نور روز صرفه جویی در زمان شروع می شود تا آخر این هفته به پایان می رسد و … شاید هرگز.

این دو سالانه clock-بازنشانی مراسم — یک دلخوری بزرگ برای بسیاری از مردم و سلامت نگرانی برای دیگران — می تواند در راه خود را به عنوان قانونگذاران به طور فزاینده ای معتقدند که ما باید خندق عمل. سه اقدامات در حال بررسی در کنگره است که انجام درست آن و در حالی که صورتحساب مشابه تلاش کرده اند در گذشته برخی از ناظران پیش بینی می کنند که این سال همه چیز تغییر خواهد کرد.

اما تغییر به آنچه در — سال-دور DST یا 12 ماه از زمان استاندارد — موضوع بحث های زیادی.

زمان سوئیچ به خصوص در بهار به متهم شده است که افزایش حملات قلبی و تصادفات به عنوان مردم تنظیم به طور موقت خواب کسری. نیز وجود دارد ناراحتی عامل با مردمی خوابیدن بیش از حد چرا که آنها فراموش نکنید که برای تنظیم مجدد ساعت زنگ دار و یا نیاز به جستجو برای صاحب دفترچه راهنما را به خود یادآوری چگونه به تغییر ساعت در اتومبیل های خود را.

در گذشته تعداد 71 درصد از مردم می خواهید برای جلوگیری از سرچشمه به جلو و عقب افتادن با توجه به 2019 آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش و نظرسنجی. سیاستمداران باید واکنش نشان داد درآمده است. بیش از 200 دولت لوایح واصل شده اند پس از 2015 برای جلوگیری از این عمل با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

اما وجود دارد برخی از نظرات قوی در مورد آن زمان باید تبدیل به دائم.

خرده فروشان اتاق بازرگانی و صنایع تفریحی تاریخی باید مورد علاقه DST و آفتابی شب که اجازه می دهد زمان بیشتری را به فروشگاه و بازی.

اما محققان از انسان ریتم های بیولوژیکی پایین آمده مستقیما در کنار استاندارد زمستان ساعت. آنها نگران است که کمبود نور خورشید در صبح — به خصوص در ماه های دسامبر و ژانویه که در حال حاضر در اواخر طلوع خواهد آمد بعد از یک ساعت در زیر نور روز زمان خواهد یک اثر منفی بر روی هر دو سلامت روانی و جسمانی.

اقدامات گرفتن بیشترین کشش در حال حاضر به صورت دائمی نور روز صرفه جویی در زمان است که باعث می شود بیشتر به خورشید در دسترس برای پس از کار و فعالیت. در سال 2018 فلوریدا به تصویب یک لایحه و رای دهندگان کالیفرنیا حمایت یک رای گیری اقدام به انجام این کار. مین, دلاور, تنسی, اورگان و واشنگتن پیوست و در سال 2019 عبور دائمی نور روز صرفه جویی در صورتحساب است.

اما هیچ کدام از این تلاش ها می تواند به واقعیت تبدیل بدون برکت کنگره است. متحده همیشه شده اند قادر به انتخاب کردن از تابستان ساعت و اتخاذ استاندارد زمان به طور دائم به عنوان آریزونا و هاوایی انجام داده اند. اما در نور روز نیمروز صرفه جویی در زمان در طول سال است که داستان دیگری است.

این سال است ؟

اسکات یاتس که قفل این ساعت سایت تبدیل به یک منبع برای قانونگذاران فشار برای تغییر معتقد است که ما در حال نزدیک شدن به حل و فصل این موضوع است.

یاتس, 54, فناوری, راه اندازی, مدیر عامل شرکت مستقر در دنور ترویج شده است برای پایان دادن به ساعت-تعویض به مدت شش سال. او را انتخاب نمی جانبی. این تعویض خود را که او می خواهد برای پایان دادن به. در ابتدا آن را فقط در مورد دلخوری گفت. اما پس از آن او شروع به دیدن مطالعات علمی نشان داد که تغییرات انجام شد آسیب برساند.

