این پیچیده: آریزونا والدین دانش آموزان و معلمان در بحث بازگشایی مدارس

یک تماس تلفنی با دکتر Gladys مارتین و دکتر استفان کسلر است مربوط با هیجان زده yelps از خود سه پسر دارد که همه بین سنین 2 و 8.

از پنج ماه گذشته مشخص شده توسط هرج و مرج برای خانواده: فرزندان خود نشده اند در عرض 6 پا از هر کسی خارج از خانواده هسته ای برای ماه می باشد. آنها در نیمکت پرش. آنها تغییر از یک فعالیت به فعالیت است. زن و شوهر را به کودک نو پا در حال حاضر می خواهد به تقلید چه کار انجام دهد.

“خانه ما این است که کمی از یک گردباد در حال حاضر” مارتین گفت.

هیچ کس می خواهد به بازگشایی بیش از مارتین و کسلر پدر گفت. پزشکان باید تغییر برنامه کار خود را به طوری که یکی می تواند به ماندن در خانه در طول روز در حالی که دیگر خانه در شب.

این سخت است برای پدر و مادر برای توضیح به آنها 5 ساله و 7 ساله که چرا آنها نمی توانند بازی با دوستان خود.

اما نه پدر و مادر معتقد است که آن را بی خطر است برای آریزونا مدارس برای بازگشایی شده است.

“دیدن آنچه ICU وضعیت در بيمارستان و فقط در حال ضعف و نداشتن به اندازه کافی نیروی انسانی” مارتین گفت. “چیزهایی که واقعا در حال کاهش باشد. این است که احتمالا بهترین زمان برای بچه ها در مدرسه است.”

معلمان می ترسند. پدر و مادر خسته هستند. دانش آموزان از دست این درس است.

هر کس ضعف است.

غرق به طور مداوم تغییر برنامه ای برای بازگشایی. غرق انتخاب آنها نیاز به ایجاد بين فرد و یا مدرسه مجازی. غرق بحث شدید است که ساخته شده آن را به مرحله ملی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار که مدارس باید بازگشایی شده است.

برای معلمان و دانش آموزان در مصاحبه با آریزونا جمهوری تصمیم به بازگشایی ساختمان مدرسه پیچیده است و اغلب رنگی توسط شخصی شرایط.

برخی می خواهند مدارس را باز کنید. دیگران ندارند. آن را سیاسی برای آنها است. آن شخصی است.

بیشتر از همه آنها تقاضاهای مصرانه برای وضوح بیشتر از دولت است.

رژیم صهیونیستی. mlb گفت: در یک جلسه مطبوعاتی روز شنبه که او به احتمال زیاد یک اطلاعیه در بازگشایی مدارس در این هفته.

“من می دانم که مردم می خواهند وضوح در اطراف این” Ducey گفت: در جلسه.

فرماندار در ماه ژوئن دستور مدارس به تاخیر افتتاح کلاس های حضوری تا Aug. 17. اما گروه از معلمان و اعضای هیئت مدیره مدرسه, والدین و دانش آموزان باید به طور فزاینده ای به نام برای آن تاریخ به عقب رانده شود به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد و مرگ و میر در کشور صعود.

مارتین اتحاد پیوست یک گروه از پزشکان در درخواست رژیم صهیونیستی است. mlb برای به تاخیر انداختن شروع کلاس های حضوری. دیدگاه او آگاه است تجربه او به عنوان یک دکتر درمان COVID-19 بيمار.

“این نه تنها از لحاظ جسمی طاقت فرسا اما احساسی, دانستن اینکه شما می تواند این عفونت بازگشت به خانه خود را,” او گفت:.

بحث

جستجو “بازگشایی آریزونا مدارس” در change.org.

کامپیوتر خود را روی صفحه نمایش خواهد بود و جمعیت با حداقل هشت دادخواست تماس برای ساختمان مدرسه به ماندن بسته یا باز می شود. برخی از هزاران نفر از امضا.

بسیاری از دادخواست شروع به ظاهر در اطراف جولای 8, زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به قطع بودجه فدرال به مدارس اگر آنها نمی بازگشایی در زمان. مغلوب ساختن پیشی جستن است پس از راه اندازی یک حمله با وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos به بازگشایی مدارس.

روز پنج شنبه کاخ سفید دبیر مطبوعاتی گفت: “علم باید در راه ایستاده” از بازگشایی مدارس.

آکادمی اطفال آمریکا توصیه می شود که در مدارس کار می کنند به دانش آموزان حضور فیزیکی در دانشگاه. اما این سازمان رئیس جمهور همچنین گفت: NPR که یک دستور به بازگشایی مدرسه در فرد که در آن جامعه گسترش قابل توجهی خواهد در برابر AAP توصیه.

و به عنوان موارد کاهش یافته و در بسیاری از هواپیمای شرقی متحده COVID-19 تعداد مورد افزایش یافته است توسط هزاران نفر در آریزونا. یک معلم در ایالت آریزونا در کیمبرلی چاوز لوپز, برد, درگذشت COVID-19 و دو نفر از همکاران او نیز قرارداد این ویروس پس از سه تدریس مجازی مدرسه تابستانی در همان کلاس درس.

