آن را در حال حاضر حتی ساده تر به آتش ما کارگران برای آنچه آنها می گویند

کارفرمایان در آمریکا فقط عرض بیشتر به آتش کارکنان است که صحبت کردن در مورد آزار و اذیت و تبعیض است.

آنها در حال حاضر می تواند از نظر قانونی خاتمه مردم برای تقریبا هر دلیلی از جمله آنها چه می گویند در کار است. یکی از چند مورد استثنا برای این قانون است ایالات متحده قانون کار برای حمایت از مردم در اعتراض به ناعادلانه شرایط محیط کار.

در حال حاضر شرکت ها باید گسترده تر از اختیارات قانونی به تبر آن دسته از کارکنان بیش از حد.

قوانین جدید برای کارفرمایان آمده از یک جارو ملی روابط کار هیئت مدیره حکم هفته گذشته در مجازات از یک کارمند در General Motors Co. (GM) که مدعی او صحبت کردن در مورد رفتار تبعیض آمیز.

در سال 2017, GM معلق چارلز رابینسون, سیاه, برق و نماینده اتحادیه در شهر کانزاس گیاه پس از او گفته و با اشاره به یک مدیر به عنوان “استاد” با استفاده از آنچه که یک سرپرست به عنوان یک “جنوب, برده, صدای.” رابینسون آورده است که ادعا می کند به NLRB به چالش کشیدن این تعلیق و دیگران می گوید او برجسته رفتار نامناسب یک شرکت رسمی که مواخذه او را برای صحبت کردن بیش از حد با صدای بلند.

“راه آنها صحبت شد به من بود نژادپرستانه” او در مصاحبه با خبرگزاری بلومبرگ. “آنها همیشه به من مانند من بود و تهدید و ارعاب آنها را در جلسات به خاطر من و به خاطر من اندازه.”

در یک پرونده در مورد, GM گفت: آن را منظم رابینسون برای خود “نژاد خصمانه و شخصی ad hominem حملات است.”

در یک تصمیم به اتفاق آرا توسط سه مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب های NLRB تاسیس مجاز استاندارد برای کارفرمایان به دنبال محدود کردن موهن سخنرانی از جمله دیدگاه های ساخته شده بر روی رسانه های اجتماعی و در طول اعتصاب و تظاهرات. هیئت مدیره قبلا اغلب کارگران به از نظر قانونی محافظت زمانی که آنها استفاده کرده بودند موهن زبان در حالی که صحبت کردن در برابر شرایط محیط کار به خصوص اگر این نظرات موجب شده توسط مدیریت در آوریم.

شرکت در حال حاضر چراغ سبز را به نظم و انضباط اظهارات آنها بدانند توهین آمیز تا زمانی که دولت نمی تواند اثبات مدیریت انگیزه خصومت نسبت به اعتراض و یا سازماندهی.

رابینسون ادعا خواهد بود تجدید نظر در این دستورالعمل جدید.

“جنرال موتورز می ایستد در برابر آزار و اذیت و تبعیض” این شرکت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “این NLRB تصمیم یک گام بیشتر را شامل محل های کار است.”

هیئت مدیره گفت: آن حکم متوقف خواهد شد این سازمان از ارائه پوشش برای رفتار نامناسب. “این یک عقب افتاده تغییر در NLRB رویکرد به ناسزا رنگ و لعاب tirades و دیگر سوء رفتار در محل کار” آژانس رئیس جان حلقه گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “برای بیش از حد طولانی, هیئت محافظت کارکنان که در تعامل زشت و نژادپرستانه و اذیت و آزار جنسی گفتار قابل تحمل نیست و تقریبا در هر محل کار امروز است.”

“این یک راه خنثی کردن گفتار و آن را راهی برای خنثی کردن فعالیت.”

اما کارگر طرفداران می گویند جدید هدایت خواهد شد که اثر مخالف ساخت آن را آسان تر برای شرکت ها برای مجازات کسانی که انتقاد و یا سازماندهی در برابر تعصب در کار فقط به عنوان همه گیر و کشتن جورج فلوید را موجب یک موج جدید کارمند فعالیت.

“کارکنان که در حال مبارزه علیه نژادپرستی از کار اخراج خواهد شد اگر یک کارفرما فکر می کند یک کلمه نیست نجیبانه به اندازه کافی” گفت: فدراسیون معلمان آمریکا و اتحادیه رئیس جمهور Randi واینگارتن. “این یک راه خنثی کردن گفتار و آن را راهی برای خنثی کردن فعالیت.”

