ایزابل و حیوانات خانگی برای پذیرش در ققنوس-منطقه پناهگاه های این هفته

هر سال حدود 6.5 میلیون همدم وارد پناهگاه حیوانات در سراسر کشور با توجه به جامعه آمریکا برای جلوگیری از ظلم به حیوانات است. از کسانی که حدود 3.3 میلیون سگ و 3.2 میلیون گربه ها هستند.

هر هفته آریزونا جمهوری برجسته یک تعداد انگشت شماری از بسیاری از حیوانات خانگی برای پذیرش در دره پناهگاه است. به بررسی وضعیت خاص حیوانات, لطفا تماس با پناهگاه به طور مستقیم.

ایزابل: لودگی و زیبا

به عنوان زیبا به عنوان او است لودگی ایزابل یک دختر 6 ساله داخلی سکس پارچه که آورده بود به آریزونا جامعه انسانی به عنوان یک مالک تسلیم. این دختر شیرین متاسفانه شروع به بستن یک بار دیگر حیوان خانگی آمد به خانه به دلیل ترس از آن است. از آنجا که این, این دختر شایان ستایش باید تنها حیوان خانگی در خانه به او کمک کند اقامت آرام آرام و با اعتماد به نفس در محیط خانه.

در حالی که در AHS’ مراقبت از آن داشت که این گربه زن سبک و جلف نیاز به برخی از کار دندانپزشکی و به پایان رسید تا داشتن یک دندان استخراج شده در پناهگاه دوم شانس حیوانات تروما بیمارستان. آن را نیز کشف شد که ایزابل بود declawed یک عمل AHS هرگز طرفداران و به این دلیل او نیاز به گربه داخلی تنها.

ایزابل یک نسیم ملایم محبت دختر که می تواند خجالتی و ترس در ابتدا اما دوست دارد به دریافت توجه و محبت. سرگرمی های مورد علاقه او است که گرفتن بسیاری از گونه پاک و خراش در گردن او. برای کمک به تنظیم های جدیدی به خانه های آینده آن است که توصیه می شود ایزابل ارائه شده است با مقدار زیادی از آرام فضاهای امن او می تواند پنهان در حالی که او استفاده می شود به محیط اطراف خود پخش برای کمک به ساخت اعتماد به نفس و ایجاد پیوند میان او و دو پا دوستان و همچنین صبر در هنگام استقبال از او به خانه.

با بسیاری از مردم اتخاذ جدید خزدار دوستان و خانواده در حال حاضر با داشتن جدید روال و برنامه AHS ارائه آموزش های مجازی قرار ملاقات برای کسانی که نیاز به کمک به نگه داشتن حیوانات خانگی ماندن در خانه با محبت و خارج از پناهگاه. با کمک راهنمایی و صبر بسیاری از مسائل را می توان حل و فصل در خانه برای کمک به حیوانات خانگی مانند ایزابل تنظیم به محیط جدید خود پیوند بهتر با اعضای خانواده و بسیاری دیگر از راهنمایی های مفید و ترفندهای در مورد چگونه به نگه داشتن حیوانات خانگی خوشحال و سالم است.

آریزونا جامعه انسانی را تصویب مکان های بسته باقی می ماند به عنوان پناهگاه در ادامه به التیام و بازسازی حیوانات خانگی در آینده اما مجازی خود خواستگاری فرزندخواندگی با تعیین وقت قبلی در دسترس است به جای حیوانات خانگی خود را برای همیشه لطفا برای خانواده ها است. علاقه مند بزودی می توانید مشاهده و در دسترس حیوانات خانگی مانند ایزابل و برنامه یک قرار ملاقات آنلاین در azhumane.org/adopt.

— Kelsey Dickerson, آریزونا جامعه انسانی

کره بادام زمینی: غیور و دوست داشتنی

کره بادام زمینی مخلوط سگ نژاد شاید با برخی از گاو سگ در مخلوط است و حدود 7 1/2 سال است. او یک روح و شیرین دختر که دوست دارد به اطراف مردم است. سابق خود را با خانواده می گوید او یک دختر دوست داشتنی بود و شاهد توسط داوطلبان در دوستان برای زندگی است.

کره بادام زمینی است housetrained و می داند که هدف از درب doggie. او گاهی اوقات می تواند پوست و کشیدن در دسته سه تایی هنگامی که او می بیند یکی دیگر از سگ به طوری که او نه یک سگ ایده آل برای آپارتمان زندگی می کنند. کره بادام زمینی یک دختر شیرین و دوست دارم برای همیشه لطفا برای پیدا کردن یک خانه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. کره بادام زمینی است که زندگی در دوستان برای زندگی مرکز فرزندخواندگی در 952 W. ملودی Ave. در گیلبرت.

