ایتالیایی اقتصاد مطالعه 2020: COVID-19 ارزیابی تاثیر

دوبلین, مارس 16 سال 2020 /PRNewswire/ — این “تاثیر COVID-19 در ایتالیا اقتصاد” در گزارش اضافه شده است به ResearchAndMarkets.com’s ارائه شده است.

ایتالیا است که در میان بیشتر تحت تاثیر کشورهای با شیوع کروناویروس در سراسر جهان به عنوان بروز در حال افزایش قابل توجه سرعت بیش از هر کشور دیگر. در ایتالیامرگ و میر از COVID-19 پیشی گرفته 5,000 شاهد افزایش ناگهانی از چند روز گذشته.

COVID-19 همه گیر است تاثیر مخربی بر اقتصاد ایتالیا به عنوان صنعتی خروجی قابل توجهی کاهش یافت. ایتالیا تا به حال یک موقعیت قابل توجهی در ارزش تولیدات صنعتی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا. مثلا طبق آماری بیش از 75 درصد از ارزش فروش تولیدات صنعتی در اروپا 28 بود تولید شده توسط شش عضو از جمله آلمان, ایتالیا, فرانسهو انگلستان و اسپانیاو لهستان با 28%, 16%, 12%, 9%, 8%, و 5 ٪ از کل اتحادیه اروپا بود (Eurostat). این کشور اختصاص نزدیک به 2.4% ($2.1 تریلیون دلار) از تولید ناخالص داخلی جهان در سال 2018 است.

همانطور که در تجارت بین المللی مدیریت (ITA), ایتالیا سومین مقصد برای صادرات است ما که بالغ بر $50.1 میلیارد دلار ارزش صادرات کشور به آمریکا در سال 2018 است. ایتالیا با شرکت های کوچک و متوسط (SMEs) بخش قابل توجهی نسبت به شرکت هایی که کمک حدود یک سوم از ارزش به اقتصاد و نیمی از کل اشتغال در کشور است. به عنوان ایتالیا ساختار اقتصادی است که به شدت وابسته به بنگاههای کوچک و متوسط گسترش coronavirus است به طور قابل توجهی بر اقتصاد ایتالیا. شرکتهای کوچک و متوسط متکی به وام و منابع مالی خود را برای دیدار با نیازهای کسب و کار. با توجه به این آسیب پذیری رو به ایتالیایی بخش مالی میان COVID-19 SMEs عملیات تاثیر منفی می گذارد که به نوبه خود منجر به کاهش قابل توجهی از اقتصاد است.

صنعتی بر اساس طبقه بندی های ایتالیا, اقتصاد سگمنتال به خودرو, مواد غذایی و آشامیدنی, حمل و نقل هوایی BFSI, خرده فروشی, سفر و گردشگری, بهداشت و درمان شخصی, تجهیزات حفاظتی, و دیگران. با توجه به شیوع COVID-19 ایتالیا دولت قرار داده است مستند استراتژی برای محدود کردن COVID-19 بیماری همه گیر. به عنوان یک نتیجه عمده شرکت های خودرو را به طور موقت تعطیل کارخانه های خود را برای به حداقل رساندن گسترش coronavirus. برای مثال در ایتالیا, فراری, S. p.یک. به حالت تعلیق تولید برای دو هفته همراه با دولت سفارشات به سراسر کشور مستند به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

در بخش بهداشت و درمان وجود دارد افزایش تقاضا برای بیمارستان لوازم و تجهیزات در میان COVID-19 اثر در کشور است. دولت ایتالیا خواسته است Siare مهندسی گروه بین المللی s.r.l., به تقویت تولید آن از هواکش از 160 تا 500 در هر ماه به عنوان مرگ و میر پیشی گرفته 5,000. بیشتر General Electric Co. Honeywell و 3M افزایش تلاش های خود را برای تولید تجهیزات بیمارستانی برای مبارزه با کروناویروس.

جنرال موتورز و فورد موتور را تمام اعلام کرد که امکان استفاده از امکانات خود برای تولید هواکش. علاوه بر این خودروسازان در حال تغییر تمرکز خود را به سمت تولید تجهیزات حفاظت فردی برای جلوگیری از گسترش Coronavirus. مثلا فیات کرایسلر اتوموبیل (FCA) اعلام کرد که آن را شروع به تولید ماسک صورت در هفته های آینده. آن را اهدا بحرانی تجهیزات پزشکی به بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان. این شرکت قصد دارد به تولید 1 میلیون ماسک صورت یک ماه خواهد شد که اهدا به تکنسین های پزشکی اورژانس (EMTs) پلیس آتش نشانان و کارگران در بهداشت و درمان درمانگاه ها و بیمارستان ها.

برخی از شرکت های بزرگ تحت تاثیر COVID – 19 شیوع عبارتند از فراری S. p.A., فیات خودرو S. p.A., Alitalia – Societ Aerea Italiana S. p.A., Siare مهندسی گروه بین المللی s.r.l., و Banca Sella S. p.یک. با توجه به COVID-19 شیوع ایتالیایی بانک ها شده اند با تمرکز بر بیت کوین سیستم عامل های تجاری برای خرید و فروش بیتکوین.

مثلا Banca Sella S. p.A., ایتالیایی بانک اعلام کرد به معرفی بیت کوین تجارت خدمات برای آن موجود بانکداری تلفن همراه مشتریان. نزدیک به 1.2 میلیون مشتریان ارائه خواهد شد بیت کوین تجارت خدمات از طریق بانک اعتیاد به مواد مخدره بانکداری تلفن همراه پلت فرم. این اجازه خواهد داد که مشتریان خود را برای به دست آوردن کنترل کامل بر وجوه خود را بدون هیچ گونه بورس دخالت و پرداخت برای محصولات و خدمات با استفاده از رمزنگاری. با توجه به مستند در ایتالیا, Banca Sella S. p.یک. بانک شده است در نظر گرفتن بهره در بیت کوین به عنوان یک راه امن برای انتقال پول در سطح جهان است.

این گزارش را پوشش می دهد:

 • جامع روش تحقیق از قبل و بعد از COVID-19 تاثیر در ایتالیا اقتصاد است.
 • دقیق و گسترده بررسی بازار با کلید تحلیلگر بینش.
 • جامع تجزیه و تحلیل عوامل خرد و کلان موثر بر بازار هدایت توصیه های کلیدی.
 • تجزیه و تحلیل منطقه ای از مقررات و سیاست های دولت تأثیر ایتالیا اقتصاد است.
 • بینش در مورد بازار عوامل هستند که تحریک ایتالیا اقتصاد است.
 • دقیق و گسترده بخش های بازار با توزیع منطقه ای از پیش بینی درآمد.
 • گسترده پروفیل و تحولات اخیر از بازیکنان بازار است.

موضوعات کلیدی پوشش داده شده

1. گزارش خلاصه
1.1. روش تحقیق و ابزار

2. بررسی بازار و بینش
2.1. دامنه گزارش
2.2. تحلیلگر بینش و در حال حاضر روند بازار
2.2.1. یافته های کلیدی
2.2.2. توصیه های
2.2.3. نتيجه گيری
2.3. حمایت دولت/بسته های نجات
2.4. طرح های بانکی
2.5. تجزیه و تحلیل زنجیره تامین

3. بررسی اجمالی صنعت
3.1. تاریخی رشد بازار برآورد ایتالیا اقتصاد به استثنای COVID-19 اثر بیماری همه گیر
3.2. انحراف در ایتالیا اقتصاد نرخ رشد با توجه به COVID-19 همه گیر

4. عمودی تاثیر بیشتر
4.1. خودرو
4.2. مواد غذایی و آشامیدنی (Persian)
4.3. حمل و نقل هوایی
4.4. BFSI
4.5. خرده فروشی
4.6. مسافرت و گردشگری
4.7. بهداشت و درمان
4.8. تجهیزات حفاظت فردی
4.9. دیگران

5. شرکت پروفیل

 • Alitalia – Societ Aerea Italiana S. p.یک.
 • Assicurazioni Generali S. p.یک.
 • Banca Sella S. p.یک.
 • Esselunga S. p.یک.
 • F. Divella S. p.یک.
 • فراری S. p.یک.
 • فیات خودرو S. p.یک.
 • General Electric Co.
 • Nexi S. p.یک.
 • Siare مهندسی گروه بین المللی s.r.l.
 • UBI Banca S. p.یک.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش بازدید https://www.researchandmarkets.com/r/m01ehp

تحقیقات و بازار نیز ارائه می دهد سفارشی خدمات پژوهشی ارائه متمرکز و جامع و متناسب با پژوهش است.

رسانه های تماس:

تحقیقات و بازار
لورا چوبارشد مدیریت
[email protected]

برای E. S. T ساعات اداری تماس بگیرید +1-917-300-0470
برای ایالات متحده/می توانید با تلفن رایگان تماس بگیرید +1-800-526-8630
برای GMT ساعت اداری تماس بگیرید +353-1-416-8900

ایالات متحده فکس: 646-607-1907
فکس (خارج از آمریکا): +353-1-481-1716

منبع تحقیقات و بازار

لینک های مرتبط

http://www.researchandmarkets.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر