InventHelp ارائه روش منحصر به فرد از بسته بندی بستنی (LVT-150)

PITTSBURGH, Feb. 17, 2020 /PRNewswire/ — “زمانی که من برای اولین بار جلو وان بستنی از یخچال آن است که بیش از حد سخت به حرکت شبیه چمچه زنی آن را پس از من به آن اجازه نشستن در مقابله تا زمانی که این گرم شدن به اندازه کافی به حرکت شبیه چمچه زنی” گفت: یکی از دو مخترعان از Henderson, Nev. “من فکر کردم که تا به حال به عنوان یک راه برای بسته بندی بستنی برای جلوگیری از این بدون هیچ زحمتی.”

آنها توسعه یافته ون فانتزی منجمد قاشق ثبت اختراع در انتظار به آن را آسان و راحت برای خدمت به بستنی در خانه احزاب و در هر نقطه دیگری است. منحصر به فرد بسته بندی مانع از نشت و فاجعه به حداقل رساندن زمان تمیز کردن. آن را حذف زحمتی و ناکامی در تلاش برای حرکت شبیه چمچه زنی سخت بستنی یا ترک بستنی برای نرم کردن. آن است که به راحتی در خدمت با کسی که به عنوان جوان به عنوان 6 سال است. اختراع این است که مناسب برای استفاده با مخروط پای کاسه و دیگر بستنی ظروف. علاوه بر این, آن است که producible در طعم های مختلف و انواع.

اصلی طراحی شد و فرستاده شده به لاس وگاس فروش دفتر InventHelp. آن است که در حال حاضر در دسترس برای صدور مجوز و یا فروش به تولید کنندگان و یا بازاریابان. برای کسب اطلاعات بیشتر نوشتن Dept. 18-LVT-150, InventHelp, 217 نهم, خیابان, Pittsburgh, PA 15222 و یا تماس بگیرید (412) 288-1300 ext. 1368. اطلاعات بیشتر در مورد InventHelp اختراع ارائه خدمات در http://www.InventHelp.com.

منبع InventHelp

لینک های مرتبط

http://www.inventhelp.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر