‘آن را فقط بسیار به ارمغان آورد شادی’: Ahwatukee ارشد-جامعه زندگی جشن روز مادر در فاصله با رژه

لیزا داده شده است قادر به آغوش مادر او برای نزدیک به دو ماه.

مانند بسیاری از ملت تعاملات خود را کوچک شده است به ویدئویی آنلاین چت و تکان دادن از ورای پنجره های شیشه ای به دلیل نگرانی جدید کروناویروس بیماری همه گیر. داده را با مادر در میان بیش از 130 ساکنان زندگی در LivGenerations Ahwatukee ارشد-جامعه زندگی در نزدیکی چندلر بلوار و بزرگراه بین ایالتی 10 که بسته شده به بازدید کنندگان از مارس.

“این فقط سخت به خصوص برای او و برای همه آنها تمام cooped,” مسلمات گفت: در حالی که بکاهند. “این نا امید کننده است چرا که ما نمی توانیم در … اما ما کاملا آن را دریافت کند.”

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار داده دمپر در تعامل فیزیکی به خصوص در بین افراد مسن خانواده های کسانی که زندگی در Ahwatukee جامعه اجازه نداد که آنها را متوقف کند از جشن روز مادر.

حدود 50 اتومبیل از خانواده تحمل شخصی نشانه بادکنک و گل و رژه در اطراف LivGenerations روز یکشنبه به عنوان یک راه برای جشن مادران و پدران — زندگی در داخل.

“این majorly مهم برای خانواده از آنجا که آنها استفاده می شود به صرف وقت خود را با مادر یا پدر خود گفت:” Nila Soliz مدیر از فعالیت در جامعه است.

ادم که بدشانسی میاورد اسمیت اولین تماس LivGenerations حدود دو هفته پیش با این ایده برگزاری یک روز رژه با توجه به Soliz. به شرکت کنندگان آموزش داده شد برای تزئین سمت مسافر از اتومبیل های خود و برنامه ریزی برای ساکنان به تماشای رژه از داخل جامعه است.

اسمیت گفت: او را دیدم در رسانه های اجتماعی دیگران را به شرکت در راهپیمایی برای جشن های تولد و مشابه جشن ها و شکل یک مادر رژه روز خواهد بود “راه عالی برای صرف آن با آنها و شادی را به آنها.”

مادر او را به اتاق دارای یک بالکن که مشرف به استخر است که جایی که او به تماشای رژه گشوده اسمیت گفت.

“او آن را دوست داشت. آن را فقط بسیار به ارمغان آورد شادی و صادقانه من بود نقل مکان کرد به طوری که چقدر شادی است که آن را به آنها و من میخوام گریه کنم دوباره اما هدف اصلی من” او گفت: بیش از تلفن. “آن کار کرده است.”

هر دو اسمیت و داده گفت: آنها خوشحال بودند با LivGenerations’ پاسخ به همه گیر. مادران خود زندگی می کردند در جامعه پس از آن باز سه سال پیش گفتند.

“بدیهی است که ما در حال محدود چقدر زمان ما می توانید آنها را ببینید و چگونه ما را دریافت کنید به ارتباط برقرار کردن با آنها اما صادقانه با همه چیز در رفتن در مراقبت از دیگر امکانات بهتر امن تر از متاسفم” اسمیت گفت.

Soliz گفت: جامعه خانه 137 ساکنان و تا به حال هیچ COVID-19 موارد به تاریخ. از آنجا که بزرگسالان 65 سال و مسن تر تلقی می شد معرض خطر بالا برای بیماری شدید از COVID-19 جامعه متوقف اجازه می دهد بازدید کنندگان و اجرا دستورالعمل های ایمنی در مورد 55 روز پیش Soliz گفت.

در Maricopa County, 136 تسهیلات مراقبت دراز مدت باید حداقل یک مقیم و یا کارکنان با COVID-19 همانطور که از شنبه. بیش از 930 نفر در میان ساکنان آن 219 بیمارستان بستری شد و 165 درگذشت. بیش از 430 نفر در میان کارکنان که 24 بیمارستان بستری شد و دو سالگی درگذشت.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de