آیووا انجمن های نرم افزار دیگر مشکل ؟ باز به نرم

گوشی های هوشمند برنامه قطعی به تعویق انداخت که نتایج در آیووا قفقاز این هفته می توانست بسیار بدتر اینکه خود نرم افزار است که در معرض خطر هک ProPublica گزارش شده است.

این IowaReporterApp آنقدر ناامن است که مجموع رای, کلمه عبور و دیگر اطلاعات حساس شده اند می تواند ره یا حتی تغییر ماساچوست بر اساس Veracode گفت: اخبار سازمان پس از بررسی نرم افزار.

“این مهم است که برای همه برنامه های تلفن همراه است که در برخورد با داده های حساس به کافی تست امنیت و هر گونه آسیب پذیری های ثابت قبل از اینکه منتشر شد برای استفاده از” Chris Wysopal, Veracode را افسر ارشد فناوری گفت: Marketplace خواستار آن یک “تصمیم ضعیف” به انتشار این نرم افزار بدون رفع مشکلات.

هیچ مدرکی وجود ندارد که هکرها ره یا با دستکاری حزبی نتایج.

جرارد Niemira مدیر عامل شرکت برنامه ساز, سایه, Inc., در بیانیه ای گفت به Marketplace که “ما متعهد به امنیت محصولات ما از جمله برنامه های مورد استفاده در آیووا قفقاز. در حالی که گزارش تاخیر چه شد مهم این است که اطلاعات دقیق بود و در این جلسه گزارش روند همچنان امن در سراسر.”

وی افزود: هیچ “هک و نفوذ” رخ داده است در قفقاز و “یکپارچگی رای در آیووا بود یا نه در هر راه است.” این برنامه در حال حاضر در حال استفاده او گفت ProPublica.

اما کارشناسان وحشت زده شد در مورد امکان آسیب پذیری را در نرم.

“این بسیار جدی آسیب پذیری” J. الکس Halderman یک دانشگاه میشیگان علوم کامپیوتر استاد و دانشمند ارشد در شرکت امنیتی Censys گفت, اخبار سازمان.

“دشمن می تواند بهره برداری از آن برای رهگیری و تغییر حزبی نتایج به عنوان آنها در حال ارسال از طریق برنامه. این تغییر احتمالا گرفتار در نهایت اگر مقامات با دقت در مقایسه با کاغذ بازگشت ورق از هر محل به کامپیوتری, نتایج, اما آن را هنوز هم شک و تردید در کل فرآیند در مردم ذهن است.”

“با توجه به این که قرار بود برای رفتن به انتخابات امنیت این تکان دهنده است که کد با این مشکل ساخته شده آن را به تولید,” او اضافه شده است. “آن را به کل تازه ساعت.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر