است وجود دارد یک تفاوت بزرگ در چگونه COVID-19 تحت تاثیر قرار مردان و زنان ؟

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش ما از خوانندگان خود خواست آنچه می خواهید بیشتر بدانید در مورد تاثیر آن, پیشگیری و درمان است. این است پاسخ به یکی از این سوالات. شما می توانید پیدا کردن پاسخ های بیشتر در اینجا.

من دیده ام ضعف از موارد و مرگ و میر بر حسب سن و نژاد اما من می خواهم به دانستن تفکیک جنسیتی. آیا من می شنوم بیشتر عفونت ها در زنان است اما بیشتر مرگ و میر در مردان ؟

زنان و مردان هر یک را تا 50 درصد دولت را تایید کرد COVID-19 موارد با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت. به طور کلی زنان به حساب 50.2 درصد از جمعیت این ایالت با توجه به اداره آمار ایالات متحده. این تست محدود بوده است و مشخص نیست که چگونه بسیاری از زنان و یا مردان آلوده شده اند.

بسیاری از مرگ و میر شده اند در میان مردان است. همانطور که از اواسط ماه آوریل در حدود 60 درصد از مرگ و میر در مردان دولت در بخش بهداشت و درمان گفت.

در دراز مدت مراقبت از امکانات مانند خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی وجود داشته است تقریبا به تعداد مساوی از مرگ و میر در میان مردان و زنان, با توجه به یک استار تریبیون تجزیه و تحلیل از مرگ ثبت شده است. اما در خارج از سالمند مراقبت از امکانات 72% 37 مرگ و میر در میان مردان; مراتب بیشتر زنان بیش از مردان زندگی می کنند در امکانات است.

کسانی که جنس خرابی به احتمال زیاد متفاوت است به عنوان دولت می بیند بیشتر مرگ و میر.

در سراسر کشور 58 درصد از تمام COVID-19 مرگ شده اند در میان مردان, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. این بیماری نیز تا به حال مشابه اثرات در مردان در چین و ایتالیا است.

محققان هنوز به دنبال دلایل نابرابری اما آنها عبارتند از: های مختلف سیستم ایمنی بدن پاسخ و نرخ بالاتر از سیگار در میان مردان است.

اطلاعات: ببینید ما کامل COVID-19 صفحه ردیابی برای, مینه سوتا, ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de