برای آماده سازی خود را برای اولین بار عنوان مبارزه جمال جیمز صرف هفته گذشته رو به افزایش در 4 صبح در حال اجرا در اطراف Bde Maka Ska سپس shadowboxing و انجام شنا و ورزشهای سبک بدون وسیله در صبح لرز.

تصور کنید آنچه در روال خود را ممکن است اگر او می دانست که در چه ماه و یا سال مبارزه خواهد گرفت.

James’ title bout قرار بود گرفته شده در شنبه شب در زراد خانه. جیمز می جنگیدند توماس Dulorme به صورت موقت انجمن جهانی بوکس سبک وزن عنوان شده است.

حتی پس از جنگ لغو شد به دلیل COVID-19 بدون آرایش تاریخ در نزد جیمز خود را حفظ خسته کننده رژیم آموزش.

بعد از او در تمرینات بوکس در زیرزمین و در حیاط خلوت خانه جایی که او زندگی می کند. گاهی به تنهایی و گاهی با خدمه اش در حالی که امیدوار به احترام اجتماعی-فاصله داشتیم.

در 31 او صرف تمام اتفاقات سال آماده شدن برای این نوع از فرصت ها. او اجازه رفتن به تعویق افتادن یک یا همه گیر تغییر رویکرد خود را.

“آره خواستار زندگی” جیمز گفت. “در زمان وجود دارد هنگامی که شما مانند مرد چه هستم من انجام می دهند ؟ شما رو به آن را دوست دارم.”

چه اگر وجود دارد به عشق ؟

برای هر Floyd Mayweather زندگی می کند که در یک مسخره عمارت در لاس وگاس و درایوهای ناوگان اتومبیل زرق و برق دار وجود دارد هزاران نفر مثل جیمز که مجازات خود را در حلقه با هیچ تضمینی برای ساخت یک زندگی مناسب و معقول و با هیچ تضمینی وجود ندارد که خود را حرفه ای انتخاب شده را تبدیل به یک پایدار حرفه ای.

به یک خارجی بوکس به نظر می رسد بی رحمانه و نامشخص است. با وجود یک رکورد چشمگیر, James تا به حال به کار در یک شغل دوم تا زمانی که فقط یک زن و شوهر از سال پیش. حتی پس از آن او نگه داشته در حال کار در یک قهوه خانه را به چند دلار اضافی و اقامت در تماس با طرفداران که می افت.

یک سری از پیروزی های چشمگیر در طول چند سال گذشته به دست آورده جیمز پول به اندازه کافی به ترک او ثانویه شغل و تمرکز صرفا بر روی انتخاب خود را حرفه ای.

با توجه به یک زن و شوهر از محلی خودی بوکس, مبارزه, کارت مانند است که برنامه ریزی شده بود برای زراد خانه می تواند تولید یک کیف مجموع حدود 1 میلیون دلار است. این headliners دریافت بخش عمده ای از این پول و هر جنگنده تا به پرداخت خود را در تیم از درآمد خود را.

بنابراین کسی مثل جیمز ممکن است یک زن و شوهر از صد هزار دلار در یک سخنرانی تلویزیونی عنوان مبارزه با چشم انداز تبدیل شدن به یک headliner و بیشتر در پس از آن مبارزه می کند. کسانی که نزدیک به پایین از کارت ممکن است چند هزار نفر در هر مبارزه.

برای دعوا که نیست تلویزیونی توسط فاکس و یا ESPN دستی عبارتند از بادام زمینی است.

در سن و سال او جیمز احتمالا نیاز به برنده شدن در این عنوان و به حداکثر رساندن قرار گرفتن در معرض خود را بیش از چند سال آینده قادر به ترک این ورزش با صرفه جویی قابل توجهی. حتی پس از آن خود را در هر ساعت پرداخت داده شده از آموزش خواهد بود کوچک.

“هنگامی که شما را دوست دارم آنچه شما انجام, شما در حال رفتن به چوب با آن,” او گفت:. “بوکس به شما می دهد یک شخصیت خاص. آن نیاز به نظم و انضباط و ایجاد نظم و انضباط. تحسین شما دریافت خواهید کرد و برای انجام آن را به خوبی چیزی است که من بدست از هر چیز دیگری من انجام داده ام در زندگی من است. این همه در مورد نظم و انضباط است.”

