PITTSBURGH, مارس 23 سال 2020 /PRNewswire/ — “من نیاز به یک راه بهتر برای نگه داشتن همه چیز امن و سازمان یافته در تخت کامیون” گفت: یک مخترع از شهر سرو. “من با این ایده به نگه داشتن همه منابع با ثبات و امن در طول حمل و نقل.”

او ایجاد یک نمونه اولیه برای ثبت اختراع در انتظار کامیون بار بستر سازمان به عنوان یک خدمت مناسب درست مانع به موارد امن در بستر کامیون. واحد نگه می دارد و ابزار و تجهیزات و مواد غذایی و لوازم و وسایل شخصی و…. تثبیت

تضمین می کند که کامیون بستر باقی مانده است سازمان یافته است. لوازم جانبی باعث می شود آن را آسان تر برای بارگذاری آیتم های داخل و خارج از تخت. علاوه بر این, آن را سازگار برای استفاده با هر کامیون وانت و همچنین کار با وانت.

طرح اصلی ارائه شد به ملی دفتر فروش از InventHelp. آن است که در حال حاضر در دسترس برای صدور مجوز و یا فروش به تولید کنندگان و یا بازاریابان. برای کسب اطلاعات بیشتر نوشتن Dept. 18-JMC-2209, InventHelp, 217 نهم, خیابان, Pittsburgh, PA 15222 و یا تماس بگیرید (412) 288-1300 ext. 1368. اطلاعات بیشتر در مورد InventHelp اختراع ارائه خدمات در http://www.InventHelp.com.

منبع InventHelp

لینک های مرتبط

http://www.inventhelp.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de