نظرسنجی ایپسوس: ساندرز آگهی بایدن با 11 امتیاز در سراسر کشور

سناتور. برنی ساندرز من-Vt., در حال حاضر برگزاری یک 11-نقطه سرب بیش از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در مسابقه برای دموکراتها نامزدی ریاست جمهوری و 3-نقطه رهبری در حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان با توجه به جدید رویترز/ایپسوس نظرسنجی.

نظرسنجی منتشر شده در روز شنبه نشان داد:

  • ساندرز: 26 درصد از دموکرات ها و مستقل.
  • بایدن و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ بستن در 15 ٪ در هر.
  • سناتور. الیزابت وارن D-Mass., و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg 10 درصد هر یک از.
  • سناتور. Ctq 4 درصد.
  • میلیاردر فعال تام Steyer 3 درصد است.

ساندرز شد مسابقه را روشن frontrunner پس از پیروزی در نوادا قفقاز توسط یک حاشیه گسترده ای در آخر هفته گذشته. او همچنین برنده در نیوهمپشایر و در آمد فقط پشت Buttigieg در آیووا یادداشت تپه.

در میان رای دهندگان آمریکایی آفریقایی, 26 درصد گفت: آنها را به عقب Sanders تا 7 امتیاز از یک نظرسنجی انجام شده بین Jan. 29-Feb. 19.

بایدن تعداد کاهش یافته و به 23 درصد در میان رای دهندگان سیاه, پایین 10 امتیاز پس از نظرسنجی قبلی. بلومبرگ است اعداد شروع به پریدن کرد و با 10 امتیاز به 20٪.

بایدن ادامه داد: “می گویند جایگاه خود را در مسابقه رشد خواهد کرد با متنوع تر متحده رای گیری و تا به حال ساخته شده است یک سرمایه گذاری سنگین به کارولینای جنوبی پیش از آن اولیه این شنبه.

بایدن گفت: CBS اخبار در روز یکشنبه خود اعداد شده اند, انداختن, از جمله در میان رای دهندگان سیاه به دلیل Steyer صرف شده است به شدت در مسابقه. بلومبرگ دیگر میلیاردر به دنبال نامزدی است که پرش کارولینای جنوبی به تمرکز بر روی سه شنبه مقدماتی.

رویترز/ایپسوس نظرسنجی انجام شده در میان یک نمونه از 4,439 بزرگسالان آنلاین از جمله 2,224 که به عنوان ثبت نام دموکرات یا مستقل و 446 آمریکایی های آفریقایی تبار. اعتبار فاصله بين 2 و 5 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im