سرمایه گذار هشدار: Ademi & o’reilly دفتر بررسی امکان تقلب اوراق بهادار از FirstEnergy Corp.

میلواکی, ژوئیه 22 سال 2020 /PRNewswire/ — Ademi & o’reilly دفتر در حال بررسی امکان تقلب اوراق بهادار ادعا می کند در برابر FirstEnergy (NYSE: FE) ناشی از نادرست اظهارات FirstEnergy ساخته شده در مورد آن کنترل های داخلی, شیوه های کسب و کار صورتهای مالی و چشم انداز.

اینجا را کلیک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحقیقات: http://ademilaw.com/case/firstenergy-corp تماس بگیرید و یا Guri Ademi تلفن رایگان در 866-264-3995. وجود دارد هیچ هزینه و یا تعهد به شما.

این تحقیقات بر اینکه آیا FirstEnergy صادر نادرست و گمراه کننده اظهارات در مورد آن کسب و کار شیوه های کنترل های داخلی و چشم انداز. به طور خاص FirstEnergy گفته صرف حدود $2.9 میلیون در لری سرپرست خانوار 2017 مبارزات انتخاباتی. سرپرست خانوار شد اوهایو مجلس در سال 2019 و گفته بازگشت به نفع تصویب قوانین برای حمایت از FirstEnergy نیروگاه های هسته ای و همچنین به عنوان یک جفت از نیروگاه های زغال سنگ. در مجموع کمک های مالی سیاسی و رشوه توسط FirstEnergy و دیگر طرف های درگیر ممکن است بالغ بر تا آنجا که $60 میلیون.

سرپرست خانوار و خود را متهم همدستان متهم شده اند فدرال با “توطئه به شرکت به طور مستقیم یا غیر مستقیم در رفتار سازمانی امور از طریق یک الگوی racketeering فعالیت است.”

اگر شما می خواهید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر و یا اطلاعات در مورد این تحقیقات از FirstEnergy لطفا تماس بگیرید Guri Ademi یا در [email protected] و یا تلفن رایگان: 866-264-3995, http://ademilaw.com/case/firstenergy-corp.

ما تخصص در تقلب اوراق بهادار و سهامداران دادخواهی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا احساس رایگان به ما تماس بگیرید. وکیل تبلیغات. نتایج قبل را تضمین نمی کند نتایج مشابه.

تماس با ما:
Ademi & o’reilly, LLP
Guri Ademi
3620 شرق لیتون Ave.
کوداهی WI 53110
تلفن رایگان: (866) 264-3995
فکس: (414) 482-8001
www.ademilaw.com

منبع Ademi & o’reilly, LLP

لینک های مرتبط

http://www.ademilaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de