نتانیاهو در ریل در رسانه ها بر علیه او

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل برافراشته روز یکشنبه در تورم تظاهرات علیه خود را رد کرد و گفت آنها egged توسط یک مغرضانه رسانه ای است که تحریف حقایق و سلامتی در تظاهرات ،

نتانیاهو مواجه شده است و موجی از اعتراضات در هفته های اخیر با تظاهر کنندگان خواستار طولانی-خدمت تحت تعقیب رهبر به استعفا و سوژه متحرک از روبرو دست زدن به او از coronavirus بحران است. نتانیاهو نقاشی کرده است این تظاهرات به عنوان dens “آنارشیست” و “چپ” به سرنگونی “قوی جناح راست رهبر.”

این اعتراضات تا حد زیادی شده است صلح آمیز است. در برخی موارد آنها را مجبور به پایان رسید و با درگیری بین تظاهرکنندگان و پلیس. در دیگران کوچک باندهای نتانیاهو حامیان و افراد وابسته به راست در گروه تظاهرکنندگان حمله کرده اند.

در شش دقیقه بیهوده گویی در یک جلسه از کابینه نتانیاهو ناودان رسانه ها برای “برافروختن” تظاهرات و بد نمایش دادن حوادث خشونت در برابر معترضان.

“شده است وجود دارد هرگز چنین تحریف بسیج — من می خواستم بگم شوروی اما در حال حاضر به کره شمالی شرایط — رسانه ها در حمایت از, تظاهرات,” او گفت:.

نتانیاهو گفت: رسانه ها نادیده گرفته شده “وحشی و نامحدود تحریک از جمله روزانه تماس ها — از جمله روز قبل از دیروز به قتل نخست وزیر و خانواده اش.”

او گفت که این تظاهرات بودند زمینه برای پرورش این ویروس که داده می شد را با هیچ محدودیت و بستن خیابان ها و محله ها. او گفت: جناح راست تظاهرات داده نشده است از جمله مهار رایگان.

او را محکوم به خشونت “از طرف” در آغاز سخنان خود قبل از پاره شدن به رسانه ها او زمانی به عنوان دشمن به سوی او.

همچنین در جلسه هیئت دولت وزیر دفاع اسرائیل Benny Gantz است که این کشور “جایگزین” نخست وزیر تحت یک قدرت هسته ای گفت که این تظاهرات باید اجازه داده شود به محل با معترضان محافظت از خشونت است.

“حق اعتراض به نیروی حیاتی دموکراسی و خشونت فرسایش پایه و اساس دموکراسی” او گفت:.

نتانیاهو در سخنرانی دراز وشدیداللحن آمد خود را به عنوان پسر یائیر نتانیاهو احضار شد به دادگاه اورشلیم پس از به tweeting, نام, آدرس و شماره تلفن های برجسته معترضان خواستار پیروان خود را به نشان می دهد در خارج از خانه خود “روز و شب است.” دادگاه اعطا 28 ساله نتانیاهو معافیت از ظاهر شدن در دادگاه است. معترضان گفت: آنها دریافت تماس های تهدید آمیز پس از صدای جیر جیر.

در طول تابستان هزاران نفر از اسرائیلی ها باید به خیابان آمدند و خواستار نتانیاهو به استعفا در اعتراض به دست زدن به او از این کشور coronavirus بحران و گفت او باید باقی می ماند در حالی که در دادگاه به اتهام فساد مالی. هر چند نتانیاهو تلاش کرده است به اعتراض دو بار در هفته تجمعات نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند و شنبه شب را در اورشلیم جمع آوری شد بیش از 10 ، 000 نفر.

تظاهرات علیه نتانیاهو بزرگترین اسرائیل دیده می شود از سال 2011 اعتراضات در این کشور هزینه های بالای زندگی.

پس از حرکت به سرعت به حاوی ویروس بهار گذشته بسیاری بر این باورند اسرائیل بازگشایی اقتصاد خود را بیش از حد به سرعت منجر به افزایش بوده است. این کشور در حال حاضر مقابله با سطح رکورد از coronavirus در حالی که نرخ بیکاری تا رسید به بیش از 20٪.

نتانیاهو چهره به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در یک سری از رسوایی مربوط ثروتمند همکاران و رسانه های مقتدر. او را انکار می کند و تخلف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *