“این باور نکردنی بود’: 100-year-old کهنه سرباز جنگ جهانی دوم پسر صحبت در مورد ویروسی لحظه در مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع

این یک 100 سال از جنگ جهانی دوم جانبازان و پسر در تلاش برای سازماندهی یک تجربه خوب برای پدرش در, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ققنوس تجمع که به پایان رسید تا تولید یکی از قابل توجه ترین لحظات این رویداد است.

نیروی دریایی کهنه را باز کرد تا روز پنج شنبه در مورد در حال اجرا از طریق جمعیت به صندلی خود را در مرحله پیش از سخنرانی رئیس جمهور در شب چهارشنبه در یادبود سربازان سالن بزرگ است.

این منجر به یک ویروسی لحظه که باعث ستایش از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را.

در مصاحبه با آریزونا جمهوری روز پنج شنبه 100-year-old اروین جولیان گفت: تجربه بود “بسیار خوب.”

Julian مادر 57 ساله استیون جولیان بسیاری از صحبت کردن با پدر و مادر خود را به نمایندگی به عنوان جفت نشسته در یک اتاق ناهارخوری خصوصی در تسهیلات زندگی کمک در تعجب.

استیون جولیان تا به حال مرتب برای دسترسی ویژه برای پدرش پیش از این تجمع, اما گفت که به آنها گفته شد آن است که آنها را مجبور به راه رفتن به پایین پله ها به دلیل وجود دارد هیچ آسانسور را به طبقه همکف سالن بزرگ.

سالن بزرگ است که ادا در دسترس و دارای رمپ ویلچر به محل و یک آسانسور با توجه به تنها یی, دستیار اجرایی مدیر آریزونا, نمایشگاه و نمایشگاه ایالتی اجرا می شود که سالن بزرگ. روشن نیست که چرا Julians می گویند به آنها گفته شد در غیر این صورت.

“همانطور که ما در حال آماده شدن برای رفتن به پایین دو بچه شدند آینده,” او گفت:. “گفتند: سلام ما را انتخاب کنید او را و ما او را حمل می کند!'”

آن دو بچه بودند لری تورپ و جیسون فرانک و استیون گفت: آن را نمیگیرد طولانی برای اقدامات خود را برای دریافت توجه از جمعیت است.

“ناگهان همه از یک نفر شروع به کف زدن” استیون گفت. “من آن را شنیده و من آن را دیدم و من مطرح شده دست من و گفت:” بلندتر! بلندتر! “و شروع كردند به شعار” آمریکا! ایالات متحده آمریکا! “و من فکر کردم” این است که همه برای من پدر است.'”

پس از همه آنها نشسته در منطقه به طور مستقیم در پشت تریبون استیون گفت: آنها شروع به دیدن این ویدئو ویروسی در توییتر.

او گفت: آن را “باور نکردنی” زمانی که آنها متوجه شدم که رئیس جمهور خود را تا به حال ترجمه یک ویدیو از تعامل بین مردان است.

نشان قرمز: 5 چیزهایی که ما یاد گرفتیم از مغلوب ساختن پیشی جستن آریزونا رالی

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه جانباز کلاه را به او می دهد shoutout

در یک نقطه قبل از این تجمع را شروع مبارزات انتخاباتی کارمند آمد تا مردان و پرسید که آیا آنها می تواند “جنگ جهانی دوم Veteran” کلاه اروین پوشیده بود.

این بود که بعد از بازگشت با یک امضا از آن به رئیس جمهور لایحه.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین صحبت در مورد اروین و ویروسی لحظه نسبت به ابتدای سخنرانی خود.

“من نمی دانم اگر او آن را می داند اما او در حال حاضر پرطرفدارترین افراد مشهور در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او حتی ممکن است داغتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر باید بگویم.”

به عنوان رئیس جمهور صحبت کرد, پسرش, Donald Trump Jr. به امضا کالا و ریاست جمهوری چالش سکه به اروین, Thorpe و فرانک.

“من از پسر پرسید من همین برای به دست آوردن یک زن و شوهر از کلاه و برخی از چیزها و آنها را به اروین در حال حاضر, و من می خواهم از شما تشکر کنم واقعا که یک افتخار بزرگ و با تشکر از شما برای این کار بزرگ شما انجام داده ایم an American patriot, با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رسمی میدان نبرد: مغلوب ساختن پیشی جستن گیاهان پرچم خود را در یک بنفش آریزونا

داشتن پدر خود دریافت تقدیرنامه از رئیس جمهور ایالات متحده یک “افتخار” برای خود و خانواده استیون گفت.

“این باور نکردنی بود آنچه او برای من پدر است.” اروین خدمت در ارتش از سال 1941 تا 1944 به آنها گفت.

استیون گفت: پدرش او را می پوشد “جنگ جهانی دوم Veteran” کلاه هر روز خواستار آن را “کلاه جادویی” و اضافه کرد که وجود پتانسیل آن برای تبدیل شدن به حتی بیشتر جادویی چرا که علاوه بر ریاست جمهوری تشکر کرد.

و هر چند روز شنبه مشخص اروین اولین-همیشه مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع پسرش گفت که او مطمئن است او را به یکی دیگر.

“من می تواند به تجمع بعدی,” او گفت:. “اما زمانی که شما در رسیدن به 100 دوم rodeos معمولا نمی افتد.”

مرد که انجام veteran: “من با احساسات غرق’

تورپ گفت که او و فرانک ملاقات در خط برای رالی و سرعت ضربه آن را خاموش.

آنها راه رفتن به امتیازی ایستاده زمانی که آنها را دیدم اروین و خانواده اش در تلاش برای پایین آمده و بلافاصله بر خاست اقدام به بلند کردن اجسام اروین و حمل او را به صندلی خود را.

“این یک لحظه بسیار خاص برای من و چندین بار من در اشک — اشک از قدرشناسی گفت:” فرانک که سفر به ققنوس تجمع از نوادا است. “من با احساسات غرق. من نمی توانستم به او نگاه کنید و یا نگه داشتن دست خود را بدون گریه چون من خیلی سپاسگزار هستم.”

فرانک گفت: هر چند که او را باور نمی کند او و Thorpe چیزی فوق العاده با ارائه کمک به دست.

“هر کس که در آن سالن بزرگ قادر است که” او گفت:. “من لازم نیست کسی به من بگوید” متشکرم.” من نمی هر چیزی بالاتر از آنچه که از من انتظار می رود. اگر شما می خواهید به من بگویید با تشکر از شما و افتخار آن را به انجام کاری خوب فردا و همین را بگویم که کسی در مورد آن.”

او همچنین اندرز کاربران رسانه های اجتماعی که پیشنهاد تعامل یک شیرین کاری تبلیغاتی است.

“چیزی برای به صحنه شما حتی نمی توانید پیدا کنید یک بازیگر در هر نقطه در هالیوود است که شما در حال رفتن به دریافت این نوع از خام معتبر, احساسات, از,” او گفت:.

فرانک نیز کاهش یافته است به صحبت بیشتر در مورد کاربران رسانه های اجتماعی اشاره QAnon, پیراهن او در زمان او انجام Julian و گفت که او می خواست به توجه به آنچه که او را به جای آنچه میپوشید.

QAnon یک بحث گروهی از مردم در تلاش برای رمزگشایی مبهم ناشناس نظرات ارسال شده بر روی وب تاریک تابلوهای پیام مانند 4chan و 8chan.

فرانک گفت که امیدوار است مردم احساس نامیده می شود برای کمک به دیگران در هر زمان و با این حال آنها می توانند بعد از دیدن این ویدئو ویروسی.

“بیشتر ما شروع به انجام آن است و بیشتر ما شروع به خاموش کردن تلویزیون و واقعا مردم نشست و در جهان آن را واقعا جای خنک و وجود دارد بسیاری از مردم سرد.”

هر دو تورپ و فرانک گفت: آنها انتظار نداشتند خاصی برای به رسمیت شناختن عمل خود را بسیار کمتر shoutout و امضا کالا, اما آنها قدردانی ژست رییس جمهور است.

تورپ یک کهنه سرباز ارتش گفت: او خواهید بود با استفاده از ریاست جمهوری سکه چالش او با استعداد نظامی برای بار بازی.

او در توصیف این بازی گفت که یک جانباز آغاز می شود و توسط آن زمان که قطراتش چالش خود را سکه بر روی نوار و یکی دیگر جانباز در پاسخ با انجام همان. بازی می رود به عقب و جلو تا زمانی که یک بازیکن اجرا می شود از سکه ها. این بازیکن سپس به خرید بیشتر تزئین کهنه یک, نوشیدنی, او گفت:.

به همین دلیل داشتن یک سکه از رئیس جمهور خود را در مجموعه خود را در مفید آمده است در آینده او گفت:.

“گرفتن یک مغلوب ساختن پیشی جستن چالش سکه یک آس پیک,” او گفت:.

اما مراتب مهم تر از کالا و مردان گفت: تاثیر دائمی بر تجربه آنها به اشتراک گذاشته خواهد شد که در بقیه زندگی خود را.

“این یکی از آن چیزهایی است که اتفاق می افتد تنها یک بار در طول عمر” تورپ گفت. “این سخت است نه به می خواهید به ماندن در تماس با افراد دیگر هستند که در این داستان است.”

که احساس متقابل است.

“من به اشتراک گذاشته شده یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات زندگیم با کسانی که در مردان — ما پیوند برای زندگی” فرانک گفت.

“او به من چیزی است که من را وادار به حمل با من برای مدت زمان طولانی. بنابراین آیا بچه های من و بچه های خود را. این داستان که میخوام گفته شود.”

جمهوری خبرنگار چلسی Curtis کمک به این مقاله است.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de