کمیته بین المللی المپیک گفت: با توجه به تعویق انداختن توکیو المپیک به ورزشکاران و ورزش سازمان در ادامه به تماس برای تابستان بازی ها به تعویق افتاد.

در بیانیه کمیته بین المللی المپیک گفت: هیئت اجرایی “گام به گام خواهد خود سناریو برنامه ریزی” در پاسخ به کروناویروس که تعطیل مقدماتی المپیک حوادث در سراسر جهان و مختل ورزشکاران آموزش. که شامل کاوش جایگزین تاریخ برای المپیک برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24-Aug. 9. کمیته بین المللی المپیک گفت: این انتظار برای نهایی کردن یک طرح در چهار هفته.

چند ساعت پس از بیانیه صادر شده از کانادا المپیک و پارالمپیک کمیته اعلام کردند که با ارسال تیم به توکیو اگر بازی شروع به عنوان برنامه ریزی شده. از آنها خواسته برای یک سال به تعویق افتادن هر دو بازی های المپیک و پارالمپیک است که مجموعه ای برای شروع Aug. 25.

کمیته بین المللی المپیک تصریح کرد که “لغو در دستور کار نیست” به عنوان رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ اعلام کرده است بسیاری از بار. ژاپن “شینزو آبه” گفت: صبح روز دوشنبه در توکیو که این بازی ها را لغو نمی شود اما به تعویق افتادن می تواند اجتناب ناپذیر است.

“اگر آن را دشوار است به نگه داشتن در یک تصمیم تعویق خواهد بود اجتناب ناپذیر” آبه گفت.

روز یکشنبه تحولات پس از ایالات متحده آمریکا شنا, ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست و کمیته ملی المپیک نروژ و برزیل خواستار به تعویق افتادن توکیو بازی. استرالیا گفت: ورزشکاران خود را به آماده شدن برای یک 2021 بازی های المپیک است. عضو ژاپنی کمیته المپیک مدیره Kaori یاماگوچی گفت: ژاپن Nikkei روزنامه است که این بازی ها باید به تاخیر افتاد. ایالات متحده آمریکا امروز گزارش یکشنبه که 70 درصد از ورزشکاران شرکت کننده در یک شهر مجازی سالن با ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته گفت: آنها می خواستند این بازی به تعویق افتاد.

در نامه ای به ورزشکاران توصیه باخ اذعان استرس ناشی از عدم قطعیت اما تکرار شده است که این امر “هنوز نارس” به reschedule در حال حاضر.

“تصمیم گیری در مورد به تعویق افتادن امروز نمی تواند تعیین یک تاریخ جدید برای بازی های المپیک به دلیل نامشخص تحولات در هر دو جهت: بهبود همانطور که ما در حال دیدن در تعدادی از کشورها با تشکر از اقدامات شدید گرفته شده و یا رو به وخامت وضعیت در کشورهای دیگر” باخ نوشت.

“کمیته بین المللی المپیک می خواهد بخشی از راه حل است. ما را ساخته اند آن را ما پیشرو در اصل برای حفاظت از سلامت همه درگیر و به منظور کمک به حاوی ویروس است. ما پایبند به این در تمام تصمیم گیری های ما در مورد بازی های المپیک توکیو 2020.”

در این بیانیه مشخص شده تغییر در تن برای کمیته بین المللی المپیک. باخ مقاومت کرده است خواستار به تعویق افتادن یا لغو و سه شنبه گذشته به IOC هنوز هم تشویق ورزشکاران برای ادامه به آماده شدن برای بازی “به عنوان بهترین آنها می توانند.”

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش ورزشکاران تبدیل شده اند به شدت بحرانی کمیته بین المللی المپیک با بی میلی برای به تاخیر انداختن بازی. چند باید علنا پشتیبانی تماس با ایالات متحده آمریکا شنا و ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست برای یک سال به تعویق افتادن. کانادا در المپیک و پارالمپیک کمیته تکرار است که درخواست تجدید نظر آن را یک گام بیشتر با گفتن آنها نمی خواهد رقابت در توکیو در این تابستان.

این کانادایی ها نوشته شده بیانیه ای در وب سایت خود را یکشنبه شب با اشاره به ورزشکاران خود را’ کمیسیون های دولت کانادا و کانادا ورزشی ملی سازمان های پشتیبانی تصمیم گیری.

