آیووا Dems تایید نتایج از مشکل ریاست جمهوری قفقاز

آیووا حزب دموکرات کمیته مرکزی در روز شنبه خبره نتایج 2020 ریاست جمهوری قفقاز نزدیک به یک ماه پس از معیوب نرم افزار تلفن همراه و دیگر مشکلات تاخیر در شمارش و درخواست خواهان آیوا به از دست دادن موقعیت خود به عنوان اولین-در-این-ملت در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی مسابقه.

“نتایج در حال حاضر به کمیته ملی حزب دموکرات” آیووا حزب دموکرات در انتشار اخبار گفت. “دولت ادامه خواهد داد به پیروی از قوانین و روش های مشخص شده در DSP بر این اساس در هر یک فرایند مداوم است.”

در روز پنج شنبه این حزب منتشر شد به روز رسانی نتایج پس از اتمام بازشماری درخواست مبارزات برنی ساندرز و پیت Buttigieg. این نتایج نشان داد Buttigieg بود 562.954 هيئت دولت معادل و ساندرز بود 562.021 از 2,151 محسوب می شود. که یک حاشیه 0.04 درصد است.

آسوشیتد پرس تصمیم گرفتند به تماس یک برنده داده می شود باقی مانده نگرانی در مورد اینکه آیا نتایج به عنوان گزارش شده توسط حزب بودند به طور کامل و دقیق. فوریه. 3 قفقاز بودند احاطه شده توسط مشکلات فنی که منجر به تاخیر در گزارش نتایج تناقضات در اعداد و هیچ برنده.

آیووا جوایز 41 ملی نمایندگان خود در قفقاز. پس شنبه گواهینامه Buttigieg تا به حال 14 نمایندگان و ساندرز بود 12. الیزابت وارن برنده هشت, جو بایدن, برنده شش و ctq برنده یک.

آیووا حزب دموکرات رئیس Troy قیمت استعفا داد و پس از حزبی شکست و گفت دموکرات ها سزاوار و بهتر است که او با مته سوراخ برای هر شکست. دولت منتخب ایالتی آیووا Rep. Mark Smith خود را به عنوان جایگزینی موقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>