نخست وزیر اسرائیل فساد محاکمه به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

یک Jerusalem district دادگاه اعلام کرد روز یکشنبه بود که به تعویق انداختن بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به دادگاه جنایی به مدت دو ماه به دلیل محدودیت های ناشی از شیوع کروناویروس.

نتانیاهو برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه به صورت اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در ارتباط با یک سری از رسوایی. اما پس اضطراری بهداشت اقدامات دولت تصویب محدود کردن تجمع مردم در مکان های عمومی, دادگاه اعلام کرد که آن را عقب هل دادن شنوایی تا زمانی که ممکن است 24.

نتانیاهو متهم به دریافت هدایای گران قیمت از دوستان ثروتمند و ارائه ارز به نفع قدرتمند با رسانه های مقتدر. طولانی-حکم رهبر اسرائیل را انکار هر گونه تخلف و می گوید: او قربانی یک رسانه-هماهنگ شکار ساحره.

نتانیاهو وکلا قبلا درخواست برای تاخیر گفت: آنها نیاز به زمان بیشتری برای بررسی مدارک و شواهد. اما آن را به سرعت رد بر این اساس که در مارس 17 جلسه یک رویه خواندن اتهامات تنها و که متهم پاسخ بود نه مورد نیاز است.

اما پس از نتانیاهو اعلام کرد سری جدیدی از کروناویروس مربوط به محدودیت اواخر شنبه از جمله محرومیت از تجمع بیش از 10 نفر به وزارت دادگستری اعلام وضعیت اضطراری در دادگاه به عنوان به خوبی.

خیلی از کشور زمین به یک وقفه پنج شنبه با مدارس و مراکز و مکان های سرگرمی و تعطیل. کارکنان تشویق به کار از خانه و سخت محدودیت قرار داده شده اند و در تعاملات شخصی.

این ویروس به بیش از 100 کشور آلوده بیش از 150 ، 000 نفر در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 5700. در اسرائیل برخی از 200 نفر آلوده شده اند با هیچ تلفات هنوز به عنوان شدید به نظر می رسد اقدامات را ثابت کرده اند موثر است.

نتانیاهو مشکلات قانونی بود در مرکز اسرائیل اخیر انتخابات پارلمانی سوم چنین رای در کمتر از یک سال. همانطور که در انتخابات قبلی در ماه آوریل گذشته و در ماه سپتامبر به آوریل 2 رای نیز به پایان رسید inconclusively.

نتانیاهو حریف Benny Gantz حاضر به نشستن با او در دولت شده است و به دنبال فشار برای تصویب قانون در ورودی مجلس که بار هر کسی تحت تعقیب به جرم از رهبری یک دولت — در اثر رد صلاحیت نتانیاهو از نخست وزیر باقی مانده.

اما coronavirus بحران مطرح شده برای تماس های اضطراری دولت وحدت ملی به جای. نتانیاهو به طور رسمی تمدید یک پیشنهاد پنج شنبه به Gantz برای پیوستن به یک دولت با هدف در متوقف کردن گسترش ویروس نشان می دهد دو frameworks از جمله یکی که دیدن متناوب رهبری بین آنها در طول دوره چهار سال است.

“دولت اسرائیل به آن نیاز دارد. مردم اسرائیل انتظار آن را” نتانیاهو گفت.

اما Gantz را میانه رو آبی و سفید حزب به نظر می رسد به در نظر گرفتن توسعه و در عین حال یکی دیگر از نیرنگ پس چه شده است بسیار acrimonious کمپین که شامل بی اساس اسمیر در برابر Gantz.

“نتانیاهو اجازه نمی دستکاری ، اگر شما علاقه مند در unity به همین دلیل به تعویق انداختن محاکمه خود را در ساعت 1 صبح و ارسال یک اورژانس وحدت’ طرح به مطبوعات به جای شما ارسال مذاکره تیم به یک جلسه” Gantz پاسخ در توییتر. “به عنوان مخالف به شما من ادامه خواهد داد برای حمایت از هر دولتی مناسب اندازه گیری ترک ملاحظات سیاسی را کنار بگذارند. هنگامی که شما را جدی ما می توانید صحبت کنید.”

همکار خود را رهبر حزب و نظامی سابق رئیس موشه یعلون بود و حتی بیشتر بلانت در مقایسه با نتانیاهو انجام است که از ترکیه رجب طیب اردوغان است.

“هر کس انتقاد آمریکا برای هشدار در برابر اسرائیل تبدیل به اردوغان در ترکیه باید کمك بدبینانه بهره برداری از تاج بحران سیاسی در نیازهای یک مرد ایستاده قبل از محاکمه” او گفت:.

ضد نتانیاهو نیروهای جدید در ورودی مجلس فرمان 62-58 اکثریت هستند اما عمیقا در میان خود تقسیم و به نظر می رسد بعید است برای متحد برای تشکیل یک دولت جایگزین.

در برابر پس زمینه از بهداشت عمومی ترساندن اسرائیل به رئیس جمهور شروع به یک سری از مشاوره یکشنبه با تمام منتخب احزاب برای تعیین این که چه کسی به شیر به عنوان نخست وزیر. آن را به طور معمول می رود به رهبر بزرگترین حزب که در این مورد خواهد بود نتانیاهو, اما همچنین می تواند به Gantz اگر او امنیت بیشتر توصیه از قانونگذاران.

با توجه به شرایط پرزیدنت رئوبن ریولین به التماس برای قدرت های وحدت مقابله.

“هر کسی که به تماشای اخبار در روزهای اخیر می داند که این زمان محاکمه است و این نه به طور منظم مشاوره,” او گفت:. “ما باید در حال حاضر مقابله با تشکیل دولت در اسرع وقت … در این مجموعه ،

اگر بن بست همچنان ادامه دارد و اسرائیل می تواند خود را به سمت یک چهارم مستقیم انتخابات که کارشناسان می گویند خواهد اثرات فاجعه بار بر روی مردم اعتماد به نفس در خود و مقامات منتخب و سیستم انتخاباتی — بدون در نظر گرفتن تاج بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>