InventHelp ارائه پیشرفته پمپ (تمام-1917)

PITTSBURGH, مارس 16 سال 2020 /PRNewswire/ — “به عنوان یک مادر شاغل است که در جلسات هفتگی آن را دشوار است برای پیدا کردن یک محل خصوصی به پمپ شیر” گفت: یک مخترع از Lawrenceville, Ga. “این است که به سختی از خواب بیدار و پمپ خارج از عادی برنامه تغذیه. ایده من ارائه می دهد یک راه مناسب برای پمپ بر روی بروید و یا در خانه. همچنین این طراحی مانع از نیاز به به طور کامل دریافت کنید. من فقط می تواند به یک سوئیچ و اجازه دهید دستگاه انجام کار.”

او توسعه گسسته قابل حمل پمپ به ارائه یک راه مناسب برای پمپ شیر در حالی که بر روی بروید و یا در خانه. طراحی حذف نیاز به متوقف کردن و پیدا کردن یک محل خصوصی به پمپ. این اجازه می دهد تا برای احتیاط عمل قادر می سازد که مادر برای رفتن در مورد روز خود را در حالی که پمپاژ در فرایند است. این باعث می شود آن را ایده آل برای مشغول کار. علاوه بر این دستگاه آسان برای استفاده است.

طرح اصلی ارائه شد به آتلانتا فروش دفتر InventHelp. آن است که در حال حاضر در دسترس برای صدور مجوز و یا فروش به تولید کنندگان و یا بازاریابان. برای کسب اطلاعات بیشتر نوشتن Dept. 18-همه-سال 1917 InventHelp, 217 نهم, خیابان, Pittsburgh, PA 15222 و یا تماس بگیرید (412) 288-1300 ext. 1368. اطلاعات بیشتر در مورد InventHelp اختراع ارائه خدمات در http://www.InventHelp.com.

منبع InventHelp

لینک های مرتبط

http://www.inventhelp.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>