جنس زنبق و سوسن اتوماسیون اعلام کرد اولین Beyond-Visual-Line-of-Sight (BVLOS) هواپیماهای بدون سرنشین چشم پوشی در آفریقای جنوبی

سان فرانسیسکو, Feb. 7, 2020 /PRNewswire/ — Iris اتوماسیون امروز اعلام کرد که مشتری هواپیماهای بدون سرنشین ایالات منابع (UDH) صادر شده است اولین BVLOS پرواز تایید توسط آفریقای جنوبی در سازمان هواپیمایی کشوری (SACAA) به انجام دوربرد پروازهای تجاری با عمودی برخاست و فرود (VTOL) هواپیما.

این SACAA تایید برای پرواز اعطا شد بر اساس استفاده از عنبیه اتوماسیون Casia پردازنده تشخیص و جلوگیری از سیستم بود که نشان داد در طول پرواز عملیات که شامل Casia ساخت سیستم خودکار مانور برای جلوگیری از برخورد با هواپیمای سرنشین دار. تصویب از SACAA بدون نیاز به visual ناظران یا زمینی رادار قادر می سازد BVLOS پرواز تنها با دو خدمه.

جنس زنبق و سوسن اتوماسیون آنلاک تجاری عملیات هواپیماهای بدون سرنشین با فعال کردن سیستم های هواپیماهای بدون سرنشین (UAS) به پرواز BVLOS. عنبیه اتوماسیون Casia سیستم پلاگین و بازی حل های کلید در دست است که تشخیص آهنگ و طبقه بندی دیگر هواپیما و باعث می شود تصمیم گیری هوشمند در مورد خطر آنها برخواهد داشت ممکن است به هواپیماهای بدون سرنشین. سپس آن باعث خودکار مانور برای جلوگیری از برخورد و هشدار خلبان بر روی زمین در فرماندهی این ماموریت است. صنعت پیشرو, شنود سیستم کمک می کند تا هواپیماهای بدون سرنشین را ببینید و واکنش نشان می دهند به جهان در همان راه خلبانان انجام دهد.

“من افتخار می کنم که برای دیدن ما Casia سیستم دارای اعتبار بوده است یک بار دیگر با به دست آوردن BVLOS تایید از تنظیم کننده در آفریقای جنوبیکه می آید علاوه بر مجوز های مختلف تکنولوژی ما در حال حاضر دریافت در ایالات متحدهگفت:” جنس زنبق و سوسن اتوماسیون مدیر عامل الکساندر Harmsen. “جنس زنبق و سوسن اتوماسیون در حال حاضر مشتریان عامل در ده ها کشور در سراسر جهان و ما همچنان به همکاری نزدیک با جهانی تنظیم کننده هر دو به طور مستقیم و از طریق مشتریان ما است.”

UDH با بهره گیری از هواپیماهای بدون سرنشین برای انجام دوربرد زیرساخت های بازرسی, نقشه برداری و نظارت برای مشتریان در سراسر آفریقای جنوبی. این شرکت نیز فراهم می کند گواهی آموزش SACAA-تایید عملیات تامین تجهیزات و میزبان یکی از آفریقا بزرگترین هواپیماهای بدون سرنشین همایش.

“جنس زنبق و سوسن اتوماسیون را Casia تشخیص و جلوگیری از سیستم تعویض بازی برای این صنعت و بی شماری را قادر می سازد تجاری فرصت” گفت: هواپیماهای بدون سرنشین ایالات منابع مدیر عامل شرکت شان ریتز. “من مجموعه ای از برای پیدا کردن یک راه حل است که تنظیم کننده مورد اعتماد است و نیز نور و عملی به اندازه کافی برای استفاده روزمره است. قادر به تطابق با مقررات سختگیرانه در محل قرار داده و با آفریقای جنوبی در سازمان هواپیمایی کشوری و آنلاک BVLOS به ما اجازه داده است برای انجام ماموریت های روزانه.”

در مورد جنس زنبق و سوسن اتوماسیون:
جنس زنبق و سوسن اتوماسیون ساختمان کامپیوتر-چشم انداز مبتنی بر شنود سیستم است که کمک می کند تا هواپیماهای بدون سرنشین جهان را ببینید, چگونه خلبان انجام دهد. این شرکت مستقر در سان فرانسیسکو است و رهبری یک تیم با تجربه در ناسا و بوئینگ و Nvidia از جمله دکترا در کامپیوتر دید. جنس زنبق و سوسن است که یک شریک اصلی در چند FAA UAS ادغام خلبان, برنامه یکی از شرکت کنندگان از ناسا بدون سرنشین مدیریت ترافیک برنامه و شرکت کنندگان از حمل و نقل کانادا BVLOS تکنولوژی برنامه تظاهرات. بازدید www.irisonboard.com

منبع Iris اتوماسیون

لینک های مرتبط

http://www.irisonboard.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر