ایران موشک هدف Fake Carrier آمریکا به پایگاه های رفتن هشدار

ایران و شبه نظامی سپاه پاسداران راه اندازی موشک سهشنبه با هدف قرار دادن یک مدل ناو هواپیمابر استراتژیک تنگه هرمز یک مته که شامل یک مجموعه از آتش ارتش ایالات متحده به طور موقت قرار داده و دو پایگاه های منطقه ای در خاورمیانه هشدار در میان تنش بین دو کشور.

تمرین و پاسخ آمریکا به آن تاکید تهدید طولانی از درگیری نظامی بین ایران و ایالات متحده پس از یک سری از افزایش حوادث در سال گذشته منجر به یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی به قتل یک ژنرال ايراني در بغداد. تهران در پاسخ به این حمله با شلیک موشک های بالستیک که زخمی شدن ده ها تن از نیروهای آمریکایی در عراق است.

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس فرا گرفته هر دو کشور ایران و ایالات متحده برای ماه شده است وجود دارد رشد رویارویی آمریکا نیز معتقد به گسترش yearslong U. N. سلاح های آمریکا در تهران است که با توجه به پایان می رسد در ماه اکتبر. رویدادهای اخیر سوریه مربوط به یک جت جنگنده آمریکایی نزدیک یک هواپیمای مسافربری ایرانی نیز تمدید کرد تنش.

ایران کماندوهای سریع طناب را از یک هلیکوپتر بر روی این ماکت در فیلم پخش شده شنبه از این ورزش به نام “پیامبر بزرگ 14.” اسلحه ضد هوایی افتتاح شد آتش سوزی در یک هدف هواپیماهای بدون سرنشین در نزدیکی بندر شهر بندرعباس.

تلویزیون دولتی فیلم همچنین نشان داد انواع موشک اخراج از سریع قایق و کامیون و, موبایل موتورسواری و یک هلیکوپتر برخی از هدف قرار دادن جعلی حامل. فرمانده گفت: سپاه پاسداران یک نیروی جوابگو تنها به آیت الله علی خامنه ای برنامه ریزی شده به آتش “برد بلند موشک های بالستیک” و همچنین در طول تمرین است که ادامه خواهد داد تا روز شنبه.

موشک بالستیک آتش شناسایی از تمرین منجر به سربازان آمریکایی که در حالت آماده باش قرار, در Al Dhafra پایگاه هوایی در ابوظبی در امارات متحده عربی و Al-Udeid پایگاه هوایی رو به جلو مقر نظامی ایالات متحده را فرماندهی مرکزی در قطر, نظامی گفت. سربازان به دنبال پوشش در آن زمان.

“این حادثه به طول انجامید عرض چند دقیقه و همه روشن شد و اعلام کرد پس از تهدید … گذشته بود گفت:” ارتش ایالات متحده مسلح ، بث Riordan یک سخنگوی فرماندهی مرکزی.

هر دو پایگاه در حال صدها کیلومتر (کیلومتر) دورتر از جایی که ایران با قرار دادن ماکت ناو هواپیمابر.

Al-Dhafra نیز به طور موقت در خانه به پنج فرانسه ساخته شده است هواپيمايی جت های جنگنده در راه خود به هند برای این کشور نیروی هوایی.

دیگر فیلم از ورزش پخش شده توسط تلویزیون دولتی نشان داد سریع قایق محاصره mock-up, لگد زدن تا سفید امواج در پی خود. در حالی که ایران نیروهای دریایی هستند به مراتب بیشتر از نیروی دریایی ایالات متحده آن فرماندهان عمل به اصطلاح “ازدحام” تاکتیک با هدف قریب به اتفاق ایالات متحده حامل است که عبور از این تنگه در راه خود را در داخل و خارج از خلیج فارس.