‘Life-changer’ به تعویق افتاد

در گفتگو با یک تعداد انگشت شماری از مینیاپولیس, بوکس, چهره های هفته گذشته که کلمه نظم و انضباط — اغلب تکرار شده است. جیمز قطار و زندگی با سانکارا Frazier پدر خود را کشف. فریزر اجرا می شود دایره نظم و انضباط کردن دریاچه خیابان در مینیاپولیس به عنوان بخشی بوکس, بدنسازی, بخش, برنامه توسعه جامعه. هنگامی که جیمز به 4 مادرش او را به Frazier امیدوار به نگه داشتن او را از مشکل و فریزر عملا به تصویب رسید او.

فریزر را در ورزشگاه بود که برای پر کردن شنبه شب کارت مبارزه با بوکسورهای از جمله Ve شاون اونز و Celso رامیرز. فریزر در حال اجرا بود آنها را از طریق قبل از مبارزه آماده سازی خود را در اردوگاه های آموزشی در Barnum, Minn.

“این قرار بود که بسیار بزرگ چوب بست دعوا برای همه ما برای کل ما طرفدار تیم ملی” اونز گفت. “این خواهد بود یک زندگی بزرگ-changer برای همه ما است. ما همه کار مانند دیوانه در اردوگاه.

“اما من فکر نمی کنم این است برای رفتن به یک مشکل بزرگ برای ما چون ما فرصت دیگری همان قدر. من اعتماد به نفس زیادی است که ما در حال رفتن به انجام همان چیزی که فقط در تاریخ های مختلف.”

هیچ یک از بوکسورهای شکایت در مورد به تعویق افتادن. ناله و نظم و انضباط برای آنها ناسازگار است.

“ما تا به حال به صبر قبل از” Frazier گفت. “در یک زمان جمال در زمان خاموش از یک سال از آنجا که ما می تواند هر گونه دعوا. آنچه که من به او گفتم که در آن نقطه بود ” ما در حال رفتن به نگه دارید و شما می توانید نگه داشتن کار در کافی شاپ به نگه داشتن پول خود را درست می کنیم و آماده بود که فرصت مناسب می آید.’

“هیچ متوسط بوکسور نمی تواند زندگی را در این بازی. اگر شما نمی تواند رسیدن به یک سطح مانند جمال است و آن را دشوار مالی.”

‘آن را در زندگی’

همه گیر زندگی را سخت تر برای بسیاری از ما است. ما در حال شروع به دیدن چگونه آن را تحت تاثیر قرار مردم در حال حاضر زندگی می کنند یک زندگی سخت و طولانی مدت پیش بینی نیست ،

است که یک بوکسور سخت زندگی ؟ بستگی دارد که شما بخواهید.

بوکسورهای در “دایره” خواهد بود و به طور ناگهانی Frazier خواهد داد که: “چیزی اشتباه است با ما! ما در اینجا صحبت کردن در مورد ضربه زدن برخی از پسر و مطمئن شوید که او دریافت نمی کند!”

“اما” اونز گفت: “این مورد بیشتر از آن. ما نه فقط دیکتاتورها. بوکس واقعا زندگی من هم. آن را در مورد سلامت روانی و جسمانی و سلامت معنوی.”

اونز مانند جیمز افزایش می یابد در 4 یا 5 صبح به اجرا در حدود 5 مایل علاوه بر قرار دادن در تمرینات بوکس. “بوکس یک نوع هنر است,” او گفت:. “این یک سرگرمی است. آن را نه فقط یک ورزش است. آن را در خون ما است. این زندگی برای ما است.”

شده است بخشی از هری دیویس جونیور, زندگی به عنوان به خوبی. پدرش هری دیویس Sr. یک مربی بوکس و رهبر جنبش حقوق مدنی. دیویس جونیور باقی می ماند یک مدافع به صورت محلی بوکس.

“این فوق العاده خوب و مطبوع و منظم ورزشکاران و آموزش آنها را به طور مداوم. آنها باید به هر گونه شانس,” دیویس گفت:. “و اگر شما یک مینه سوتا جنگنده در یک محل است که یک بوکس مکه شما باید صبور باشید و همچنین. شما باید واقعا تحت تاثیر قرار دادن مردم برای به دست آوردن یک عنوان مبارزه به عنوان جمال است.”

فریزر بود و امیدوار کننده جنگنده. فوتبال صدمات خط خارج کار خود را.

“من جعبه, تازه کار در 8 سال دارم و هرگز متوقف کردن” Frazier گفت. “پدر من خیلی خوب و جنگنده و او را به من بگویید که” من خیلی افتخار می کنم که من هرگز به شما از خواب بیدار به انجام کار خود را و یا شما را به کار کردن است.’ من در آغوش بوکس اخلاق کاری و من سعی در القای آن در مبارزان ما.

“با سلام اگر شما کار نمی کند در آن شما لازم نیست که یک فرصت است. این همه در مورد نظم و انضباط است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im