اسرائیل موساد سازمان جاسوسی به دست آمده از منابع ناشناس 100,000 coronavirus کیت های آزمایش و انتظار می رود که به وضع دست خود را بر روی میلیون ها نفر بیشتر است.

روشن نیست هر چند که آیا آنها قابل استفاده است.

به موساد است که به طور کلی درگیر در فعالیت های خرید وارد تصویر به دلیل کمبود کیت “وای. نت” سایت گزارش بدون گفت که در آن اطلاعات است. آن گفت که آنها آورده بودند از دو کشور در یک “مجتمع” ماموریت در حالی که کانال 13 باراک Ravid گفت: آنها آمد و از کشورهایی که با اسرائیل هیچ روابط دیپلماتیک.

این دومین نظارت آژانس است که اسرائیل کارتون برای مقابله با این بیماری است. در اوایل این هفته شین بت داخلی سرویس امنیتی مجاز به استفاده از یک تکنولوژی توسعه یافته در درجه اول برای اهداف عملیات به شناسایی که افراد آلوده ممکن است در تماس با آمده. استفاده از این فناوری توسط یک سازمان دولتی آمده است در زیر آتش از منتقدان که آن را به عنوان خطرناک تهاجم به حریم خصوصی.

وزارت بهداشت معاون مدیر کل Itamar غار گفت: این کیت به موساد آورده نمی شامل اقلام مانند سواب که در حال حاضر در تامین کوتاه مدت “وای. نت” گفت. رئیس خود را موشه نوار Siman Tov گفت: رادیو ارتش این وزارت را به مطمئن شوید که کیت های آزمایش نشده منقضی شده و آنها هستند که مناسب هستند.

ناشناس مقامات ارشد گفت: “وای. نت” از موساد آورده و آنچه در آن خواسته شده بود به ارمغان بیاورد و عرضه آن خط هنوز باز بود.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: در اوایل این هفته است که اسرائیل را به طور قابل توجهی افزایش تعداد روزانه آزمون به حداقل 3000 و به احتمال زیاد 5,000. دولت ها در سراسر جهان تحت آتش بیش از کمبود کیت های آزمایش.

تعداد تایید coronavirus موارد در اسرائیل شروع به پریدن کرد و 22 درصد به 529 روز پنج شنبه از روز گذشته از جمله شش نفر در بیماری جدی است. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de