ایران coronavirus موارد همچنان به سنبله با بیشتر موارد تایید شده در میان مقامات دولتی روز قبل از تلاشها آماده است برای حضور در یک انتقادی نشست اوپک در اتریش.

بی بی سی فارسی گزارش ایران است که به شدت underreporting ویروس’ تاثیر خود را در کشور با استناد به مقامات بهداشتی گزارش حداقل 210 نفر در حال حاضر مرده است.

که یک شکل از دولت را رد کرد و عنوان وزارت بهداشت سخنگوی kianush می Jahanpour گزارش رسمی 205 جدید کروناویروس موارد در کشور آوردن مجموع تعداد به 593 فقط با 43 مرگ و میر.

حتی این تعداد کمتر است و بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در خارج از چین است.

تعدادی از قانونگذاران آلوده افزایش به شش شنبه پس از معصومه Aghapour گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس های نیمه رسمی تسنیم نیوز گزارش داد.

پنج ایران نمایندگان مجلس را نیز آزمایش مثبت از 100 است که مورد آزمایش قرار گرفتند در میان تعداد فزاینده ای از مقامات که قرارداد این بیماری است.

قبلا یکی از ایران و معاون رئیس جمهور معصومه ابتکار-معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi تایید شد به این ویروس.

خبرگزاری تسنیم گزارش داد یک نماینده مجلس درگذشت آنفولانزا اما گفت که او تا به حال نه قرارداد coronavirus.

مصطفی پورمحمدی ارشد روحانی و وزیر کشور سابق شده است بستری برای گذشته چند روز به ظن او ممکن است ویروس های نیمه رسمی روزنامه نگار جوان باشگاه گزارش شده است.

ایران تنظیم شده است برای ارسال یک هیئت به بحرانی مارس 5 نشست وزرای اوپک به عنوان کارتل به نظر می رسد راه هایی برای پاسخ به پتانسیل رکود در تقاضای نفت باعث شیوع کروناویروس. عربستان سعودی تحت فشار قرار دادند تا برای کاهش بیشتر در تولید سهمیه. اتریش مقامات جمعه دستور داد که پروازها از مناطق آلوده ارائه مسافری لیست به مقامات بهداشت و درمان اما تا کنون سفر از ایران هنوز هم مجاز است.

نفت ایران بیژن نامدار زنگنه وزیر برنامه ریزی شده است برای سفر به وین برای جلسه. برنامه های خود را در محل باقی می ماند به گفته یک مقام رسمی در وزارت در تهران که نمی تواند به نام چرا که آنها مجاز به صحبت با رسانه ها.

Jahanpour گفت: مرگ و میر افزایش پیدا کرده و نه از جمعه با 52 موارد جدید شناسایی شده در تهران و 21 در قم مرکز اصلی شیوع این بیماری در ایران است. وی افزود: تعداد موارد مشکوک شد و بالاتر از آنچه نتایج آزمایشگاهی نشان داده اند.

Jahanpour همچنین گفت که 123 نفر بود که در بیمارستان بستری شده است با علائم منتشر شده بود بیش از روزهای اخیر اما او مشخص نکرد که آیا آنها تا به حال آزمایش مثبت و زمانی که آنها پذیرفته شده بود.

این نگرانی وجود دارد که این ویروس گسترش یافته و در درون دولت است. یک روز قبل از تایید او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس ابتکار با حضور در جلسه کابینه با حسن روحانی رئیس جمهور و دیگر وزرای کابینه. Harirchi نشان داده شد سرفه و عرق کردن در یک کنفرانس خبری با سخنگوی دولت Ali Rabiei یک روز قبل از اعلام تشخیص خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im