“پیشنهاد ما پشتیبانی کامل در کمک به حرکت تمام پیچیدگی که تغییر زمان بازی ها به ارمغان خواهد آورد” این بیانیه را بخوانید. “هیچ چیز مهم تر از سلامت و ایمنی ورزشکاران ما و جامعه جهانی.”

Riptide شنا مربی تیم مایک Parratto که مربیان جهان و دارنده رکورد ریگان اسمیت از Lakeville, توافق با ایالات متحده آمریکا شنا موضع. او گفت: وجود دارد “یک سطح میدان بازی” در حال حاضر برای ورزشکاران به قطار. برخی از شهرهای ایالات متحده و کشورهای بسته اند تمام امکانات ورزشی در حالی که بعضی از آنها کمتر محدودیت.

اگر به بازی های المپیک برگزار می شود به عنوان برنامه ریزی شده و یا با تاخیر و تنها برای یک زمان کوتاه بسیاری از ورزشکاران نمی تواند آماده برای عملکرد اوج. Parratto گفت: یک سال تعویق خواهد اجازه می دهد مقدماتی حوادث مسابقات المپیک و بازی های المپیک به اجرا در همان برنامه ای که گذاشته شد برای این سال است.

“مسئله در اینجا است که بسیار بزرگتر از شنا” Parratto گفت. “همه شما نیاز به انجام است که در سه دقیقه از تلویزیون و یا در اینترنت نگاه کنید و ببینید چه چیزی اتفاق افتاده است بیش از چند هفته گذشته. آن را حس می کند در سراسر جهان برای به تاخیر انداختن بازی های المپیک است.

“من آرزو می کنم این می تواند به عنوان برنامه ریزی شده است ؟ مطمئن شوید که من انجام دهد. اما تحت شرایطی چگونه می توانید آن را? چگونه می تواند شما حتی فکر می کنم آن را به اتفاق می افتد؟”

این USOPC و ورزشکاران شورای مشورتی یک بیانیه مشترک صادر یکشنبه ستایش “پیشرفت بازتاب” در کمیته بین المللی المپیک اعلام و اضافه کرد آنها مشتاق به کشف راه هایی برای اطمینان از ورزشکاران انجام المپیک تجربه “بدون در نظر گرفتن وقتی که با خیال راحت می تواند رخ دهد.”

“ما ورزشکار جامعه همچنان به صورت عظیم ابهام اطراف 2020, بازی” بیانیه ای گفت:. “همه ما سپاسگزار است که کمیته بین المللی المپیک شنیده نگرانی های ما و نیاز است و کار به آدرس آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

در نامه خود به ورزشکاران باخ گفت: وجود داشته است پیشرفت های قابل توجهی در ژاپن توانایی کنترل coronavirus تقویت کمیته بین المللی المپیک اعتماد به نفس است که این کشور می تواند آماده برای میزبانی بازی ها “با برخی محدودیت ایمنی.” اما به عنوان ویروس گسترش می یابد این کمیته بین المللی المپیک تصمیم گرفت از آن زمان به طور جدی تری در گزینه های دیگر.

کمیته بین المللی المپیک منجر خواهد شد بحث و گفتگو با توکیو 2020 کمیته برگزاری ژاپنی و مقامات توکیو شهرستان دولت. این بیانیه اشاره کرد که چگونه پیچیده تعویق خواهد بود; 33 ورزشی المپیک را مجبور به انطباق خود رقابت تقویم برخی از سالن المپیک ممکن است در دسترس و هزاران رزرو هتل را باید تغییر داد.

مشعل المپیک وارد در شمال ژاپن جمعه گذشته پیش از این هفته شروع رله مشعل هر چند مقامات به دنبال نگه داشتن جمعیت کم است.

یکشنبه, ژاپن تا به حال 1,719 تایید موارد ویروس از جمله 712 از یک کشتی کروز با 43 مرگ و میر. ژاپن تا کنون موفق به کاهش سرعت و شتاب شیوع اما کارشناسان می گویند که آنها پیدا کرده اند و تعداد فزاینده ای از خوشه ها در مناطق شهری با untraceable ریشه.

آبه در هفته گذشته گفت: او می خواست به مرحله المپیک در “کامل راه” به معنی آنها را نمی تواند به عقب و یا برگزار شد بدون تماشاگر. در صورتی که امکان پذیر نیست وی افزود: پنج شنبه, تعویق خواهد بود اجتناب ناپذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de