آیووا دموکرات انتخاب صندلی موقت پس از Bungled حزبی

آیووا دموکرات در شنبه برداشت قانونگذار به عنوان رئیس موقت دولت عضو پس از قبلی رهبر استعفا داد و پس از یک بحران در جدول بندی نتایج حاصل از سرب-خاموش ریاست جمهوری قفقاز.

این حزب دولت مرکزی کمیته رای به نصب ایالت آیووا Rep. علامت اسمیت از مرشللتون به عنوان رئیس موقت جایگزین تروی, قیمت, Des Moines Register گزارش شده است. اسمیت اقلیت رهبر آیووا خانه شد و اولین انتخاب در سال 2000.

رای گیری یک روز پس از مقامات حزب توافق کردند که به استخدام دو با مشخصات بالا وکلا برای بررسی عواملی که منجر به شکست در tallying نتایج Feb. 3, هنگامی که مشکلات با یک برنامه تلفن همراه و مسائل دیگر مانع از نتایج منتشر شده.

از آن زمان تا فوریه. 6 برای دولت, که در عمل این سری حدود 1,700 جلسات محلی ایالت به شماره آنچه در آن گفت: در حال نتایج کامل.

در آن چهره سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg منجر بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., توسط دو هيئت دولت معادل از 2,152 محسوب می شود. که یک حاشیه 0.09 درصد است.

آسوشیتد پرس گفت که قادر به اعلام برنده بر اساس اطلاعات موجود. نتایج گزارش شده توسط آیووا حزب دموکرات AP معتقد است ممکن است به طور کامل و دقیق.

قیمت اعلام کرد استعفای خود را روز شنبه گفت حزب “سزاوار بهتر از آنچه رخ داده در جلسه شب.”

قیمت دریافت تشویق ایستاده شنبه به عنوان او به شدت پایین به عنوان رئیس ثبت شده است. قیمت و اسمیت در آغوش گرفت پس از اسمیت امن اکثریت آرا از چهار فرد رای گیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر