‘فقط آن را آسان تر برای گفتن حقیقت خود و خود را به رقص حقیقت’: 2 سالانه دو روح پاوا در ققنوس یک پناهگاه برای بومی جامعه تجاوز

آسمان دانکن متولد شد و در 23 سال پیش به یک بومی سنتی رقص و خانواده مطرح شده در مسا به آغوش فرهنگ است.

خانواده اش باعث می شود تا پرنده زرد تولیدات و سفر در سراسر کشور و در سطح بین المللی به اجرا در فرهنگی رقص در جهت آسمان پدر Ken Duncan, یک عضو از سن کارلوس قبیله آپاچی با توجه به گروه وب سایت.

با خانواده اش به آسمان سفر کرده است را به انجام و در تعداد انگشت شماری از کشورهای بولیوی — ایتالیا و اخیرا فیجی در سال 2018 است.

در حالی که او به تقلید از خواهر و برادر خود — شش برادر و یک خواهر — Sky توسعه سبک خود را از بیان, بیش از سال از طریق در آغوش او دو روح هویت. دو روح است که معمولا استفاده می شود به عنوان یک اصطلاح جمعی برای بومی جامعه تجاوز نمی کند ولی تعریف گرایش جنسی و هر کس در جامعه شناسایی به عنوان دو روح.

“وجود دارد یک کمی فضای تنفس بیشتری که در اتاق تنفس فقط آن را آسان تر برای گفتن حقیقت خود و خود را به رقص حقیقت” گفت: آسمان.

آسمان یکی از سه سر رقصندگان شرکت در دومین سالانه دو روح پاوا در روز شنبه در جنوب کوه کالج در ققنوس. صدها نفر با حضور در پاوا که معرفی شد در سال گذشته بومی PFLAG و اولین از نوع خود در آریزونا.

شیلا لوپز, موسس و رئيس جمهور از بومی فصل PFLAG اول سازمان پاوا سال گذشته است.

“من اینجا هستم چون من عاشق بچه ها — من سه فرزند و دو قدیمیترین بیرون آمد بیش از 10 سال پیش زمانی که آنها در مدرسه بالا و من را درک نمی کنند هر چیزی در مورد جامعه من واقعا نادان” او گفت:. “خدا را شکر بچه ها من تحصیل من است.”

در اکثر powwows مختلف رقص دسته تقسیم می شوند توسط مرد و زن. دو روح پاوا ایجاد شده بود به یک فضای امن برای جامعه با در نظر گرفتن دور از نقش های جنسیتی اجازه می دهد رقصندگان به شرکت در هر کدام از دسته بندی آنها ترجیح می دهند, آسمان, توضیح داد.

“به منظور بیان خود را راه شما می خواهید با مقدار انرژی و سرعت و فقط شدت شما باید برای حفظ یک بدن سالم و ذهن سالم” آسمان گفت.

“این حس را ندارد به فکر می کنم زمانی که شما در حال رقص, آن را حس می کند بیشتر به فقط انتشار و احساس آزاد و آزادی کاملا لازم را برای رشد به عنوان یک انسان — به خصوص در این دو روح جامعه آن است که بسیار مهم برای ما دو روح بستگان به رشد است.”

در طول پاوا را همانند ورودی های مختلف قبیله ای پرچم انجام شد در کنار ایالات متحده, Arizona, رنگین کمان و فراجنسیتی پرچم.

“من همیشه ناامن از من چه کسی هستم; من نمی آیند تا زمانی که من بود 18 … همه فکر می کردند من راست و سپس یک روز من بود مثل من نمی تواند انجام دهد این دیگر گفت:” برف اوترو جدید مکزیک ساکن که سفر حدود هشت ساعت به حضور پاوا.

اوترو که نوجو و شناسایی به عنوان دو روح است آریزونا که تا کنون دست باد از جنوب غرب با دو روح. او گفت: او تاج در یک مراسم مجلل که برگزار شد برای اولین بار در ماه آوریل گذشته در پرسکات است و انتظار می رود به تصویب او بر روی عنوان بعدی برنده در چند ماه.

“گاهی اوقات من کمی ترس به بیرون رفتن و خودم باشد چرا که برخی از افراد واقعا نمی توانید از آن یا مانند آن را به طوری که این محل در واقع باعث می شود من خوشحال فقط دیدن همه با هم نه قضاوت در مورد هر یک از دیگر” او ادامه داد.

Vern Vee نیوتن که نوجو و شناسایی به عنوان دو روح توضیح داد که به طور سنتی دو روح مردم معتقد بودند به شفادهندگان که در ارتباط با زن و مرد با انرژی و داده شد نهایت احترام. همه چیز تغییر کرده اما به عنوان استعمار و ادیان دیگر مجبور شدند در مردم بومی است.

“آنها القا ترس به ما و بسیاری از مردم بومی به مخفی از آنجا که ما از ترس ما کشته شود و یا ما می رویم به نگاه به عنوان خرافات مردم, اما آن را تا به چیزی برای انجام با آن گفت:” نیوتن.

“این مهم است که نه تنها برای خودم بلکه دیگر نسل جوان که یک جایی مثل این (دو روح پاوا) وجود دارد و در دسترس است برای دو روح مردم به احساس راحت میاد بیرون و لباس” او ادامه داد.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>