دادگاه اسرائیلی: نتانیاهو فساد محاکمه را آغاز و در مارس

نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو فساد محاکمه آغاز خواهد شد مارس 17, یک دادگاه اسرائیلی گفت: تنها دو هفته پس از انتخابات ملی برگزار می شود.

نتانیاهو به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد در زیر تعدادی از موارد که در آن او ادعا را پذیرفته اند اسراف هدیه از میلیاردر دوستان و رد و بدل نظارتی نعمت برای مثبت تر پوشش رسانه ای.

در یک بیانیه کوتاه دادگاه گفت: نتانیاهو که انتظار می رود برای حضور در این جلسه اولیه.

اسرائیل به برگزاری انتخابات پارلمانی در مارس 2, سوم آن رای در کمتر از یک سال.

برای اولین بار دو انتخابات تا حد زیادی یمن و سوم است انتظار می رود هیچ تفاوتی ندارد. نتانیاهو در مبارزات انتخاباتی به دنبال منحرف کردن توجه و دور از فساد اتهامات در حالی که خود را رقیب اصلی سابق ارتش Benny Gantz است به دنبال برجسته کردن آن است. او استدلال می کند که نتانیاهو نا مناسب به عنوان نخست وزیر در حالی که مبارزه قانونی اتهامات عنوان شده علیه.

Gantz نیز روز دوشنبه گفت که او کار می کند برای ترمیم روابط با آمریکا حزب دموکرات اگر او برنده انتخابات ماه آینده. او را متهم کرد نتانیاهو از غفلت روابط دو حزبی در واشنگتن در حمایت از منحصر به فرد پشتیبانی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه.

Gantz که منجر آبی و سفید پارتی, گفت که آن را “بسیار مهم است که ما تاکید بر اهمیت هر دو حزب در رابطه بین اسرائیل و ایالات متحده است.”

نتانیاهو به شدت با تاکید بر ارتباط خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن در به دنبال افزایش حمایت خود را با ملی پایه در اسرائیل است.

Gantz خود را به تازگی ملاقات مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید که در آن او استقبال رئیس جمهور قوی برای حمایت از اسرائیل است.

“اما ما اهمیتی نمی دهند اگر رئیس جمهور آمریکا جمهوری خواه و یا دموکرات” Gantz اضافه شده است. “اگر او خوب است رئیس جمهور ایالات متحده” پس از آن که فرد خواهد بود “رئیس جمهور برای دولت اسرائیل نیز هست.”

Gantz و خود را در حال اجرا همسر یائیر لپید خطاب به یک جمعیت از حدود 1000 عمدتا انگلیسی زبان در یک رویداد در اواخر روز دوشنبه در تل آویو. لبيد گفت که اسرائیل چهره وظیفه یک “بازسازی” روابط با دموکرات ها و آمریکایی یهودیان به طور کلی. آمریکا جامعه یهودی رای اکثریت دموکرات.

Gantz است که در تلاش برای سرنگون کردن نتانیاهو در مارس 2 رای — پس از دو انتخابات در سال 2019 موفق به عملکرد یک نتیجه قطعی. نتانیاهو اسرائیل طولانی ترین خدمت نخست وزیر به دنبال انتخاب مجدد در حالی که در مواجهه با کیفرخواست به اتهام فساد مالی. او هرگونه تخلف است.

قبل از انتخابات نظر سنجی نشان می دهد که نه Gantz و نه نتانیاهو یک مسیر روشن به اکثریت پارلمانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر