ایران گارد می گوید آن را راه اندازی ماهواره در میان ما تنش

تهران — ایران شبه نظامی سپاه پاسداران گفت: آن را راه اندازی یک ماهواره نظامی به مدار گسترده تر در میان تنش با آمریکا توصیف آن به عنوان یک پرتاب موفقیت آمیز پس از ماه ها شکست.

هیچ فوری مستقل تایید پرتاب ماهواره, که گارد به نام “نور” و یا نور. وزارت امور خارجه ایالات متحده و پنتاگون که ادعا می کنند که چنین راه پیشرفت ایران موشک بالستیک برنامه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در وب سایت رسمی خود نگهبان گفت: این ماهواره با موفقیت به مدار 425 کیلومتر (264 مایل) بالاتر از سطح زمین است. نگهبان آن را به نام اولین ماهواره نظامی تا کنون راه اندازی شده توسط تهران است.

دو مرحله پرتاب ماهواره در زمان خاموش از مرکزی ایران و کویر نگهبان گفت: بدون توضیح و یا گفت که دقیقا راه اندازی صورت گرفت. این نیروی شبه نظامی گفت: آن را با استفاده از یک قاصد یا “رسول” حامل ماهواره قرار دادن دستگاه به فضای گذشته بی سابقه-از سیستم.

راه اندازی می آید در میان تنش بین واشنگتن و تهران بیش از آن سقوط ایران و امریکا در عراق کشته گارد ژنرال قاسم سلیمانی در ژانویه.

ایران دچار چند شکست خورده ماهواره ای راه اندازی در ماه های اخیر. آخرین آمد در ماه فوریه زمانی که ایران موفق به قرار دادن آن ظفر 1 ارتباطات ماهواره به مدار است.

که شکست پس از دو شکست در راه اندازی این پیام و Doosti ماهواره در سال گذشته و همچنین به عنوان یک گفتوگو انفجار موشک در ماه اوت است. جداگانه, آتش سوزی در امام خمینی مرکز فضایی در ماه فوریه 2019 نیز سه نفر کشته محققان مقامات در آن زمان گفت.

موشک انفجار در ماه اوت به خود جلب کرد و حتی توجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که بعد توییتی آنچه به نظر می رسد طبقه بندی نظارت تصویر از راه اندازی شکست. پی در پی شکست های مطرح شده به ظن دخالت خارجی در ایران را در برنامه کاری خود را مغلوب ساختن پیشی جستن در اشاره با به tweeting در آن زمان که آمریکا “بود و نه درگیر در حادثه فاجعه بار.”

آمریکا مدعی چنین ماهواره ای راه اندازی سرپیچی ملل قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل دعوت از ایران برای انجام فعالیت های مربوط به موشک های بالستیک قادر به حمل سلاح های هسته ای. مقامات آمریکایی و همچنین کشورهای اروپایی نگران هستند که این راه می تواند کمک به ایران در توسعه موشک بالستیک قاره پیما با قابلیت حمل سلاح های هسته ای.

ایران که طولانی شده است گفت: آن را نمی کند به دنبال سلاح های هسته ای که قبلا خود را حفظ ماهواره ای راه اندازی و موشک آزمایش لازم نیست که یک نظامی جزء. گارد راه اندازی خود را در ماهواره در حال حاضر تماس های که به سوال.

تهران همچنین می گوید آن را ندارد نقض U. N. قطعنامه در آن موشک های بالستیک برنامه آن را به عنوان تنها “بر نام” ایران نه انجام. غربی موشک های کارشناسان نیز در مورد ایالات متحده آمریکا, مجادله, که ایران در برنامه می تواند دوگانه با استفاده از سلاح های هسته ای.

بیش از دهه گذشته ایران فرستاده است چند کوتاه مدت ماهواره به مدار و در سال 2013 راه اندازی یک میمون به فضا است.

راه اندازی می آید در میان افزایش تنش ها بین ایران و ایالات متحده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه انصراف آمریکا از تهران 2015 هسته ای ایران با قدرت های جهان در ماه مه سال 2018 است. ایران پس از شکسته است تمام معامله را محدودیت در حالی که هنوز هم اجازه می دهد U. N. بازرسان به سایت خود.

روز یکشنبه گارد اذعان کرد آن را به حال یک زمان برخورد با کشتی های جنگی ایالات متحده در خلیج فارس هفته گذشته ادعا بدون ارائه شواهدی وجود دارد که نیروهای آمریکایی موجب این حادثه شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de