این سه ذغال سنگ نارس! L. O. L. تعجب! برنده اسباب بازی سال!

CHATSWORTH, کالیفرنیا., Feb. 22, 2020 /PRNewswire/ — شدید و آه افسانه برند L. O. L. تعجب!, دوباره آن را انجام داده به صورت بی سابقه ای سومین سال متوالی! شب گذشته در سالانه صنعت اسباب بازی جوایز MGA Entertainment, Inc. (MGAE) یکی از جهان پیشرو خصوصی برگزار شد شرکت های اسباب بازی را معرفی کردند که با بالاترین ستایش از شب – اسباب بازی از سال است. MGA Entertainment نیز دستگیر کلکسیونی اسباب بازی سال برای L. O. L تعجب! زمستان دیسکو و عروسک سال برای L. O. L تعجب! O. M. G عروسک!

“چه باور نکردنی fete – این یک threepeat!! هستم خیلی ممنون برای L. O. L تعجب! طرفداران هستند که به همین دلیل تیم MGA همچنان به آوردن چنین خلاق و نوآورانه عروسک به خرده فروشی گفت:” اسحاق لاریانمدیر عامل و بنیانگذار MGAE. “من بسیار افتخار از این تیم و سپاسگزار برای به رسمیت شناختن است که انجمن صنعت اسباب بازی به ما داده است. من عاشق اسباب بازی و هیجان زده هستم برای, جدید, اصلی نوآوری است که در این خط لوله برای سال 2020 است.”

L. O. L. تعجب! لگد زدن در نمایشگاه اسباب بازی نیویورک سیتی با مجموعه ای از محصولات جدید است که باید L. O. L. تعجب! طرفداران جیغ, O. M. G.!

جدید L. O. L. تعجب! بهار سال 2020 محصولات عبارتند از:

  • L. O. L. تعجب! O. M. G. CoreTM سری 2: دیدار با جدیدترین L. O. L تعجب! O. M. G عروسک – Alt Grrrl مشغول B. B. Candylicious و Miss Independent! مجهز به 20 شگفتی جدید مد عروسک دارای ویژگی های خیره کننده و زیبا موهای خود را به سبک افسانه.
  • L. O. L. تعجب! #Hairvibes عروسکTM: طراحی خود را شدید سفارشی مدل مو با L. O. L. تعجب! #hairvibes. Unbox 15 شگفتی از جمله mix & match کلاه گیس قطعه برای ایجاد بسیاری از های مختلف به نظر می رسد! مدل مو. هر عروسک همراه با 3+ واقعی کلاه گیس قطعه در سبک منحصر به فرد.
  • L. O. L. تعجب! O. M. G. طراحی سرTM: Unbox 30 شگفتی با L. O. L. تعجب! O. M. G. یک ظاهر طراحی شده ، شامل چوب-در تکه های مو با فر زرق و برق دار در رنگ های متعدد است که شما می توانید ترکیب و مطابقت برای ایجاد بی پایان سبک های خود را در یک ظاهر طراحی شده ،
  • L. O. L. تعجب! خودرو-استخر کوپهTM: به شدت شیک, خودرو لوکس افزایش یافت طلا در پایان با صورتی گلم جزئیات و همراه با یک عروسک منحصر به فرد. خودرو نیز گسترش می یابد به فاش کردن یک استخر و سالن بنابراین L. O. L. تعجب! عروسک نگه می دارد ،
  • L. O. L. تعجب! O. M. G. چراغTM: چراغ! دوربین! مد! درخشش شامل نور سیاه و سفید در هر عروسک به فاش کردن نور سیاه و سفید شگفتی است. Unbox 15 شگفتی به همراه این بسته نیز می شود قابل استفاده مجدد فضای بازی.
  • L. O. L. تعجب! چراغ های زرق و برقTM: معرفی کاملا جدید با شخصیت های خیره کننده و زرق و برق جزئیات جدید از جمله تمام نور سیاه و سفید با شگفتی L. O. L. تعجب! چراغ های زرق و برق. درخشش شامل نور سیاه و سفید در عروسک خود را به فاش کردن ظالمانه درخشان شگفتی!
  • L. O. L. تعجب! چراغ حیوانات خانگیTM: L. O. L. تعجب! چراغ حیوان خانگی تحت پوشش در فوق العاده خز و نور سیاه و سفید شگفتی است. حذف خز قطعه توسط قطعه ای به فاش کردن آنچه که حیوان خانگی است که در زیر. شما همچنین می توانید درخواست مجدد خز قطعات برای ایجاد سبک خود را. درخشش شامل نور سیاه و سفید در حیوان خانگی خود را به فاش کردن نور سیاه و سفید شگفتی!

در مورد MGA Entertainment
MGA Entertainment, مصرف کننده, سرگرمی, محصولات شرکت که مقر آن در چتسورث کالیفرنیاایجاد نوآورانه اختصاصی و مجوز محصولات از جمله اسباب بازی و بازی, عروسک, مصرف کننده, الکترونیک, صفحه اصلی, دکور لوازم التحریر و کالاهای ورزشی. به MGA خانواده شامل برنده جایزه مارک های چنین به عنوان L. O. L. تعجب™ Little Tikes® Num Noms™, Poopsie لجن تعجب™, برتز® رنگین کمان در قطعه™ Na! نه! نه! تعجب™, خراب رویال™ نوزاد متولد تعجب™ و Zapf Creation®. دیدار ما در www.mgae.com.

منبع MGA Entertainment

لینک های مرتبط

http://www.www.mgae.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im