سرویس درآمد داخلی است که توقف برخی از مجموعه و فعالیت های ممیزی تا 15 ژوئیه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش آژانس روز چهارشنبه گفت.

IRS را تاخیر در باز کردن برخی از ممیزی توقف ارسال برخی از پیوندها و تعلیق برخی از پرداخت ها به مالیات دهندگان که توافق با آژانس با توجه به آزادی مطبوعات.

“ما به طور موقت تنظیم فرآیندهای ما برای کمک به مردم و کسب و کار در طول این زمان نامشخص,” نمایندگان کمیساریای چاک Rettig در بیانیه ای گفت. “ما رو به این و ما می خواهیم به بخشی از راه حل برای بهبود زندگی همه مردم در کشور ما است.”

IRS در حال حاضر گرفته شده برخی از مراحل برای سهولت اجرای, از جمله تعلیق اکثر اعلامیه ها و تمام عوارض صادر شده توسط آژانس خودکار سیستم جمع آوری. این سازمان با استفاده از سیستم تقاضای پرداخت مالیات عقب افتاده صورتحساب و به مجموعه اقدامات از جمله وضع دستمزد و حساب بانکی صندوق و تشکیل پرونده فدرال مالیات liens.

تغییرات در نظر گرفته شده برای رسیدگی به نگرانی های کم درآمد مالیات دهندگان و درمانگاه ها و وکلای مدافع که آنها توصیه می کنند.

شنبه اعلام می آید به عنوان IRS است تاخیر چند کلید مهلت برای فرم های مالیاتی و پرداخت. این سازمان گفت: در هفته گذشته آن را به کسب و کار و افراد تا 15 جولای تا به پرونده و پرداخت مالیات خود را برای کاهش فشار بر مالیات دهندگان در طول شیوع کروناویروس.

IRS نیز رو به پرسنل و منابع به عنوان چالش های اجتماعی فاصله اقدامات نگه داشتن برخی از کارکنان در خانه و آژانس چهره اضافی کار می کنند.

کنگره در حال برنامه ریزی برای رای دادن در این هفته در یک لایحه که مستقیم IRS برای ارسال پرداخت به بسیاری از خانواده های آمریکایی برای کمک به مبارزه با رکود اقتصادی به عنوان کسب و کار شاتر و مصرف کنندگان در خانه بمانند. که لایحه همچنین به آژانس اضافی $250 میلیون دلار برای پوشش هزینه های پردازش آن پرداخت و اضافی سه ماه از تشکیل پرونده مالیات بر فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de