“این فقط منفجر کرد’: همسایگان بازشماری تیراندازی که منجر به کشته شدن ققنوس پلیس فرمانده

برای ساکنان آرام شمال غربی ققنوس محله یکشنبه شب قتل ققنوس پلیس فرمانده یک اتفاق نادر از خشونت بر یک به طور معمول آرام خیابان.

در روز روشن و بعد از ظهر دوشنبه ساکنان که زندگی در نزدیکی صحنه بازگو حوادث آن شب به Arizona Republic.

لایحه غرب زندگی می کردند در حومه محله برای نه سال.

“من آمد به خانه از یک روز بزرگ از گلف. در این منطقه وجود دارد هرگز نمی هر چیزی در رفتن و بچه من و من درایو بالا و پایین این جاده هر روز بر قدرت خود چرخ. هرگز هر چیزی در این جاده از عادی” در غرب گفت.

ققنوس پلیس Cmdr. گرگ Carnicle و افسران گشت ماریسا Dowhan و آلیشیا هوبرت در پاسخ به یک خانه در نزدیکی 40 درایو و Cielo گراند در 4:40 بعد از ظهر یکشنبه برای یک گزارش از یک درگیری داخلی بین هم اتاقی.

جف براون که در خانه نشسته شمالی از صحنه گفت که او برای اولین بار متوجه چیزی در این خانه حدود 6 p. m.

“ما در قوانین وارد برای شام و ما متوجه یک دختر از خانه ایستاده در خیابان گریه و ما از آنها خواست اگر همه چیز OK بود و آنها پاسخ دادند:” ما نمی تواند ما اتاقی را ترک کنند.'”

افسران نامیده می شدند برای کمک به تعداد نامعلومی از هم اتاقی تلاش برای حذف دیگری هم اتاقی 22 ساله یعقوب Emry Mcilveen از خانه به خاطر او از بازیگری نامنظم با توجه به ققنوس اداره پلیس. Mcilveen در ابتدا همکاری و ماموران او را در حذف برخی از وسایل خود را از دو طبقه خانه.

دیدن یک رزمناو پلیس پارک شده در مقابل خانه همسایه جان بیرمنگام که در سراسر خیابان زندگی می کند گفت: “من مشکوک شد که در آن وجود دارد به صورت غیر منتظره ای طولانی از زمان.”

بیرمنگام گفت: او را دیدم صاحب خانه صحبت کردند. او گفت: چهار بزرگسالان در خانه زندگی می کنند. یکی از کسانی که Mcilveen که او حدس زده بود در آنجا زندگی می کردند حدود شش ماه.

Mcilveen و فرد دیگری در خانه هنگامی که پلیس وارد, ققنوس سخنگوی پلیس Sgt. مرسدس ثروت تایید برای جمهوری.

به ظاهر روال تماس ميگيرد

در برخی از نقطه Mcilveen درب بسته خروج از افسران خارج است.

“پلیس پس از آن تلاش برای ورود از طریق درب جلو که مسدود شده بود از داخل که آنها را مجبور به زور آن را باز” بیرمنگام گفت.

بیشتر افسران وارد شد و رفت داخل صحبت کردن به Mcilveen بود که طبقه بالا.

“سپس چیزی که بعد از شما می دانید, من شنیده ام همه این عکس و دیگر افسران آورده مجروح آنهایی که و شروع به کار بر روی آنها” بیرمنگام گفت.

سه افسران از پله ها بالا رفت و سپس Mcilveen باز آتش, پلیس گفت:.

براون گفت که او آن را شنیده از خانه خود را درب بعدی.

“به محض این که آن را تاریک کردم شما می تواند بشنود تیراندازی در خانه. آن را با صدای بلند. آن را مانند آن را راست در کنار من. همه در خانواده من به یک اتاق بهتر و اومدم بیرون — من را سر من در اطراف گوشه و افسران کشیدن هر یک از دیگر در خارج از خانه. آن را فقط منفجر کرد. وجود هلیکوپتر و آن نگاه مانند تمام حوزه بود و در اینجا” براون گفت.