آن را بلافاصله روشن اگر همه فیلم از روز سه شنبه به عنوان یک سربار نظارت تصویر است که به نظر می رسد به ضرب گلوله توسط یک هواپیمای بدون سرنشین با مته سوراخ روز دوشنبه تاریخ. ورزش بوده است انتظار می رود به عنوان ماهواره عکس دوشنبه منتشر شد نشان داد که جعلی حامل در حال نقل مکان به محل با یک tugboat.

سیاه و سفید عکس های ماهواره ای گرفته شده در جمعه توسط کلرادو-شرکت مبتنی بر Maxar فن آوری نشان داد آسیب به ماکت تعظیم و چند تا از آن جعلی جت جنگنده.

“سیاست های ما برای حفاظت از منافع حیاتی این عزیز ملت ایران هستند دفاعی به این معنا که ما نمی خواهد حمله به هر کشور از آغاز, اما ما کاملا تهاجمی در تاکتیک و عملیات” ژنرال حسین سلامی رئیس گارد به نقل شد. “آنچه نشان داده شد و امروز در این ورزش در سطح هوافضا و نیروهای دریایی بود همه توهین آمیز است.”

تلویزیون دولتی فیلم همچنین نشان داد گارد نیروهای غواصی در زیر آب, به دنبال یک از اجزا به یک انفجار سوراخ درست در بالای خط آب در ماکت حامل.

که به نظر می رسد نه چندان ظریف یادآور آمریکا اتهامات سال گذشته که ایران کاشته limpet معادن در حال عبور نفتکش در نزدیکی تنگه ای که منفجر شد در عروق در همان منطقه است. ایران بارها رد این اقدامات هر چند فیلم های گرفته شده توسط ارتش آمریکا نشان داد اعضای گارد حذف یک انفجار معدن از یک کشتی.

ماکت مورد استفاده در تمرین شبیه نیمیتز کلاس حامل های که نیروی دریایی ایالات متحده به طور معمول بادبان به خلیج فارس از تنگه هرمز باریک از آبراه که از طریق آن 20% کل نفت معامله شده در جهان می گذرد. یو اس اس نیمیتز به اسم کلاس فقط وارد آبهای خاورمیانه اواخر هفته گذشته از اقیانوس هند به احتمال زیاد به جای USS Dwight D. Eisenhower در دریای عرب.

هنوز معلوم نیست زمانی که و یا اگر نیمیتز را از طریق تنگه هرمز یا نه در طول زمان خود را در خاورمیانه. یو اس اس آبراهام لینکلن مستقر سال گذشته به عنوان تنش در ابتدا مشخصی صرف ماه در دریای عرب قبل از رفتن از طریق تنگه. این آیزنهاور در آمد از طریق تنگه اوایل هفته گذشته است.

به ایران که سهام تنگه با عمان آمریکا حضور نیروی دریایی شبیه به نیروهای ایرانی قایقرانی به خلیج مکزیک در نزدیکی سواحل فلوریدا. اما نیروی دریایی ایالات متحده بر تنگه هرمز یک آبراه بین المللی بسیار مهم حمل و نقل جهانی و منابع انرژی. حتی در حالی که امریکا در حال حاضر متکی در کمتر از ایران نفت یک اختلال عمده ای در منطقه می تواند دیدن قیمت ها به سرعت در حال افزایش است.

Cmdr. ربکا Rebarich یک سخنگوی نیروی دریایی آمریکا را در بحرین مستقر در ناوگان 5 که گشت خاورمیانه گفت: مقامات آگاه بودند یک ایرانی ورزش او را به عنوان “تلاش برای ارعاب و اجبار.”

“در حالی که ما همیشه مراقب این نوع غیر مسئولانه و بی پروا رفتار ایران در مجاورت مشغول آبراه بین المللی این ورزش است مختل عملیات ائتلاف در منطقه و نه تا به حال هر گونه اثرات به جریان آزاد تجارت در تنگه هرمز و اطراف آن آب” Rebarich گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net