“این چیزی نیست که ما آن را, چگونه آن را تحت تاثیر آمریکا: مأموران اجرای قانون می خواهید دسترسی آسان تر به کارگران comp برای PTSD

Sgt. جان, فرانسه یک افسر اجرای قانون برای بیش از 35 سال هرگز به کشته شدن یک مرد قبل از.

که تغییر در 18 ژوئن 2017. روز پدر و روز مرد.

یک تماس در آمد که یعقوب قهوه ای, یک نظامی کهنه که دچار اختلال استرس پس از سانحه شد خودکشی. فرانسه و دیگر Gila شهرستان کلانتر دفتر معاون پاسخ داد.

سفر خود را به پایان رسید با قهوه ای درست یک تفنگ ساچمهای در فرانسه. قهوه ای هرگز به آنها شلیک می کردند و تحقیقات بعد از آن ایمنی در تفنگ ساچمهای خود را هنوز هم در. اما او نمی خواهد پاسخ به سفارشات به رها کردن سلاح در انتخابات گفت: در زمان. بنابراین فرانسه و معاون کول LaBonte اخراج در مجموع 10 گلوله به قتل براون در خارج خود را بیش از حد دره خانه در شمال پیزان.

هر دو پاک شد از هر خطا.

اما فرانسه نبوده است همان از. او مبتلا به PTSD و مبارزه کرده است برای نزدیک به سه سال برای دریافت غرامت کارگران در یک مورد است که می تواند در نهایت قبل از آریزونا دیوان عالی کشور است.

“من عصبانی بود وقتی که من تا به حال به زندگی انسان” در فرانسه, که پس از بازنشسته گفت. “آن چیزی است که ما تا کنون در انجام طرح در حرفه ما.”

صنعتی کمیسیون آریزونا در ابتدا تکذیب کرد, فرانسه ادعا می کنند برای جبران خسارت کارگران. او به دادگاه تجدید نظر و آریزونا دادگاه تجدید نظر در اوایل سال جاری طرفه با او. Gila شهرستان تا 20 آوریل به درخواست دادگاه عالی ایالت به شنیدن در مورد.

فرانسه را تجربه نیست منحصر به فرد است. آریزونا اولین پاسخ — از آتش نشانان به افسران پلیس — گزارش مشکلات در مرور سیستم غرامت کارگران. آنها می گویند این یک منفرجه سیستم محافظت می کند که دولت و شرکت های بیمه بیش از کارکنان که رنج می برند از شرایط مانند PTSD.

افسران باید اثبات غیر معمول “و یا” فوق العاده ” وضعیت

زمانی که کارکنان یک فایل غرامت کارگران ادعا می کنند آنها به طور معمول باید ثابت کند که آسیب اتفاق افتاده در کار و یا به دلیل کار خود را مانند یک افسر پلیس که دچار دنده شکسته بعد از یک مظنون حمله و یا یک آتش نشان است که سوزانده شد قرار دادن یک خانه آتش است.

اما با سلامت روان ادعا می کند مانند PTSD اولین پاسخ دهندگان به طور خاص بیشتر در نوار روشن است. آنها باید ثابت کند که این وضعیت ناشی از “غیر منتظره و غیر عادی یا فوق العاده استرس” با توجه به قانون دولت است.

که منجر به سوالاتی مانند تیراندازی و کشتن کسی که غیر منتظره و غیر عادی یا فوق العاده ای برای یک افسر پلیس که در حال حمل یک اسلحه ؟ و می تواند تعریف “غیر معمول” تغییر از یک افسر دیگر — است که آن را غیر معمول برای یک افسر پلیس هدایت ترافیک از یک عضو تیم SWAT?

فرانسه گفت: این واقعیت که او تا به حال نه کسی را کشته و در حدود 40 سال فعالیت حرفه ای قبل از قهوه ای باید نشان دهد که چگونه غیر منتظره و غیر معمول است.

