IO زیست فناوری اعلام نتیجه مثبت از تجزیه و تحلیل موقت از فاز 2 تصادفی آزمایشی در خط اول غیر سلول کوچک, سرطان ریه

کپنهاگ, دانمارک, Feb. 25, 2020 /PRNewswire/ — IO بیوتکنولوژی بالینی-مرحله شرکت biopharmaceutical توسعه رمان ایمنی بدن را تعدیل ضد سرطان درمان های مبتنی بر آن اختصاصی T-برنده® فن آوری اعلام کرد که موفق نتیجه یک برنامه ریزی تجزیه و تحلیل موقت در حال انجام فاز 2 دادگاه (IO102-012/KEYNOTE-764) از آن منجر به سرطان درمانی واکسن IO102 در غیر سلول کوچک, سرطان ریه (NSCLC). در این مطالعه کارآزمایی IO102 در حال آزمایش است در ترکیب با مرک anti-PD1 درمان Keytruda (pembrolizumab) به عنوان درمان خط اول در بیماران با متاستاز ریه سلول کوچک, سرطان. این تجزیه و تحلیل موقت طراحی شده به عنوان یک بیهودگی تجزیه و تحلیل. ایمنی نظارت کمیته توصیه کرده است برای ادامه محاکمه بدون تغییرات به بیهودگی مرز بود با موفقیت به تصویب رسید.

“ما مجموعه ای بسیار بالا با پرش از روی مانع برای بیهودگی مرزی برای تجزیه و تحلیل موقت در این دشوار است به درمان بیماری است. به طور خاص موفق نتیجه این تجزیه و تحلیل موقت نیاز به هدف پاسخ دهی در آزمون بازو به بیش از بیهودگی مرزی بود که قابل ملاحظه ای بالاتر از این تجربه تاریخی با Keytruda تک درمانی در این جمعیت. ما هیجان زده به یاد داشته باشید که این مانع شده است با موفقیت عبور اوا گفت:” Ehrnrooth, MD, دکترا, ارشد پزشکی از IO بیوتکنولوژی. “از طریق این دادگاه انتظار داریم برای دریافت اطلاعات جامع مجموعه ای است که راه را برای یک پتانسیل محوری محاکمه IO102 پرداختن به نیاز های پزشکی برآورده نشده در NSCLC و تومورهای جامد.”

“تا سال 2020 خواهد بود یک سال تحول برای IO بیوتکنولوژی. ما خوشحالیم که توسط داده های تولید شده تا کنون در جریان محاکمه از ما خارج از قفسه-تزریقی زیر جلدی درمان برای بیماران مبتلا به سرطان ریه است. علاوه بر این هیجان انگیز اطلاعات تولید شده در جریان ملانوم محاکمه با ما اختصاصی T-برنده کوکتل است که شامل IO102 و IO103 (ما دو بالينی منجر برنامه های مبتنی بر هدف قرار دادن IDO و PD-L1) اجازه خواهد داد که این شرکت به آغاز محوری محاکمه در دو نشانه با مواد مخدر گفت:” مای بریت Zocca, دکترا, مدیر عامل و موسس IO بیوتکنولوژی. “ما همچنان به نشان دادن دوام طولانی مدت از دارو اثر بسیار جذاب مشخصات ایمنی برای هر یک از ما در مرحله بالینی نامزدها که آیا به تنهایی و یا در هر ترکیبی.”

IO بیوتکنولوژی سرب نامزد IO102 است Indoleamine 2 ، 3-دی اکسیژناز (IDO) مشتق ایمنی بدن را تعدیل درمان با یک حالت دوگانه از اقدام به قتل هر دو سرطان و سلول های ایمنی بدن-سلول های سرکوبگرانه. IO بیوتکنولوژی را IDO-مشتق ایمنی بدن را تعدیل درمان قبلا نشان داده هر دو مطلوب ایمنی مشخصات و امیدوار کننده فعالیت های ضد تومور در آن اولین انسان کارآزمایی بالینی به شدت قبل از درمان بيماران مبتلا به NSCLC.

