InventHelp ارائه قابل تنظیم تلفن همراه-دستگاه مورد (سیستم مدیریت محتوا-117)

PITTSBURGH, مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — “یک روز صبح متوجه شدم دختر من بود و او را مورد گوشی جدا کرده و برش الگو از کاغذ به نوار به پشت این پرونده گفت: یک مخترع از نیوبرانزویک, Ohio. “این یک مقدار زیادی از کار و ظاهر بسیار شل و ول. من با این افزایش مورد به طوری که کاربران می تواند تنوع بخشیدن به ظاهر خود را به سرعت و به آسانی.”

او توسعه یافته SLIDZ اجازه می دهد تا ظاهر مورد به تغییر سرعت و به آسانی. طراحی را قادر می سازد تا کاربر را به سفارشی کردن ظاهر از تلفن خود و یا قرص. این حذف نیاز به خرید موارد جدید به عنوان اغلب. این مورد نیز محافظت دستگاه در برابر خسارت. آن را ویژگی های یک طراحی شیک است که جلب توجه. علاوه بر این لوازم جانبی است که آسان به ضمیمه و حذف.

طرح اصلی ارائه شد به کلمبوس فروش دفتر InventHelp. آن است که در حال حاضر در دسترس برای صدور مجوز و یا فروش به تولید کنندگان و یا بازاریابان. برای کسب اطلاعات بیشتر نوشتن Dept. 18-سیستم مدیریت محتوا-117, InventHelp, 217 نهم, خیابان, Pittsburgh, PA 15222 و یا تماس بگیرید (412) 288-1300 ext. 1368. اطلاعات بیشتر در مورد InventHelp اختراع ارائه خدمات در http://www.InventHelp.com.

منبع InventHelp

لینک های مرتبط

http://www.inventhelp.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im