اگر علاقه مند به کره بادام زمینی, لطفا با ایمیل [email protected] برای کسب اطلاعات بیشتر و یا به برنامه ملاقات و خوش آمد می گوید. کره بادام زمینی را تصویب هزینه $95. او spayed microchipped مجوز و واکسینه شوند.

در همراهی با دستورالعمل های جدید در خصوص COVID-19 دوستان برای زندگی است تمرین “اجتماعی فاصله” که نیاز به یک قرار ملاقات ساخته شده برای هر کسی که علاقه مند در ملاقات با سگ یا گربه است. لطفا به وب سایت در azfriends.org به دنبال دستورالعمل در “پاپ آپ” و با پر کردن فرم مشاوره قبل از مراجعه به مرکز فرزندخواندگی.

— Maddie moon Cosgriff دوستان برای زندگی

هارت: فعال با شخصیت های بزرگ

هارت وارد شهر خورشید 4 پنجه نجات با سه خواهر او در روز ولنتاین, پس از آن به نظر می رسید اتصالات که به او داده می شود نام خود را. این بستر از برادر و خواهر متولد شد و در دسامبر. 24, 2019, بنابراین او یک روز به دور از شاید که به نام Noel. او یک ویژه, عاشق, پسر, یک, که نشانی از یک پشت فلاپ زمانی که او petted و لذت می برد به گونه بوسه.

علاوه بر آن شخصیت بزرگ او را بد نیست در بخش به نظر می رسد یا با راه راه زیبا نمام نشانه گذاری. هارت رشد فعال خانگی با صاحبان که در حال nimble-footed; بچه گربه ها فقط عشق به زیر پا که در آن عمل است.

آغاز آوریل 5 فرزندخواندگی را در 11129 میشیگان Ave. Youngtown, سه شنبه ها-روزهای شنبه از ظهر تا 4 بعد از ظهر احتیاطی مناسب حفظ خواهد شد با تنها دو نفر مجاز در یک زمان و مالک-ماسک باید پوشیده شود. لطفا تماس 623-876-8778 با سوالات. دیگر 4 پنجه تصویب سایت ها به طور موقت بسته شده است.

— بورلی Bormann خورشید شهرستانها 4 پنجه

ترافل: هوشمند و پر انرژی

شایان ستایش ترافل به عنوان گرانبها شیرین و محبوب به عنوان آب نبات او پس از نام شاید حتی بیشتر از آن! 1-year-old German shepherd مخلوط آورده بود به آریزونا جامعه انسانی به عنوان یک ولگرد هنگامی که او در بر داشت در حال اجرا در خیابان های تمپه. این دختر زیبا در درمان شد AHS’ حیوانات تروما در بیمارستان زمانی که او تا به حال یک توده حذف دندانپزشکی و جراحی برای درمان لانه سرفه. او فقط یک مثال از تقریبا 11,000 حیوانات خانگی که برای دریافت مراقبت های پزشکی نجات بخش در مرکز.

با یک شایان ستایش کج لبخند کوچک و گوش که نمی خواهم به صورت همان جهت آن است که سخت به نگاه ترافل و باید فورا به روز بهتر. این دختر زیبا می تواند یک کمی خجالتی اما هیچ مشکل نشان دادن ژله طرف خودش هنگامی که او می شود به شما می دانید.

بسیار فعال و هوشمند این هوشمند کوچک کوکی را دوست دارد به رفتن در ماجراهای بازی پازل اسباب بازی ها است که کمک به نگه داشتن او را از لحاظ روانی آماده در حالی که به او برخی از تنقلات محبوب به عنوان پاداش. ترافل هیجان زده می شود بسیار به سرعت و باید پاداش برای نمایش آرام و رفتارهای مجاز به ارتباط برقرار کردن با مردم در زمان خودش در او خود را به سرعت.

به دلیل قارچ دنبلان انرژی سطح و تمایل به می خواهید تمام توجه به او را در یک خانه که در آن او فقط شر و جایی که بچه ها کمی بزرگتر. آریزونا جامعه انسانی را تصویب مکان های بسته باقی می ماند به عنوان پناهگاه در ادامه به التیام و بازسازی حیوانات خانگی در آینده اما مجازی خود خواستگاری فرزندخواندگی با تعیین وقت قبلی در دسترس است به جای حیوانات خانگی خود را برای همیشه لطفا برای خانواده ها است. علاقه مند بزودی می توانید مشاهده و در دسترس حیوانات خانگی ترافل و برنامه یک قرار ملاقات آنلاین در azhumane.org/adopt.

— Kelsey Dickerson, آریزونا جامعه انسانی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im