“اگر کار در بانک به عنوان یک گوی … شانس خود را از داشتن یک اسلحه کشیده بر شما و به ضرب گلوله در طول این دوره از یک سرقت از بانک در واقع بالاتر از شانس” فرانسه گفت. “اما اگر کارمند بانک برگزار می شود و آنها یک فایل ادعا می کنند آنها لازم نیست که هر گونه مبارزه است. آنچه با این؟”

Gila شهرستان موافقت کرد که فرانسه می کند رنج می برند از PTSD و آن را ناشی از کار مربوط به استرس با توجه به اسناد دادگاه. اما این شهرستان نگهداری می شود که استرس نه “غیر منتظره و غیر عادی یا فوق العاده استرس مربوط به اشتغال” اسناد دادگاه می گویند.

صنعتی کمیسیون حقوق اداری قاضی تصمیم گرفت که فرانسه تحت “همان استرس است که هر Gila شهرستان کلانتر و معاون خواهد مواجه شده اند و تحت همان شرایطی” با توجه به اسناد دادگاه.

لری Voepel وکیل که نماینده Gila شهرستان در فرانسه ادعا نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

صنعتی, کمیسیون اروپا در بیانیه ای گفت: قضات پایبندی دولت به قانون راه آن را نوشته شده است.

“اگر مدعی یا بیمه حامل مخالف با جایزه صادر شده توسط یک قاضی اداری آنها ممکن است درخواست تجدید نظر تصمیم گیری به دادگاه تجدید نظر” سخنگوی ترور Laky در بیانیه ای گفت. “برای چشم انداز از 1 ژانویه 2019 صنعتی کمیسیون ALJs صادر کرده اند بیش از 6000 جوایز. کمتر از 1 ٪ از این جوایز بودند به دادگاه تجدید نظر به دادگاه تجدید نظر و از کسانی که تنها 13 بودند را کنار بگذارند.”

یک افسر در بر داشت پورنو کودکان در شواهد. خود را به PTSD ادعا رد شد

Roy Dunkelbarger کار کرده و مسا اداره پلیس نزدیک به 23 سال در تعدادی از نقش های. او در گشت و به عنوان یک تک تیرانداز در تیم SWAT و به عنوان یک قانونی تحلیلگر.

در حالی که مشغول به کار در پزشکی قانونی کامپیوتر در سال 2015 او صرف ساعت از یک شیفت به دنبال شواهدی وجود دارد که شامل “تصویر بعد از تصویر بعد از تصویر” پورنوگرافی کودکان با توجه به صنعتی کمیسیون ثبت شده است.

این تنها باری بود که او می خواهم به در تماس با چیزی شبیه به آن, او گفت:. وقت خود را در تیم SWAT در معرض او را به خون و گور “اما آن را هنوز هم لزوما شما آماده برای آنچه که ممکن است شما را ببینید.”

او برای پرونده های غرامت کارگران و از دست داد. صنعتی کمیسیون آریزونا تصمیم اعلام کرد که کار خود را “نه افشای او را به هر گونه استرس بیشتری نسبت به کارکنان خود شخص.”

“من پیش بینی آنچه در ذهن من به نظر می رسد به برخی از شواهد قانع کننده از آسیب ملاقات با یک دیوار آجری” Dunkelbarger که در حال حاضر نشانی از قرارداد قانونی کار گفت: Arizona Republic. “و دیوار آجری ساخته شده بود برای نجات کارفرما.”

چگونه صنعتی کمیسیون کار می کند

اگر کارکنان شما آسیب آنها می توانید فایل برای جبران خسارت کارگران با کارفرمای خود. اگر کارفرما و شرکت بیمه رد ادعای یک کارمند می تواند درخواست تجدید نظر در محرومیت به صنعتی کمیسیون آریزونا.

وجود دارد هر دو طرف می توانید تماس بگیرید در پزشکی محققین به بررسی این ادعا و تعیین اینکه آیا یک آسیب است که مربوط به کار.

صنعتی کمیسیون تا 18 وقت اداری قانون قضات که با نقد و بررسی ادعاها و تصمیم نهایی.

اگر هر دو طرف نمی خواهم تصمیم حزب از دست دادن می تواند درخواست تجدید نظر به آریزونا دادگاه تجدید نظر.

اگر دادگاه استیناف خنثی صنعتی تصمیم کمیسیون و ادعا می کنند می رود به این کمیسیون آن را به طور تصادفی اختصاص این ادعا به یکی از آن اداری, قانون, قضات, Laky گفت.

این بدان معناست که همان قاضی که محروم غرامت کارگران ادعا می کنند می تواند به rehear این ادعا پس از تصمیم دادگاه تجدید نظر.

چه چیزی باعث می شود یک مورد غیر معمول است ؟ چگونه دولت قانون به تصویب رسید که مورد نیاز

موارد نیست همیشه این پیچیده است.

به عنوان پزشکی و علمی جهان آموخته اند که بیشتر در مورد شرایط مانند PTSD افزایش PTSD ادعا می کند از اولین پاسخ دهندگان به پایین پرتاب کرده است چین و چروک به چه موارد به طور معمول به کار گرفته شده گفت: Todd Lundmark یک وکیل است که دارای نمایندگی شرکت های بیمه در موارد غرامت کارگران.

“این مشکل برای همه ما است. تا همین اواخر ما نیست واقعا برخورد با اولین پاسخ دهندگان” Lundmark گفت. “به طور معمول ما قصد داریم با کسی که می گوید: ‘من از دست من و حال من افسرده بنابراین من باید جبران شود.'”

Lundmark نمایندگی مسا در Dunkelbarger را ادعا می کنند.

دولت قانون نیاز است که استرس باعث روانی آسیب باید “غیر منتظره و غیر عادی یا فوق العاده” منجر به چالش هایی که ادعا می کنند شامل کسی که با این نسخهها کار در امنیت عمومی.

که زبان به تصویب رسید توسط دولت و قوه مقننه در سال 1980. این می آید از یک سال 1978 آریزونا دیوان عالی کشور مورد مربوط به ریچارد Sloss, یک بزرگراه patrolman که برای پرونده های غرامت کارگران پس از او مبتلا به اضطراب مزمن و التهاب معده.

“به واجد شرایط به عنوان یک آسیب و حادثه, وضعیت باید تولید شده توسط غیر منتظره و غیر عادی یا فوق العاده استرس” دیوان عالی کشور نظر گفت.

چه چیزی غیر معمول و یا غیر منتظره برای کسی که در بخش خصوصی می تواند در جهان به غیر از آنچه غیر معمول و یا غیر منتظره برای یک افسر پلیس Lundmark گفت.

“”شما مردان و زنانی که در خطر زندگی خود را هر روز. ما چه کنیم؟” Lundmark گفت. “اگر من و شما درگیر در یک تیراندازی که می تواند زندگی در حال تغییر رویداد. اما پاسخ اول آموزش برای کسانی که.”

طرفداران می خواهند دولت برای تغییر قانون

منتقدان سیستم غرامت کارگران می گویند دولت قانون نیاز به تغییر است.

آریزونا قانونگذاران در سال 2001 گذشت آنچه شناخته شده به عنوان یک presumptive سرطان قانون برای پاسخ اول که اغلب توسط آتش نشانان. این قانون شامل هشت نوع از سرطان و به منظور کاهش بار اثبات بنابراین کسانی که اولین پاسخ دهندگان نمی خواهد که برای اثبات آن رویداد خاص در زندگی حرفه ای خود را ناشی از تشخیص سرطان.

پلیس طرفداران می خواهند دولت قانون سلامت روان ادعا نیز به presumptive. برخی مانند فرانسه می گویند باید آن را گسترش فراتر از افسران پلیس به همه اولین پاسخ دهندگان از جمله 911 dispatchers که خطر شنوایی وحشتناک جنایات در اورژانس تماس بگیرید.

یک افسر پلیس را به PTSD ممکن است ناشی از یک رویداد خاص طرفداران می گویند اما می توانست ناشی سال کار گریم موارد است.

“آن نیاز به ثابت در قانون” گفت: جو Clure, مدیر اجرایی, آریزونا, پلیس انجمن. “قانون می گوید باید آن را ‘غیر معمول و غیر منتظره است.’ که مجموع bulls-تی … شما نمی آیند از آکادمی پلیس ایمنی بدن انسان واکنش.”

