اسرائیل مدل بالا Bar Refaeli به جرم فرار از پرداخت مالیات

یک دادگاه اسرائیلی محکوم مدل بالا Bar Refaeli روز دوشنبه در چهار فقره از مالیات جرائم دربندی طولانی مدت فرار از پرداخت مالیات مورد در برابر او و خانواده اش که لکهدار تصویر از یک بار محبوب ملی آیکون.

Refaeli وارد تل آویو دادگاه با سفید, ماسک صورت برای مطابقت با بلوز سفید. او همراه با پدرش Raffi او مادر Zipi و یک بند از وکلا. 35 سال Refaeli و مادرش اعتراف به جرم فرار از پرداخت مالیات بر درآمد نزدیک به 10 میلیون دلار.

با توجه به درخواست معامله قرارداد آنها امضا شده با مقامات در ماه گذشته Refaeli است برای خدمت به نه ماه از خدمت به جامعه در حالی که مادر او را به زندان فرستاده می شود برای 16 ماه. این دو نیز دستور داد به پرداخت 1.5 میلیون دلار جریمه در بالای میلیون ها نفر از برگشت مالیات به دولت است.

طولانی مدت در مورد ساخته شده در اطراف افراد مشهور مدل را در سراسر جهان درآمد و خانواده تلاش برای تطهیر او روابط به اسرائیل آسیب دیده خود را به خوبی گردد عمومی به عنوان تصویر رسمی سفیر این کشور است.

هنوز در او باقی می ماند محبوب تلویزیون شخصیت و زمین-زن که تصویر همه جا در بزرگراه تابلوهای تبلیغاتی در سراسر کشور. سال گذشته او میزبانی مسابقات یوروویژن در تل آویو.

قلب مورد حول محور Refaeli محل اقامت در اوایل این دهه زمانی که او در سراسر جهان سفر کرده در بالا مشخصات مدل سازی مبارزات graced پوشش Sports Illustrated swimsuit edition بود و طولانی رابطه عاشقانه با بازیگر لئوناردو دی کاپریو.

اسرائیل قانون مالیات تعیین می کند اقامت در درجه اول بر اینکه آیا فرد صرف بیشتر از تقویم سال در کشور است. Refaeli ادعا کرد که او تا به حال نیست و از این رو نمی باید به او اعلام درآمد در سراسر جهان در سال خاص.

اما دادستان را رد کرد و خود را ادعا می کنند و متهم به ارائه نادرست اطلاعات مالیاتی. مثلا Refaeli کیفرخواست گفت که او به دست آورده برخی از 7.2 میلیون دلار بین سال 2009-2012 در حالی که این ادعا به اقامت در خارج از کشور برای جلوگیری از پرداخت مالیات بر درآمد خود را.

قبلی تجدید نظر اسرائیل یک دادگاه حکم داد که Refaeli رابطه با دی کاپریو نمی واجد شرایط به عنوان یک “واحد خانواده” و بنابراین او نمی تواند ادعای خود را در آمریکا اقامت برای جلوگیری از پرداخت کامل مالیات به او بدهکار است.

Refaeli وکلا گفت: تقاضای معامله ثابت کرد که او تا به حال عمدا پرداخت مالیات طفره رفت. Refaeli را که به عنوان عامل متهم شد با شکست به گزارش درآمد اجتناب از پرداخت مالیات و کمک شخص دیگری در فرار از پرداخت مالیات. کیفرخواست گفت: او امضا اجاره برای دخترش تحت نام دیگر اعضای خانواده به تیرگی Refaeli واقعی وضعیت اقامت و خودداری از اعلام خود به عنوان درآمد دخترش عامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de