سازمان های اسلامی خرج کردن سکه به بریس برای ماه مبارک رمضان با کمک های مالی کمتر

تا اواسط ژانویه رهبران در جامعه اسلامی مرکز تمپه می دانستند coronavirus شیوع بیماری می تواند تاثیر خود را در ماه رمضان جشن است.

در آن زمان فکر می کردند شاید آن می تواند به معنای مدرج به پایین افطار شام جشن وعده های غذایی برای شکستن سریع هر شب. شاید آنها باید به شکل از چگونه به مردم دعا شش فوت از هم جدا.

به جای این مسجد در حال حاضر بسته شده, از دست دادن افطار شام شبانه تجمعات و کمک های مالی.

بسیاری از مسلمانان به پول به شدت در طول ماه رمضان.

آن را بخشی از ستون سوم از اسلام به نام زکات که خواستار مسلمانان به بخشی از ثروت خود را به کسانی که نیاز دارند.

اما جدید شیوع کروناویروس که توقیف درهای ترین خانه عبادت در سراسر دره و منجر به بیکاری گسترده بدان معنی است که مسجد و جامعه اسلامی سازمان های چپ در تلاش برای خدمت به عنوان بسیاری از مردم تلاش که ممکن است در حالی که مقدار قابل ملاحظه ای پایین تر درآمد.

تمپه مسجد نرخهای پایین به وقف برای پوشش هزینه های

امام Omar Tawil ارتباطات اسلامی مرکز تمپه ستایش خدا که مسجد خود را وقف خدمت به عنوان یک بافر در هنگام وقوع.

در حالت عادی زمان Tawil گفت: کمتر از نیمی از مسجد را در بودجه سالانه می آید از وقف. اما به عنوان کمک های مالی به احتمال زیاد شیب به عنوان شیوع ادامه Tawil گفت: این صندوق خواهد شد به اندازه کافی برای پوشش حقوق و دستمزد و دیگر لازم صورت حساب.

او گفت: مسجد مدیره در هفته های اخیر افزایش یافته است و این صندوق برای زکات به لحاظ مالی کمک به مبارزه اعضای جامعه. این مسجد نیز کاهش آن هزینه های آب و برق و لوایح دیگر که وابسته به مردم وجود دارد.

“ما در حال تلاش برای آماده کردن خودمان در حال حاضر که ما درهای جماعت عبادت بسته شده اند و درهای ما از کمک های مالی به جامعه باز هستند,” او گفت:. “این چیزی است که ما در حال حاضر برای انجام تا آنجا که ما احتمالا می تواند.”

این مسجد نیز با همکاری سازمان هایی مانند آریزونا مسلمان اتحاد و حرکت شربت خانه مواد غذایی در چندلر ارائه پشتیبانی از طریق کمک های مالی و داوطلبان.

Tawil گفت: این احتمال وجود دارد که تمام رویدادهای لغو خواهد شد از طریق حداقل در آن قسمت از ماه رمضان.

این مسجد دارای مرتب به تلاوت قرآن و همچنین سایر مواد آموزشی و کلاس های آنلاین, او گفت:.

آن را یک وضعیت ایده آل اما Tawil گفت: وجود یک پوشش نقره ای به ماندن قرار داده و این ماه رمضان.

“ما در حال نگاه کردن به آن با یک لنز قدردانی و به عنوان یک فرصت برای رشد و فرصتی برای به دست آوردن نزدیکی با خدا,” او گفت:.

او گفت: مسلمانان می دانم که آنها می تواند بیان اخلاص و عبادت به خدا در خانه های خود را اما که آنها از دست رفته توانایی برای جمع آوری با افراد همفکر که “استفاده از ماه رمضان به آنها را پر کنید تا برای چند ماه آینده و شاید بقیه سال.”

Tawil گفت که او و دیگر رهبران “تشویق به صبر” را به عنوان آنها در انتظار یک مراسم در مسجد پس از شیوع این بیماری فروکش کرده است.

“این است که قطعا یک زمان سختی اما زمان سختی معمولا بار از فرصت شاید در نگاه به جهان از دیدگاه های مختلف,” او گفت:.

CAIR انتظار برای دریافت نیمی از معمول کمک های مالی در ماه رمضان

شورای آمریکایی-اسلامی روابط آریزونا به طور کلی باعث می شود آن را به حدود 15 مساجد در سراسر آریزونا در ماه رمضان به زمین سازمان خود را به نمازگزاران در امیدوار است که آن را تقویت و کمک های مالی با مدیر اجرایی Imraan Siddiqi, و اضافه کرد که آن را می شود حدود یک سوم از کمک های مالی سالانه خود را در طول ماه.

او گفت که جامعه مسلمان بوده است “بسیار هوشیار” در زیر stay-at-home سفارشات اما این بدان معناست که وجود خواهد داشت هیچ فرصت واقعی برای گفتن گروه زیادی از مردم چهره به چهره چگونه سازمان خود را کمک به جامعه.

Siddiqi گفت: CAIR است که مجهز به جمع آوری پول آنلاین با استفاده از ابزار مانند Facebook جمع آوری اعانه و که این سازمان ارسال mailers به آن اهدا کننده پایه, اما تلاش های خود را در این سال بعید است برای مطابقت با کسانی که در سال های گذشته است.

“بودن وجود دارد در فرد قادر به tangibly دست آنها مواد خود را از دیدن کسی از نزدیک که با شما صحبت که به زحمت در رگ و ریشه دل خود را بیش از اگر من انجام Facebook زندگی می کنند و یا برخی از نوع livestream و آنها می توانند به پایین در جدول زمانی خود را,” او گفت:.

او افزود که اوضاع مالی بسیاری از مردم در حال تجربه خواهد کرد و به احتمال زیاد نیز نقش مهمی در کاهش کمکهای مالی در این سال است.

Siddiqi گفت که در نظر آن را یک موفقیت اگر CAIR شد و به نیمی از آن نمونه ماه مبارک رمضان کمک های مالی اما گفت که او بیش از حد نگران است.

“من نمی بینیم و این به عنوان یک بحران به عنوان چیزی که میخوام برای همیشه لطفا برای آخرین,” او گفت:. “شما فقط باید برای بیرون آمدن از آن می شود و واقعا منظم و تهاجمی از نظر ساخت تا هر آنچه در کسانی که کمبود هستند.”

Siddiqi گفت: سازمان هایی مانند “خود را هنوز هم باید برای رفتن به خارج وجود دارد و انجام بهترین خود را” برای جمع آوری پول به دلیل آنچه در خطر است اگر این سازمان ها باید برای پایان دادن به خدمات خود را.

CAIR AZ کار می کند به منظور افزایش درک از اسلام و حفاظت از آزادی های مدنی و تقویت مسلمانان آمریکایی.

“نفرت متوقف نمی شود, بدون توجه به آنچه بحران بهداشت عمومی است,” او گفت:. “نفرت چیزی است که مردم سرمایه گذاری کردن در طول یک بحران است. این مهم است که موسسات در محل برای محافظت از حقوق مردم و دفاع از آن جوامع است.”

ققنوس مسجد خاموش, A/C, تمیز کردن خدمات برای کاهش هزینه ها

بسیاری از جامعه اسلامی مرکز ققنوس و کمک های مالی آمده در ماه رمضان ارائه حدود 60 درصد از این مسجد سالانه سهم با توجه به Usama شامی مسجد جمهور.

بین 400 و 500 نفر به طور معمول حضور در شبانه نماز در مسجد در ماه رمضان و اکثریت کسانی که به مردم کمک هر شب شامی گفت.

کمک های مالی استفاده می شود برای حفظ مسجد و پرداخت صورتحساب در طول سال و همچنین برای کمک به اعضای جامعه نیاز دارند.

شامی گفت: حدود 200 خانواده های بهره مند از کمک های ساخته شده در ماه رمضان سال گذشته است.

این مسجد اخیرا کاهش هزینه ها از جمله خاموش کردن تهویه مطبوع و همچنین لغو روال نظافت و خدمات کنترل آفات به امید صرفه جویی در پول است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به مردم گفت.

بر خلاف جامعه اسلامی مرکز تمپه ققنوس مسجد ندارد وقف و شامی گفت: او را باور نمی کند آنلاین جمع آوری کمک بسیار موثر خواهد بود با استناد به تعداد زیادی از پناهندگان در جماعت خود را که ممکن است دسترسی آسان به فن آوری است.

این مسجد با درخواست از مردم برای ادامه اهدا یا آنلاین و یا از طریق پست الکترونیکی, اما, شامی گفت: مسجد رهبران “نمی دانم چگونه است که رفتن به نوبه خود.”

این مسجد در حال حاضر همکاران با سنت مری بانک مواد غذایی به ارائه ماهانه توزیع مواد غذایی برای نیازمندان اما شامی گفت: آنها را شیب دار است که به حوادث هفته برای پاسخگویی به نیازهای جامعه در ماه رمضان.

شامی گفت: این مسجد تاکنون اجتناب اخراج furloughs و حقوق و دستمزد کاهش می یابد, اما آن است که نه از سوال اگر همه چیز نمی ثبات بعد از چند ماه.

فراتر از بخش مالی هر چند شامی گفت: “بعد معنوی” است و آنچه مردم را بیشتر از دست این رمضان توسط قادر به جمع آوری و عبادت در کنار هموطنان خود مسلمانان است.

اگر شیوع بیماری به طور چشمگیری بهبود می بخشد شامی گفت: این امکان وجود دارد که مسجد باز می شود درهای خود را به سوی پایان ماه رمضان. ماه رمضان آمده با اسلامی تعطیلات عید فطر که در این سال آغاز می شود در 23 مه به پایان می رسد و شب از مارس 24.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru