IRRAS AB منتشر گزارش موقت برای دوره ژانویه تا دسامبر 2019

استکهلم, Feb. 14, 2020 /PRNewswire/ — “سه ماهه چهارم سال 2019 شد یک دوره مهم از پیشرفت برای IRRAS. ما انجام باقی مانده شرکت ها نقاط عطف برای سال هایلایت شده توسط تجدید علامت CE برای IRRAflow® کاتتر در اتحادیه اروپا (EU) و راه اندازی ما مرغ مگس خوار ICP نظارت بر خط تولید در ایالات متحده (US). از همه مهمتر ما تاثیر به بیماران همچنان به گسترش و تعمیق. پس از راه اندازی IRRAflow ما تکمیل موفقیت آمیز درمان بیمار در هفت بازارهای عمده از جمله ایالات متحده, آلمان, فنلاند, اتریش, دلار هنگ کنگ, اسرائیلو کویت.

ما خوشحال شده است که با علاقه در IRRAflow تا کنون در ایالات متحده ما راه اندازی و ما فقط در آغاز مجلس از IRRAflow در اتحادیه اروپا و مرغ مگس خوار خط در ایالات متحده, اما در این مرحله در اوایل محصولات ما تجاری سازی آن باقی می ماند به چالش کشیدن را به طور کامل پروژه آینده تصویب از محصولات ما است. بر این اساس و آهسته تر از پیش بینی اولیه رشد درآمد در ما زمان انتظار است که ما قبلا ابلاغ اهداف مالی به تعویق خواهد افتاد. ما در برقراری ارتباط جدید به اهداف مالی به عنوان به زودی به عنوان ما به دست آوردن وضوح بهتر در مورد ما تا سطح شیب دار.”

Kleanthis G. Xanthopoulos, Ph. D., رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت IRRAS

سه ماهه چهارم اکتبر – دسامبر 2019

 • درآمد خالص به مبلغ SEK 3.4 میلیون (0.0).
 • عامل از دست دادن (کسر) به مبلغ SEK -35.7 میلیون (-50.1).
 • از دست دادن پس از کسر مالیات به مبلغ SEK -36.5 میلیون (-50.1).
 • سود هر سهم قبل و پس از رقیق سازی به مبلغ SEK -1.27 (-2.09).

دوره ژانویه – دسامبر 2019

 • درآمد خالص به مبلغ SEK 5.3 میلیون (6.0).
 • عامل از دست دادن (کسر) به مبلغ SEK -151.5 میلیون (-143.3).
 • از دست دادن پس از کسر مالیات به مبلغ SEK -151.1 میلیون (-138.8).
 • سود هر سهم قبل و پس از رقیق سازی به مبلغ SEK -5.61 (-5.83).

رویدادهای مهم در طول سه ماهه

 • IRRAS دریافت و تمدید علامت CE برای IRRAflow کاتتر
  IRRAS دریافت علامت CE تایید آن IRRAflow کاتتر 19 دسامبر 2019. علامت CE مکمل دو CE علامت قبلا به دست آمده برای IRRAflow سیستم لوله تنظیم دیجیتال با پمپ و واحد کنترل و اجازه می دهد تا IRRAS یک بار دیگر به صورت تجاری در بازار IRRAflow سیستم در اتحادیه اروپا است.
           
 • FDA ترخیص کالا از جدید 510(K) تشکیل پرونده به گسترش زمان استفاده از IRRAflow
  نوامبر 21, 2019 آمریکا FDA پاک جدید 510(K) برای IRRAflow. نرم افزار ارائه شده FDA با حمایت از داده ها نشان می دهد که گسترش زمان استفاده از محصول سالم و بالقوه مفید برای neurocritical مراقبت از بیماران.

دیگر کلید موفقیت

 • ما راه اندازی از مرغ مگس خوار محصولات برای مراقبت Neurocritical
  در اواسط ماه دسامبر IRRAS راه اندازی مرغ مگس خوار ICP نظارت بر خط تولید در ایالات متحده است. مرغ مگس خوار خانواده محصولات کمک می کند تا پزشکان در تشخیص و مدیریت بیماران فشار داخل جمجمه پس از آسیب های مغزی یک subarachnoid خونریزی و/یا سکته مغزی. این خط تولید شامل اختصاصی تک و چند لومن جمجمه access پیچ و مهره را متأثر می سازد فشار داخل جمجمه فشار داخل مانیتورینگ و یک جمجمه دسترسی ست.
             
 • IRRAflow برنده اتصال را “2019 نوآورانه ترین محصول جدید” جایزه
  در دسامبر 2019, اتصال, برتر غیر انتفاعی کمک به کارآفرینان با ابتکاری راه اندازی در تکنولوژی و علم زندگی بخش اعلام کرد که IRRAS انتخاب شده به عنوان 2019 برنده در دستگاه های پزشکی دسته.
             
 • کلید استخدام شرکت
  در نوامبر IRRAS اعلام کرد استخدام دکتر Coenraad Tamse به عنوان معاون رییس جمهور و فروش بین المللی. دکتر Tamse به ارمغان می آورد بیش از 20 سال تجاری, بازاریابی و اجرایی تجربه در دستگاه های پزشکی زمینه به IRRAS.

رویدادهای مهم پس از پایان سه ماهه

 • هیچ رویدادهای مهم صورت گرفته است پس از پایان سه ماهه.

این گزارش در دسترس است در وب سایت این شرکت: https://investors.irras.com/en/reports-presentations
 

در مورد IRRAS

IRRAS AB جهانی بهداشت شرکت متمرکز بر ارائه پزشكي به مشتریان و بیماران خود را. IRRAS طرح های توسعه و commercializes محصولات است که بهبود نتایج بیمار و کاهش هزینه های کلی مراقبت با پرداختن به عوارض مرتبط با زمان روش های درمان در neurocritical مراقبت. IRRAS در حال حاضر در بازار به فروش می رساند و آن IRRAجریان و مرغ مگس خوار خطوط محصول برای بیمارستان ها در سراسر جهان از طریق آن مستقیم سازمان فروش در ایالات متحده را انتخاب کنید و کشورهای اروپایی و شبکه ای از شرکای توزیع در بازارهای دیگر.

IRRAS حفظ مقر آن در استکهلم سوئدبا دفاتر شرکت های بزرگ در شهر مونیخ آلمانو در سن دیگو, کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.irras.com.

IRRAS AB (publ) ذکر شده است و در Nasdaq اول شمالی برتر رشد بازار (دارای صدای تیک تیک: IRRAS). Redeye AB خبره مشاور شرکت با ایمیل certifiedadviser@redeye.se و یا تلفن +46-8-121-576-90.

این سند در نظر گرفته شده است اطلاعاتی که IRRAS موظف به افشای موجب به بازار اتحادیه اروپا سوء استفاده از قوانین و مقررات. اطلاعات منتشر شد برای افشای عمومی از طریق آژانس از تماس با فرد بالا در 14 فوریه سال 2020 در 8:00 a. m. (CET).

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

ایالات متحده آمریکا
Kleanthis G. Xanthopoulos
دکتری
رئیس جمهور و مدیر عامل
ir@irras.com

اروپا
سابینا برلین
CFO
+46-73-951-95-02
sabina.berlin@irras.com

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/irras/r/irras-ab-publishes-interim-report-for-the-period-january-to-december-2019,c3035224

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع IRRAS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر