IPS گزارش: بزوس مشک در میان میلیاردرهای به دست آوردن ارزش خالص در همه گیر

ترکیب ثروت در امریکا میلیاردرهای, از جمله Amazon.com Inc. بنیانگذار جف بزوس و تسلا, Inc. رئیس Elon Musk, افزایش نزدیک به 10 درصد در حال انجام COVID-19 pandemic, با توجه به گزارش منتشر شده توسط موسسه مطالعات سیاست (IPS).

ثروت خروش آمریکا ثروتمندترین مردان اتفاق افتاده در طول یک دوره است که به عنوان بسیاری از 22 میلیون آمریکایی فایل برای بیکاری.

حتی به عنوان اقتصاد گسترده تر در مواجه با رکود تکنولوژی و اقامت در خانه سهام مانند زوم بسیج در هفته های اخیر با توجه به افزایش استفاده از ویدئو کنفرانس و از راه دور کار و تکنولوژی و در نتیجه افزایش ارزش خالص میلیاردر بنیانگذاران با منابع در این شرکت ها.

“این داستان دو بیماری های همه گیر بسیار نابرابر قربانی” گفت: چاک کالینز یک همکاری نویسنده این گزارش است.

در طول دوره بین ماه های ژانویه 1 به 10 آوریل این سال 34 از ملت ثروتمندترین میلیاردرهای دیده می شود ارزش خالص خود را افزایش می دهد ده ها میلیون دلار در این گزارش گفت:.

با توجه به IPS گزارش هشت نفر از این میلیاردرهای جمله بزوس زوم تصویری Communications Inc بنیانگذار اریک یوان و مشک دیدم $1 میلیارد پرش در مجموع ارزش خالص.

مشک دارای یک 18.5 درصد سهام تسلا سهام (TSLA) که دارای افزایش یافت و بیش از 73 درصد از ابتدای سال به عنوان معامله گران از نگاه فراتر از کوتاه مدت تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

بزوس مالک حدود 15.1 درصد در آمازون سهام (AMZN) که به دست آورده نزدیک به 31 درصد در این سال به عنوان سفارش آنلاین بر روی پلت فرم آن باید رسید با توجه به افراد داخل خانه ماندن.

در دهه گذشته ثروت میلیاردرهای آمریکا شروع به پریدن کرد بیش از 80.6% تنظیم شده برای تورم در این گزارش اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de