در مورد مطالعه
IO102-012/KEYNOTE-764
است, باز, برچسب, تصادفی, فاز 1 و 2 آزمایشی بررسی ایمنی و اثر بخشی از IO102 در ترکیب با Pembrolizumab با یا بدون شیمی درمانی به عنوان خط اول درمان برای بیماران مبتلا به متاستاز ریه سلول کوچک, سرطان. این جهانی کارآزمایی بالینی است که برنامه ریزی برای افزوده شدن 108 بيمار در سراسر حدود 20 سایت در آمریکا و اروپا.

این IO102-012/KN-764 محاکمه بخشی از یک مشترک توافق با Merck & Co., Inc. ، کنیلوورث, NJ, USA (شناخته شده به عنوان MSD در خارج از ایالات متحده و کانادا). کارآزمایی بالینی است اسپانسر شده از طرف IO بیوتکنولوژی. حقوق به نتایج مطالعه به اشتراک گذاشته خواهد شد و IO بیوتکنولوژی حفظ حقوق تجاری جهانی به IO102.

در مورد NSCLC
به گفته انجمن سرطان آمریکا (ACS) سرطان ریه علت اصلی مرگ ناشی از سرطان. هر سال بیشتر مردم مرگ از سرطان ریه نسبت به روده بزرگ, سرطان پستان و سرطان پروستات همراه است. دو نوع اصلی از سرطان ریه غیر سلول کوچک, سرطان ریه سلول کوچک, سرطان ریه است. NSCLC شایع ترین نوع سرطان ریه, حسابداری برای حدود 85 درصد از تمام موارد. با توجه به ACS پنج سال ميزان بقا در بيماران مبتلا به بسیار پیشرفته و متاستاتیک (Stage IV) سرطان ریه برآورد شده است به شش درصد است.

KEYTRUDA® یک علامت تجاری ثبت شده از شرکت Merck Sharp & Dohme Corp یک شرکت تابعه از شرکت Merck & Co., Inc. ، کنیلوورث نیوجرسی, ایالات متحده آمریکا.

در مورد T-برنده® پلت فرم فن آوری
IO زیست فناوری اختصاصی T-برنده فن آوری پلت فرم را قادر می سازد شناسایی ترکیبات با دو مکانیسم عمل با هدف قرار دادن و به طور مستقیم کشتن سلول های سرکوب کننده سیستم ایمنی و سلول های تومور در حالی که به طور غیر مستقیم فعال دیگر T-effectors منجر به قوی ضد تومور و پاسخ. شرکت ترکیبات اداره به عنوان “خارج از قفسه” زیر جلدی تزریق بارز این درمان از بسیاری از immuno-انکولوژی درمانی.

در مورد IO بیوتکنولوژی
IO بیوتکنولوژی مرحله بالینی بیوتکنولوژی شرکت توسعه مخل ایمنی درمانی برای درمان سرطان است. این خط لوله برای اولین بار در کلاس ایمنی بدن را تعدیل ضد سرطان درمان است طراحی و توسعه توسط یک تکنولوژی منحصر به فرد پلت فرم T-برنده® را قادر می سازد فعال شدن سلول های T که خاص برای ایمنی-مولکول های سرکوبگرانه. IO بیوتکنولوژی دارای یک پیشینه ثابت از پیشرفت بالینی و بالینی ترکیبات. دو منجر ترکیبات هدف قرار دادن IDO و PD-L1 در توسعه بالینی و چند خط لوله ترکیبات در قبل از فاز بالینی. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.iobiotech.com.

اطلاعات تماس
مای بریت Zocca, دکترا, مدیر عامل و موسس IO بیوتکنولوژی
E-mail: [email protected]

منبع IO بیوتکنولوژی

لینک های مرتبط

http://www.iobiotech.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>