درمان متفاوت برای آسیب فیزیکی ادعا و سلامت روان ادعا می کند. استخوان شکسته در نهایت بهبود می یابد, اما آن را سخت تر برای تعیین چه مدت درمان PTSD ممکن است که می تواند منجر به هزینه های شیب دار برای کارفرمایان و شرکت های بیمه Clure گفت.

“این همه boils پایین به پول,” او گفت:. “شهرستانها نمی خواهید به پرداخت هزینه برای این کار است.”

مشخص نیست که چگونه بسیاری از PTSD ادعا تایید شده

اگر یک افسر فایل های غرامت کارگران ادعا می کنند آن را در نهایت می رود به افسر شهر یا شهرستان و ارائه دهنده بیمه.

روشن نیست که چگونه بسیاری از ققنوس-منطقه ادارات پلیس باید ادعای غرامت کارگران برای PTSD با توجه به یک جمهوری تحليل شهرستان سوابق. بسیاری از شهرستان سوابق استفاده از مبهم واژه برای توصیف آسیب افسران گزارش.

در سوابق عمومی است که جزئیات ادعای غرامت کارگران از سال 2017 از طریق اوایل سال 2020 برای مترو ققنوس ادارات پلیس شرایط مورد استفاده برای توصیف ادعا عبارتند از “اختلال روانی” و یا “بیماری روانی است.” دیگران حتی vaguer, با استفاده از واژه هایی مانند “هیچ آسیب فیزیکی” یا “همه دیگر.”

برخی از شهرستانها را فاش نمی کند چگونه بسیاری از ادعاهای تصویب شد و چگونه بسیاری از آنها را تکذیب کرد. جمهوری درخواست برای غرامت کارگران سوابق در ققنوس اداره پلیس در حال بررسی است.

در اینجا چگونه سوابق پلیس ادعای غرامت کارگران که ارائه شد به جمهوری شکستن برای این دوره:

 • Avondale: از مجموع 187 ادعای غرامت کارگران سه نفر برای “فیزیکی” آسیب و یکی از کسانی که رد شد. یکی برای “ناشناخته” یکی بود “هیچ صدمه” یکی برای همه “دیگر.” سه نفر برای “بیماری” و دو از آن محروم بودند.
 • گیاهی شبیه شاهبلوط هندی: تمام 42 ادعا بودند فیزیکی در طبیعت است.
 • چندلر: از 207 ادعای هفت بودند برای “هیچ آسیب فیزیکی” و سه نفر از آن محروم بودند. یکی برای “اختلال روانی” که برای “استرس روانی” و دو تن از آنان به صورت “سایر تجمعی آسیب” و یکی از کسانی که رد شد.
 • گیلبرت: تمام 125 ادعا بودند فیزیکی در طبیعت است.
 • گلندیل: از مجموع 230 ادعای هشت بودند برای “هیچ آسیب فیزیکی” سه نفر برای “اختلال روانی” و پنج نفر برای “استرس های روانی است.” این روشن نیست که چگونه بسیاری از آنها تایید و یا تکذیب کرد.
 • گودیر: همه 77 ادعا بودند فیزیکی در طبیعت است.
 • پیوریا: 162 کل مطالبات چهار نفر بودند به صورت “آسیب های متعدد” و یکی رد شد. سه نفر برای “ناشناخته” و دو محروم بودند. یکی برای “بدون آسیب است.”
 • Scottsdale: از مجموع 437 ادعای دو تن از آنان برای “نامشخص اختلال است.”

2018 قانون پس از ققنوس افسر خودکشی

سابق ققنوس افسر پلیس کریگ ببر بود خالی از سکنه شده توسط حافظه از یک مرد او به ضرب گلوله کشته و در سال 2012.

او برنده غرامت کارگران در سال 2014 و پس از او مبتلا به PTSD. سپس طی چند ماه او را کشته و خود را ترغیب ققنوس اداره پلیس به تغییر چگونه آن را رفتار افسران که آتش سلاح های خود را.

