ایریدیوم ‘Quant لنز’ به ارمغان می آورد هوش مصنوعی به ارزیابی و تجزیه و تحلیل احساسات در شرکتهای پذيرفته شده

الیور Schutzmannمدیر عامل شرکت ایریدیوم مشاوران گفت: “ایریدیوم Quant لنز یکی از راه های ما در حال تحول است و برای حمایت از شرکت های بزرگ جهان به استفاده از هوش مصنوعی به آدرس ممکن است آسیب پذیری و باز کردن پتانسیل برای بهبود ارزیابی. با ارائه به سازمان ها و رهبران با این برش لبه تکنولوژی و جفت شدن آن با دانش و تخصص روابط سرمایه گذار ما تجهیز مشتریان خود را با یک سطح بی نظیر از بینش است که آنها می توانید استفاده کنید برای بستن فاصله بین کسب و کار خود ارزش و ارزش خود را در بازار.”

بازار سرمایه در حال پیچیده و پویا و متنوع اکوسیستم است که اساسا به دنبال سنتز یک آرایه بزرگ از اساسی و جایگزین اطلاعات را هوشمند تصمیمات سرمایه گذاری. سرمایه گذاران نهادی و تحقیقات تحلیلگران سریع بوده به آغوش یادگیری ماشین به افزایش سرمایه گذاری خود را پردازش و پردازش زبان طبیعی برای شناسایی احساسات پنهان در درآمد تماس برای تایید و یا بی اعتبار سرمایه گذاری خود را نمایش. با توجه به محدود بودن مقرون به صرفه ابزار عمومی شرکت در سراسر همه بخش ها و جغرافیای شده است بسیار آهسته تر به ادغام این هوش مصنوعی مفاهیم را به شرکت در تصمیم گیری و سرمایه گذار ارتباطات فرآیندهای.

در اولین تاخت و تاز کردن به سطح زمین بازی ایریدیوم Quant لنز در حال حاضر فراهم می کند پردازش زبان طبیعی و الگوریتم های یادگیری ماشین است که نه تنها کمک به انجمن و تیم مدیریت بهتر درک کنند که چگونه این فن آوری ها اعمال شده توسط جامعه سرمایه گذاری بلکه برای فعال کردن شرکت های دولتی برای اجرای الگوریتم های خود را که می تواند کمیت ارزیابی رانندگان و پیش بینی بازار در واکنش به تصمیم گیری استراتژیک نتایج مالی و مدیریت تفسیر درآمد پس از تماس.

ایریدیوم Quant لنز یادگیری ماشین الگوریتم های شناسایی به درجه بالایی از دقت و صحت مالی و غیر مالی رانندگان از ارزیابی در یک نقطه خاص در زمان. این الگوریتم با استفاده از حدود 9 میلیون امتیاز داده شده از 673 بانک ها در سطح جهانی ثابت کرد بسیار موفق در تجزیه ارزیابی رانندگان و توضیح داد تا 95 ٪ از ارزیابی تنوع برای دوره های زمانی خاص. در نتیجه ایریدیوم Quant لنز را می توان مورد استفاده برای طبقه بندی گران قیمت روی آوردند و کم ارزش بانک در یک جغرافیای خاص و می تواند کمک به تعیین کمیت نشانی خطر حرکت نزولی و صعودی بالقوه است. این افزونه را قادر می سازد تا مدیریت ارشد به حداکثر رساندن ارزش سهام و به تراز ارتباطات خود را و استراتژی کسب و کار به مهم ترین ارزیابی رانندگان به رسمیت شناخته شده توسط ایریدیوم Quant لنز. این الگوریتم نیز برجسته یک سری از به طور مداوم قابل ارزیابی الگوهای که به تایید تاثیر غیر معیارهای مالی مانند شاخص ورود سرمایه گذار روابط فعالیت و اعتبار در قیمت سهم.

ایریدیوم Quant لنز پردازش زبان طبیعی الگوریتم به طور خودکار درآمد تماس تجزیه و تحلیل کمی زبان در یک مقیاس و سرعت است که غیر ممکن است به تکرار توسط مغز انسان است. به تاریخ آن پردازش 3 میلیون کلمه از بیش از 500 درآمد تماس رونوشت به نمایندگی از بیش از 75 درصد از ارزش بازار شرکتهای پذیرفته شده در سراسر هشت مبادلات سهام در شورای همکاری خلیج فارس و منطقه است. الگوریتم تولید بی طرفانه بینش از احساسات بیان شده توسط مدیریت تحلیلگران و سرمایه گذاران به زبان پیچیدگی استفاده می شود و همچنین تعدادی از معیارهای مالی اعطا درآمد در طول تماس. این یافته ها توصيفی-همبستگی در برابر تحلیلگران درآمد پیش بینی به تشخیص مدیریت تعصبات و پیش بینی تغییرات در روحیه تاثیر کوتاه مدت بازار.

در مورد ایریدیوم مشاوران

ایریدیوم مشاوران است که یک شرکت مشاوره مدیریت و خاورمیانه پیشرو مشاور در روابط سرمایه گذار. این شرکت تاسیس شد در سال 2015 در دبی بر این باور است که دست اول در بازار سرمایه و در خانه ارشد مدیریت تجربه مرکزی به روند کسب و کار تبدیل ارزش به سهامداران می گرداند. ما نتیجه گرا کارشناسان طراحی ساخت و راه اندازی تحول روابط سرمایه گذار برنامه هایی که کمک به سازمان ها و رهبران تعامل و ستد و رشد – که آیا آنها سالم هستند به چالش کشیده و یا مضطرب. برای اطلاعات بازدید www.iridiumadvisors.com.


تماس با رسانه ها
خانم پاملا شاهین
ایریدیوم مشاوران DMCC
+971 4 429 5864
[email protected]

منبع ایریدیوم مشاوران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im