یک مطالعه در آلمان از سال 2006 تا 2015 معنیداری را نشان داد سربازان ارتش فقط پس از بهار سوئیچ در مرگ و میر ناشی از بیماری قلبی و تصادفات رانندگي و خودکشی. محققان همچنین اشاره کرده اند که افزایش خطر حملات قلبی و سکته مغزی است.

قانونگذاران در چند کشور در حال آماده شدن قطعنامه ها و لوایح که برخی از آنها می تواند توسط کنگره تایید و تصویب نور روز زمان در اطراف متحده است.

ایلینوی در مجلس سنا تصویب چنین لایحه و کانزاس است که با توجه به یکی. در یوتا دولت تشکر. ری Ward, یک پزشک است فرمان اخیرا به تصویب مجلس سنا امور خارجه دائمی daylight لایحه از طریق خانه.

“انسان clock ساخته شده بود و نه برای پرش به عقب و جلو. به همین دلیل ما jet lag” گفت: بخش. “این بسیار آسان به نشان می دهد که اگر شما دست کشیدن مردم از یک ساعت از خواب وجود دارد یک دست انداز به طور موقت در همه چیز بد است که اتفاق خواهد افتاد.”

تلاش شده است به خصوص قوی در کالیفرنیا که در آن 60 درصد از رای دهندگان به تصویب یک رای گیری موضوع به صورت دائمی در زمان نور روز در سال 2018 است. یک لایحه در حال بررسی در دولت و مجلس است.

دیدگاه مخالف

درایو را در آغوش طول سال DST آلارم دانشمندان که به مطالعه انسان ریتم های بیولوژیکی است.

جامعه پژوهش در ریتم های بیولوژیکی پست مخالفت خود را برجسته در بالای وب سایت خود را. Messing با بدن ارتباط به خورشید می تواند تاثیر منفی نه تنها خواب بلکه عملکرد قلب و وزن و خطر ابتلا به سرطان جامعه هشدار می دهد.

با توجه به اغلب-به نقل از بررسی های مختلف سلامت در همان زمان مناطق هر 20 دقیقه بعد از طلوع آفتاب مکاتبه به افزایش در برخی سرطان ها از 4 به 12 درصد.

“باور کنید یا نه داشتن نور در صبح و در واقع نه تنها باعث می شود شما احساس می کنید بیشتر هشدار اما کمک می کند تا شما به رختخواب بروید و در زمان مناسب در شب,” دکتر گفت: بث Malow مدیر از خواب بخش Vanderbilt University School of Medicine.

جی نخود مستقل مهندس نرم افزار در سان فرانسیسکو ناراضی بود به اندازه کافی در مورد کالیفرنیا پیشنهاد دائمی daylight زمان که او شروع به صرفه جویی در زمان استاندارد وب سایت برای ترویج سلامت استدلال برای نگه داشتن آن دائمی است. او گفت که او فکر نمی کند که جامعه علمی است که شنیده می شود.

“این عجیب و غریب به من که سیاستمداران نیست شنوایی کارشناسان بر این,” او گفت:.

حداقل قانونگذاران باید به در نظر گرفتن تاریخچه, او گفت:. در سال 1974 دولت فدرال تصمیم گرفت به طور موقت را DST در طول سال به عنوان یک راه برای مقابله با بحران انرژی (اگر چه انرژی صرفه جویی شد و بعدا مشخص شود underwhelming). برای حمایت از این حرکت کاهش یافت و در زمستان که خورشید نمی رود تا ساعت 8 صبح و یا بعد از آن و پدر و مادر نگران برای ایمنی از بچه ها انتظار در تاریکی برای اتوبوس مدرسه.

نخود صفات فشار دائم و تابستان ساعت به دلبستگی عاطفی با تابستان است.

“این شرم آور است که هر نسل ما باید دوباره این موضوع,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de