سه سفید کوچک تابوت نشسته در وسط اتاق در Paden تقدس کلیسا در اوکلاهما هر آراسته با یک دسته گل و یک اسباب بازی مورد علاقه.

پدر سه فرزند پدرو ریوس شنبه در مقابل پیو کلیسا با سر خود را متمایل و اشک جریان از چشم خود را به او چسبیده به پسرش قدیمی ترین نشسته در دامان خود.

تشییع جنازه برای کودکان سه کشته در شهر فینیکس, پلیس می گویند در دست خود مادر راشل هنری برگزار شد صبح روز شنبه در Paden, اوکلاهما یک شهر کوچک چند مایلی شمال شرق پراگ که در آن دو فرزند بزرگتر را صرف بیشتر از زندگی خود را.

به عنوان ریوس ” خانواده در زمینه خروج از اتاق officiants طلیعه او را به سه تابوت اصرار او را به یکی از آخرین نگاه.

حرکت از چپ به راست ریوس آغاز شده و با خود 3-پسر ساله زین صاف پشت سیاه و سفید خود را و قرار دادن او مرد عنکبوتی شکل عمل داخل تابوت با پسر خود.

او سپس با انتقال به کوچکترین تابوت با آبی و اسب تک شاخ صورتی اسباب بازی های قرار داده شده در بالا. او را در آغوش گرفت کوچک دست خود را 7 ماهه دختر Catalaya با انگشت قبل از زل زدن به سقف و در عذاب.

ریوس پس از آن رفت و به دختر خود غرب عراق تفيش که می توانست جشن تولد 2 در روز چهارشنبه. دور پاک کردن اشک با پشت دست خود ریوس خم بر روی تابوت و به او یکی از آخرین بوسه بر پیشانی قبل از حرکت مینی ماوس عروسک در کنار او و بستن درب.

“فرزندان من بودند زندگی من” ریوس گفت: در اوایل این هفته. “این است که خوردن من زنده است.”

Sobs شنیده ام که عکس و خاطراتی از کودکان نشان داده شده است

“این عادلانه نیست” گفت: officiant Bryan لوگان که او خطاب به یک جمعیت از حدود 50 اعضای خانواده و دوستان اشاره به سه تابوت پیچیده شده در سفید. “این عادلانه نیست به کسی اینجا نشسته بود ،

“این عادلانه نیست.”

سه فقره قتل درجه اول بودند در برابر هنری 22 روز سه شنبه پس از یک هیئت منصفه بررسی پرونده است. او دستگیر شد Jan. 20 پلیس گفت: در اسناد دادگاه او اعتراف به قتل زین غرب عراق تفيش و Catalaya با مادر آنها است.

این hourlong سرویس های ویژه آهنگ های از دست دادن و اشتیاق به عنوان به خوبی به عنوان یک خطبه در مورد مبارزات و ایمان از کتاب مقدس است.

ریوس نشست با اعضای خانواده در اطراف او به عنوان آنها گذشت یک جعبه بافت اطراف و آرامش او را با نگه داشتن دست خود و فشردن شانه خود را در طول خدمت.

عکس ها و خاطرات سه فرزند آورده شنیدن sobs از بسیاری در آن حضور داشتند.

تصاویر نشان داد زین در خواب, بازی با ماشین اسباب بازی و یک Buzz Lightyear شکل عمل. دیگر او را در آغوش کشیدن بر روی نیمکت در خواب با خواهر خود را.

“زین هرگز یک به نوبه خود آب نبات” لوگان گفت. “او دوست داشت خود را به خوردن آب نبات.”

عکس های نشان داده شده از غرب عراق تفيش در یک ژاکت صورتی دیگر از خوردن تنقلات و دیگری در آخرین تولد لکه شکلات کیک بیش از همه او را دست و صورت.

“او دوست داشت که برگزار می شود به خصوص زمانی که آن را پوشیده نگه داشتن او” لوگان گفت. “شما همیشه می تواند گرفتن غرب عراق تفيش انتظار در درب برای پدر او به خانه از محل کار.”

نوزاد عکس از Catalaya فقط روز دیگر از خواب در آغوش مادر بزرگ او مشاهده شد.

یک تصویری در اواخر نشان داد هر سه کودکان در حال بازی با هم. زین برگزار شد Catalaya تا در سوار قادر قطار با غرب عراق تفيش پشت دادن یک فشار.

“(Catalaya) او را برادر و خواهر, بزرگترین فن” لوگان گفت. “او نمی تواند ایستاده به دور از آنها.”

خانواده تا به حال یک مشکل گذشته

خانواده تاریخچه مشکل گزارش شده در پس از مرگ سه فرزند.

دادگاه گزارش هنری گفت: با تلاش اعتیاد به مواد مخدر و گزارش از پراگ اداره پلیس نشان داد فرزندان او حذف شده بود از بازداشت او قبل از.

ریوس بستری خود در یک مصاحبه تلویزیونی او با استفاده از مواد مخدر به عنوان به خوبی.

“من کامل نیست. من انجام داده ام مخدر بیشتر از زندگی من و من هرگز به نقطه ای که من می خواستم برای کشتن کسی,” او گفت:. “من ممکن است بسیاری از چیزها اما من هرگز — هرگز در زندگی من خواهد من درد بچه ها.”

خانواده ریوس گفت: چهار سرویس در مورد آینده با هم به عنوان یک خانواده و بودن در آنجا برای هر یک از دیگر.

“ما فقیر هستند” گفت: پسر عموی شان Swinford. “اما ما سرشار از عشق است.”

یکی از آخرین ویدئوها نشان داده شده بود که از غرب عراق تفيش خیره در دوربین با چشم روشن بودن خواست به صحبت می کنند.

“چه شما می خواهید برای گفتن” صدا می پرسد کودک نو پا.

“من شما را دوست دارم” او پاسخ بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de