این اثر شلیک گلوله زده افسران Carnicle, Dowhan و هوبرت که پلیس بعد گفته بودند خیلی مجروح آنها نمی تواند خانه را ترک. دیگر افسران وارد شده و کشیده ،

“پس از آن وجود دارد که بچه ها در سقف که در زندگی وجود دارد و فرض کردم. آن نگاه مانند او crawled از پنجره خود را به خاطر او گیر کرده بود طبقه بالا و یک افسر می تواند شنیده گفتن او را به ” جهش ایمان,'” براون گفت.

“سپس ما تو را دیدم یک گروه از چهره ما در درگاه ورودی. آن افسران به ما گفتن ما باید از اینجا برای ما ایمنی است. ما برداشت آنچه که ما تا به حال در دست ما و در زمان خاموش. آنها بلافاصله به حیاط خانه ما, به طوری که آنها می تواند به دست آوردن یک دیدگاه بهتر از خانه مظنون” براون گفت.

بیرمنگام گفت: یک آمبولانس پارک شده در خیابان اما نمی تواند آن را به صفحه اصلی به دلیل تمام وسایل نقلیه پلیس. در ضمن مردم درهم برای کمک به زخمی کردند.

مردم مشغول به کار بودند در یکی از این زنان که به ضرب گلوله کشته شد و “سپس آنها انداخت او را در پشت ماشین پلیس و او فقط در زمان خاموش و انداخت او را به آمبولانس که در زمان خاموش” بیرمنگام گفت. در نهایت هر سه افسران منتقل شدند, به بیمارستان.

واقعا ما قهرمان’: خانواده و دوستان و پلیس به یاد داشته باشید ققنوس Cmdr. گرگ Carnicle

برندا و برایان Wunderly گفت: پلیس وارد خانه خود را به یکی دیگر از دیدگاه طبقه بالا.

بیرمنگام گفت: تک تیر اندازها بودند چند نفر خواص در اطراف صحنه.

“آنها تا به حال تک تیر اندازها در گوشه خانه. پشت ماشین من با اسلحه های خود را دو تک تیر اندازها در خانه او,” او گفت: با اشاره به یکی دیگر از همسایه. “دو تک تیر اندازها در خانه در سراسر خیابان. پلیس رفتن به هر خانه و گرفتن هر چراغ در جلو به منظور ایجاد محله تاریک است.”

بیرمنگام گفت: SWAT کامیون و سپس سوار به یک پنجره بزرگ در مقابل خانه و انداخت یک “بمب” در داخل.

“وای زمین را تکان داد. شما می تواند احساس آن یک انفجار بزرگ.”

ثروت تایید کرد که پلیس تاریک محله که چند تاکتیکی وسایل نقلیه بودند در صحنه و این که پلیس با استفاده از گاز اشک آور در خانه.

افسران ماند در این خانه به امید که Mcilveen خواهد تسلیم و او در نهایت از خانه بیرون آمد با یک تفنگ دستی. ماموران او را به ضرب گلوله و مرگ او در صحنه, پلیس گفت:.

در بیمارستان Carnicle بود مرده.

محله وضعیتی وخیم از تیراندازی

براون گفت که او و خانواده اش ماند به دور از منطقه در یکشنبه شب و در بازگشت بعد از ظهر دوشنبه. این Wunderlys گفت: پلیس استفاده می شود که خود را در طبقه بالا بود حداقل آسیب, اما آنها یافت روده سمت چپ پشت دوشنبه صبح.

“آمدن به خانه به آنچه که ما دیروز دیدیم شد بله بسیار وحشتناک و غیر منتظره است. آن را بسیار غمگین” غرب گفت.

دوره نقاهت: ققنوس افسر مجروح در روز یکشنبه تیراندازی منتشر شده از بیمارستان

برخی در این محله نیز نشان دادن حمایت خود را با ارسال پیام در حمایت از پلیس. “ما در پلیس” نوشته شده بود گچ در مقابل Wunderlys’ که همچنین تا به حال یک پوستر گفت: “ما (قلب) ققنوس P. D.” در گاراژ.

“آنها در اینجا برای کمک به این پسر” بیرمنگام گفت. “وجود دارد راه های که انجام شده می تواند به او کمک کند و این چیزی است که آنها در تلاش برای انجام.

“من خدا را شکر برای این پلیس است که در اینجا آنها بسیار سخت کوش و واقعا تلاش سخت به او کمک کند. من حدس می زنم او تا به حال برنامه های دیگر.”

رسیدن به خبرنگار Christopher Roth در [email protected] و یا در توییتر @cprothnews.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im