بسیاری از آنها سوال منطق در اطراف بازگشایی مدرسه در کشور در حالی که آن را به یک نقطه داغ برای ویروس.

پدر و مادر

جنیفر تاد سه فرزند شده اند و تنها در خانه در حالی که او به کار می رود برای ماه می باشد. تاد یک کارگر ضروری است که در مورد امنیت خود نگران و سطح استرس خود را. تاد قدیمی ترین دختر, 12, تا به حال یک “وزن بر روی شانه های” تاد گفت: کمک به برادران و خواهران با مدرسه.

“من بسیار تاکید کرد و سپس من غمگین” تاد گفت. “ما همه لحظات. بچه ها تا به حال لحظات که در آن آنها فقط شکستن و گریه.”

زمانی که بچه ها به یادگیری آنلاین در پایان آخرین سال تحصیلی او را اجرا خانه در نیم ساعت ناهار برای کمک به آنها با مدرسه. او نمی تواند استطاعت مهد کودک. او دوربین در اطراف خانه برای امنیت.

تاد می خواهد مدرسه برای بازگشایی — یا حداقل او گفت: او می خواهم به دانستن آنچه اتفاق می افتد به طوری که او می تواند ترتیبات برای انعطاف پذیر تر برنامه homeschool. این ایده که هزاران نفر از کودکان و نوجوانان شده است خانه به تنهایی برای ماه ها در پایان هشدار دهنده است به او.

“من می خواهم برای تشویق و حمایت از فرزندان من است. من در حفظ و به آنها همان پاسخ مبهم همه ما دریافت,” او گفت:. “این سخت است. آن را سخت به می دانم که اگر بچه ها من در حال رفتن به رفتن به مدرسه.”

لورا Crandell یکی از افرادی که شروع یک درخواست: درخواست او را نزدیک به 5000 امضا و می پرسد فرماندار به تاخیر بازگشایی مدرسه. دختر او قرار است برای شروع از مهد کودک است.

او می خواهد برای حمایت از کسانی که ممکن است باید این گزینه گران تر از مدرسه در منزل به بچه ها کمک بگیر تا آکادمیک و یا کسی که نمی تواند پیدا کردن مهد کودک.

“مردم هستند که در وضعیت مالی خوبی در حال رفتن به قادر به ایجاد هر اقامت برای فرزندان خود,” او گفت:. “مردم که لازم نیست که امنیت مالی در حال رفتن به تحمل فشار از تصمیم به گزینه ای را برای رفتن به مدرسه.”

اما برای برخی از پدر و مادر, نگرانی های سلامت سنگین تر بودن مبارزه برای نگه داشتن بچه ها در خانه.

کسلر و مارتین هر دو گفت: این یک چالش نگه داشتن هر سه بچه ها اشغال شده و یادگیری از طریق این بیماری همه گیر. و پدر و مادر باید به سختی دیده می شود هر یک از دیگر با خود متناوب برنامه کار.

ماندن جدا سخت است برای بچه های خود را بیش از حد مارتین گفت.

“همه آنها می خواهند به انجام بازی با دوستان خود بروید و به تمرین فوتبال و خود را همان روال بازگشت,” او گفت:.

اما اطلاعات کافی برای حمایت از این ادعا که کودکان و نوجوانان را گسترش ویروس مارتین گفت. و از آنجا که این ویروس در سراسر جامعه مانند آتش سوزی در هفته های اخیر بازگشایی مدرسه را معلمان و سایر بزرگسالان در معرض خطر, او گفت:.

“از نگرانی های سلامت باید مغلوب ساختن پیشی جستن هر گونه نگرانی در این مرحله” کسلر گفت.

معلمان

سیلویا تورس چهره یک دیوانه کننده معضل در نظر گرفتن بازگشت به مدرسه: خطر زندگی خود را و یا خطر از دست دادن سلامت خود را بیمه.

تورس در ضعف سيستم ايمنی و نگرانی در مورد بازگشت به آموزش های پیش دبستانی برای سال تحصیلی آینده در کوئین کریک Unified School District.

چند هفته گذشته بوده است rollercoaster: اولین, او گفت که او می خواهم به بازگشت این ماه به دلیل پیش دبستانی شروع زودتر از سایر نمرات. سپس منطقه طرح خود را تغییر و تصمیم به معلمان پیش دبستانی و برگشت در محوطه دانشگاه در همان زمان به عنوان دیگر معلمان.

اما او هنوز هم در مورد اندازه کلاس به عنوان ویروس گسترش می یابد — هر اتاق پر شده با بیش از ده نفر او را می ترساند.

“وجود دارد هیچ تصویر روشنی از چگونگی این منطقه در حال رفتن به نگه داشتن معلمان خود را امن” او گفت:.

درک متولد یکی دیگر از درخواست استارتر خواستار “علم مبتنی بر مدرسه بازگشایی معیارهای” از فرماندار. دادخواست خود را بیش از 5,300 امضا. متولد یک Coconino معلم انگلیسی در فلگستفف. او نمی لذت بردن از آنلاین مدرسه تقریبا به همان اندازه به عنوان فرد.

اما Ducey و دولت گرفته اند و نه حق گام برای جلوگیری از گسترش COVID-19 گفت: رندر فرد در مدرسه خطرناک است.

“آن بوده است بسیار خسته کننده به تماشای این همه اشکار است,” او گفت:.

فرماندار داده است “سیاتل” با این ایده از بازگشایی با خیال راحت اما هنوز نمی ارائه هر گونه معیار برای بازگشایی به دنیا آمد و گفت.

Ducey و آریزونا سرپرست آموزش عمومی کتی هافمن را ترک کرده اند تصمیم گیری در مورد آنچه در کلاس که شبیه به بازگشایی مدارس به فرد مناطق و مدارس.

نیویورک فرماندار در مقايسه با هفته گذشته گفت که مدارس می تواند بازگشایی اگر منطقه ای روزانه عفونت نرخ 5% یا کمتر به طور متوسط برای 14 روز.

در برخی از مناطق آریزونا است که ممکن است مورد.

کدهای پستی که فراگیر شرقی آریزونا شهر Eagar دیده اند حدود 50 موارد با توجه به داده ها از Arizona Department of Health Services.

استفان Pena, یک معلم ریاضی در دور دره دبیرستان در Eagar گفت: کم مورد تعداد متوسط, شرایط متفاوت برای او نسبت به مترو ققنوس معلمان است. مدارس در Eagar باید باز گفت.

او بهترین آموزش از راه دور, اما هیچ چیز ضربان در فرد است. و دانش آموزان در رویارویی با مسائل مربوط به فن آوری: برخی نمی باید به اینترنت. برخی از مشترک از یک کامپیوتر با چند خواهر و برادر.

“این سخت است در کودکان و نوجوانان” او گفت:. “این سخت است در پدر و مادر که به اندازه کافی ندارد فن آوری در خانه است.”

زمانی که منطقه خود را بازگشایی او را برای رفتن به دقت و توجه: او را به پوشیدن ماسک و ضد عفونی بالا-سطوح تماس.

اما به پنا آن زمان به بازگشایی شده است. او از Ducey نه الزامی هر مدرسه در این ایالت اقامت بسته تا اکتبر.

“او را به ولسوالی انتخاب آنچه که به بهترین وجه متناسب با آنها و جامعه خود را,” او گفت:.

دانشجویان

جاشوا هانسن نتواند در مدرسه با دوستان خود. وجود دارد, آن را آسان تر برای گیلبرت پری دبیرستان ارشد به تمرکز و بدون فریب رسانه های اجتماعی. سوالات به راحتی جواب داد در مدرسه.

او می داند COVID-19 تهدید واقعی است اما او فکر می کند که با احتیاط او می تواند نگه داشتن خود و خانواده خود را امن است. او را OK انتظار تا زمانی که رهبران مدرسه تصمیم به بازگشایی مدرسه. هانسن قصد حفاظت چشم بپوشید و ماسک به مدرسه و به خصوص مراقب باشید زیرا برخی از اعضای خانواده خود را در حال ضعف سيستم ايمنی.

“این nerve-wracking تفکر” چه می شود اگر من گرفتن COVID?’ و پس از آن وجود دارد بدیهی است که جنبه های گرفتن خانواده من آلوده بیش از حد” او گفت:.

هانسن نیز در دقیق علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی در برنامه Perry بالا است. او نگرانی در مورد سقوط همسالان خود در مدرسه اگر او را نشان نمی دهد.

اما برخی از دانش آموزان در حال گرفتن سخت تر خط در بازگشایی. آنها به نام در Ducey بیشتری از خود نشان دهد رهبری در نگه داشتن مدارس بسته در یک ویدیو ارسال شده در روز پنج شنبه. در این ویدئو آنها می گویند که آنها نمی خواهید برای دیدن بیشتر معلمان می میرند.

سوفیا چکش یکی از دانش آموزان در این ویدئو و ارشد در گیلبرت, کلاسیک, آکادمی است نا امید شده توسط مدرسه آنلاین. فاصله یادگیری در مدرسه ارائه می دهد ارائه نمی دهد تمام کلاس های او را گرفته اند در فرد او گفت:.

اما او نشانی ‘ تی فکر می کنم آن را ایمن می آیند. در عوض او می خواهد دولت را به آمده تا با یک مطلب ساده طرح برای همه آریزونا مدارس بنابراین هر کس در همان صفحه. همه چیز او را شنیده تا کنون در مورد بازگشایی شده است گیج کننده است.

دولت نیاز به کمک به دانش آموزان تلاش ذهنی بیش از حد, او گفت:.

“من می دانم که بسیاری از دانش آموزان آن را در خانه. گاهی اوقات برای آنها مدرسه است یک خروجی” او گفت:. “آنها هیچ خروجی برای سلامت روان پشتیبانی می کند.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de