تا سال 2018 به “کریگ ببر قانون” تصویب شد توسط دولت و قوه مقننه. این قانون برای اولین بار مورد نیاز آریزونا شهرستانها به پیگیری و گزارش چگونه بسیاری از افسران پلیس و آتش نشانان را با استفاده از مالیات دهندگان تامین می شود ضربه مشاوره منابع است.

عمومی کارفرمایان در حال حاضر به پوشش هزینه برای 36 جلسات مشاوره با مجوز بهداشت روان حرفه ای برای کارکنان که تجربه یک یا بیشتر از شش نوع تروما:

 • دیدن “مرگ یا نقص عضو” یک شخص و یا “فوری پس.”
 • که به طور مستقیم درگیر در یک خطرناک جنایت علیه کودکان است.
 • با استفاده از و یا بودن در معرض نیروی مرگبار در خط وظیفه صرف نظر از اینکه هر کسی مجروح شد.
 • نجات در حین انجام وظیفه به دلیل زندگی در خطر بود.
 • دیدن یک همکار مرگ است.
 • در پاسخ به و یا به طور مستقیم درگیر در غرق شدن و یا نزدیک به غرق شدن تماس ها مربوط به کودکان است.

این قانون یک گام در مسیر درست است اما این قانون هنوز هم نیاز به تبدیل شدن به presumptive مانند آن است که برای سرطان Clure گفت.

آینده فرانسه

آریزونا دادگاه تجدید نظر در ماه فوریه حکومت صنعتی کمیسیون اشتباه بود به انکار جبران خسارت کارگران به فرانسه سابق Gila شهرستان گروهبان. فرانسه می تواند شروع به جمع آوری غرامت به زودی مگر اینکه Gila شهرستان می پرسد آریزونا دیوان عالی کشور به شنیدن در مورد.

دادگاه تجدید نظر نمی کند و صرفا تمرکز بر 18 ژوئن 2017 تیراندازی. آن را با تمرکز بر چگونه استرس تیراندازی را پس غیر معمول بود در مقایسه با روز در روز-از استرس فرانسه بود که تحت عنوان مامور اجرای قانون.

“ما در تفسیر عبارت” غیر منتظره و غیر عادی یا فوق العاده استرس’ … به این معنی است که آسیب زا استرس تحمیل شده بر (فرانسه) موجب اشتغال بود به اندازه کافی مهم و قابل توجه به افتراق آن از غیر جبران کلی استرس ناشی از کار رژیم” قاضی Kenton جونز نوشت: در نظر است.

فرانسه در مصاحبه ای گفت: “این دادگاه استیناف در واقع تأیید کرد که هر کس واکنش های متفاوت به همه چیز شما می توانید رنگ آن را با قلم مو. که اساسا صنعتی کمیسیون و کارگران comp انجام داد.”

او گفت: تصمیم دادگاه بود “یک تسکین بزرگ” ساخته شده و او را می خواهید به “بیرون رفتن در وسط جاده و رقص است.”

در حال حاضر او منتظر برای دیدن اگر این مورد را به دادگاه عالی ایالت. اگر آن را نمی کند, او شروع به جمع آوری جبران خسارت کارگران از Gila شهرستان گفت: وکیل مت Fendon که نشان دهنده فرانسه.

فرانسه, 63, آیا قصد رفتن به عقب به اجرای قانون است. او برنامه ریزی شده به بازنشسته در اطراف سن 65 به هر حال.

او می خواهد به کار به عنوان یک مدافع مطمئن شوید اولین پاسخ دهندگان در سراسر کشور و دسترسی آسان به مشاوره و نظارت. او امیدوار خود را در مورد آن را آسان تر برای رفتن به جلو برای دیگر اولین پاسخ دهندگان به دنبال غرامت کارگران.

“که همه بخشی از آن پرداخت” او گفت:. “در حال پاسخ اول برای پاسخ به نیازهای خود.”

مشکل با کارگران جبران خسارت ادعا ؟ Arizona Republic خبرنگاران ادامه خواهد داد به گزارش مسائل غرامت کارگران در سال 2020 است. رسیدن به خبرنگار جاشوا بولینگ در [email protected] یا 602-444-8138. او را دنبال کنید در توییتر @MrJoshuaBowling.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de