علامت گاستون پیرس که در خدمت به عنوان NLRB صندلی تحت ریاست جمهوری اوباما گفت: “کارفرما توانایی برای ایجاد یک دفاع خواهد بود صد بار آسان تر است.” تحت رهبری او به هیئت مدیره حکومت است که یک شرکت باید دوباره کارگر شد که فسخ برای derisive نظرات در مورد “سرخ شده با مرغ و هندوانه” در حالی که اینجا در طول یک تحریم.

کسب و کار طرفداران مخالف و قدردانی از حکم جدید را به وضوح. فدرال قانون کار نباید محافظت نژادپرستانه یا توهین آمیز و یا انجام گفت کهربا راجرز یک شریک در قانون شرکت Hunton اندروز Kurth که نشان دهنده کارفرمایان.

شرکت ها اغلب سوء استفاده از قدرت خود را هنگامی که تصمیم گیری چه نوع از سخنرانی به درد سهامداران از خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی استدلال در یک پرونده در جنرال موتورز مورد پاییز گذشته. اتحادیه ذکر یک مثال از یک مدرسه امنیتی دستیار در ویسکانسین بود که در خاتمه برای تکرار یک نژادپرست لکه دار کردن در روند توضیح به یک دانش آموز و چرا از آن حمله شد. (کارمند بود rehired پس از اعتراض و اعتصاب دانشجويان و اعتراض از آمار و ارقام از جمله هنرمند Cher.)

“بدون قصد و زمینه همه چیز را توهین آمیز است” گفت: Jaime پچ پچ کننده بود که از کار خود اخراج شده به عنوان یک استارباکس Corp. (SBUX) تغییر مدیریت در سال 2018 پس از او شده است می خواهم یک منتقد برجسته از شرکت قهوه شیوه های کار. پچ پچ کننده های سیاه و سفید مرد بود برای آنچه که مدیران مشخص می شود به عنوان یک سری از نژادی غیر حساس ، او گفت: آنها غلط اظهارات خود را که شامل شوخی در مورد داشتن sub-par مهارت های رقص به عنوان یک نیمه مرد سیاه پوست و گفت: او را دوست نداشتند “کراکر.” (منظور او نه یک بد از مردم سفید.)

او شکایت با وزارت کالیفرنیا از نمایشگاه اشتغال و مسکن ادعا را ختم شد نژادی تبعیض آمیز و به آنچه که او خواستار یک “بسیار کوچک حل و فصل” با استارباکس. او معتقد است استارباکس استفاده خود را ظاهرا حساس دیدگاه به عنوان بهانه ای برای بسته او را با شلیک او.

استارباکس کاهش یافته است به نظر این حادثه.

در حالی که قانون کار نیاز به شرکت ها اجازه می دهد تا محل کار اضطراب, حقوق مدنی, قانون نیاز به آنها را به سرکوب در محیط خصمانه. این NLRB وزن آن متضاد تعهدات که با توجه به مورد جیمز Damore Google مهندس اخراج در سال 2017 پس از گردش یک یادداشت است که با انتقاد از این شرکت تنوع سیاست های که او در آن ذکر شده زیست شناسی به عنوان یک دلیل برای کمبود زنان در تکنولوژی.

در آن صورت NLRB دادستان تصمیم گرفتند به موضوع شکایت علیه این شرکت نتیجه رسید که Damore اخراج شد بیانیه که بیش از حد مضر تبعیض آمیز و مخرب’ به صورت قانونی محافظت شده است. “کارفرمایان باید مجاز به پهلو در جوانه’ انواع رفتار کارمند است که می تواند منجر به یک “خصمانه محل کار'” آژانس وکیل Jayme Sophir نوشت: در یک یادداشت.

که رویکرد به کارفرمایان بیش از حد گسترده یک اسکله به پلیس تهدید به قدرت خود گفت: دانشگاه وایومینگ قانون پروفسور مایکل داف. زمانی که مدیران را وادار به تصمیم می گیرید چه چیزی را به عنوان بی تمدنی آنها را از انجام این کار خود را بر اساس تعصبات و منافع و در نهایت پوزه کارکنان, او گفت:.

“آنها در کنترل,” او گفت:. “و شما لازم نیست بالا بردن صدای خود را به استاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de