IRS می گوید اعضای خانواده مرحوم به بازگشت پول محرک

سرویس درآمد داخلی گفت: افرادی که کردم $1,200 محرک پرداخت در نظر گرفته شده برای کسی که متوفی یا زندانی باید بازگشت پول گذاشت اما باز این پرسش که چگونه آژانس خواهد بود اجرای آن است.

دستورالعمل ارسال شده به وب سایت IRS شنبه گفت: دریافت کنندگان از آنچه که وزارت خزانه داری را “ناخواسته” پرداخت باید نوشتن خالی بر روی کاغذ چک و ایمیل آنها را به عقب.

کسانی که دریافت مستقیم-سپرده پرداخت و یا در حال حاضر نقد پرداخت باید ارسال یک چک شخصی و یا حواله پول به نمایندگان برای مقدار پرداخت.

دستورالعمل نمی گویند که آیا دریافت کنندگان ملزم به بازگشت پرداخت و یا چه اتفاقی می افتد به آنها را اگر آنها نمی, ارسال پول است. IRS نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد چگونه این برنامه به اجرای دستورالعمل.

دستورالعمل آدرس مسئله ای است که به دست آورده توجه در ماه گذشته زمانی که محرک پرداخت توسط کنگره تصویب در پی شیوع کروناویروس ابتدا واریز به حساب بانکی: مردم در زندان و اعضای خانواده از افرادی که فوت کرده در گذشته چندین ماه دریافت می کردند پرداخت.

در حالی که دولت فدرال به طور منظم به روز رسانی مالیات دهندگان رول با مرگ گواهی اطلاعات IRS شد با تکیه بر داده ها است که در برخی از موارد از مدتها قبل به عنوان 2018 برای پردازش پرداخت.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفته است که اعضای خانواده باید به پرداخت برای بستگان مرده اما هنوز نمی گفت چه که مورد نیاز است. IRS گفته است که افرادی که به دریافت پول بیشتر از آنها با توجه به دلیل تغییرات در درآمد نمی خواهد به بازگشت به پول است.

این $1,200 محرک پرداخت برای بزرگسالان درآمد تا آنجا که $75,000 و 500 دلار برای کودکان خود شروع به ضربه زدن به حساب های بانکی در ماه آوریل است. IRS است که هنوز پردازش ده ها میلیون نفر بیشتر چک به توزیع می شود در هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im