شامل صوتی منتشر Akoustos Y4 و فراگیر کارشناسی ارشد فراگیر فن آوری صدا در ایالات متحده آمریکا

شامل اختراع Akoustos™ Y4 و فراگیر کارشناسی ارشد™ نمایندگی مستقیم اولین چالش به دالبی را Atmos® سیستم صدای فراگیر منتشر شده در سال 2012. وقتی پرسیده شد که کدام تکنولوژی بهتر است, چارلی وان دنگنشامل صوتی رئیس جمهور و رئیس مسئول فنی متحده, “ما شده اند به درخواست شنوندگان به سادگی به تجربه تفاوت و قضاوت خود را دارند. برخی از مهمترین و بسیار مورد احترام Hi-Fi انجمن ها در جهان رتبه ما به عنوان شرکت است که در نهایت آماده به گارد قدیمی در صدای فراگیر بازی.” برای دیدن و شنیدن تفاوت رفتن به http://www.involveaudio.com/products/

کوین Corson در خدمت به عنوان رئیس جمهور شامل Audio USA, Inc. و مسئول معرفی شامل گل سرسبد محصولات فراگیر کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد فراگیر Y4 سیستم به آمریکای شمالی مصرف کننده بازار است. کوین مخترع از VOIP (صدا روی پروتکل اینترنت) و نیز ابزاری در ایجاد و آوردن به بازار اولین بار در جهان دیجیتال کارت صدا و تشخیص صدا محصولات از جمله Covox/Creative Labs’ صدای استاد بلستر صدا و صدا بلستر و همچنین به عنوان Sonic Foundry/Sony Sound Forge.

“من شده اند در اطراف بسیاری از صدا مبتنی بر فن آوری بیش از 30 سال گذشته و زمانی که من دیدن چیزی شبیه شامل بیا همراه من هیجان زده به بازی بخشی,” می گوید: Kevin. “این نوع مانند فیلم “برخورد تایتان ها” وقتی که می آید به نوع تکنولوژی ما در مقابل هستند. من باور دارم که شامل این Akoustos در مقابل دالبی را Atmos خواهد بود که صدای فراگیر نبرد دوران مدرن است.”

شامل Audio USA, Inc. کار با صدا و هنر USA, LLC و خود را در سراسر کشور خانواده ترجیح نمایندگان فروش به نمایش گذاشتن Akoustos Y4 سیستم. “هنر صدا ایالات متحده آمریکا است که شریک زندگی ایده آل برای کمک به ما معرفی فن آوری ما به شمال امریکا, بازار,” ادامه وان دنگن. “هنر صدا ایالات متحده آمریکا به ما کمک خواهد کرد رسیدن ما به مصرف کنندگان و گسترش اخبار در مورد علم پشت شامل خط تولید.”

مشتریان می توانید اطلاعات بیشتر در مورد شامل صوتی در www.involveaudio.com و www.involveaudiousa.com

برای قرار دادن یک شامل/هنر صدا ترجیح نمایندگی فروش در نزدیکی شما بازدید www.SoundArtUSA.com

رسانه های تماس:

PR@InvolveAudio.com

کوین Corson
پروژه چشم انداز مدیر
آمریکای شمالی عملیات

شامل صوتی, Inc.
655 یک خیابان سوئیت B
Springfield, اورگان,

مستقیم: 541.461.9755
http://www.involveaudiousa.com
ایمیل: kc@involveaudiousa.com

منبع شامل صوتی

لینک های مرتبط

http://www.involveaudio.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر