PITTSBURGH, 5 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — “من می خواستم برای ایجاد یک راحت تر نور برای کمک به زمانی که تغییر تایر و یا کار در زیر هود” گفت: یک مخترع از ونکوور, بشویید., “بنابراین من اختراع ایمنی خودرو نور است.”

ثبت اختراع در انتظار اختراع فراهم می کند یک راه موثر برای افزایش دید در شرایط اضطراری. در انجام این کار, آن را حذف نیاز به پیدا کردن یک چراغ قوه و یا دیگر منبع نور. به عنوان یک نتیجه از آن می تواند به منظور افزایش ایمنی و راحتی آن را فراهم می کند اضافه شده صلح از ذهن است. اختراع ویژگی های قابل اعتماد طراحی شده است که آسان برای استفاده و پس از آن ایده آل است برای صاحبان خودرو و تولید کنندگان. علاوه بر این, آن است که producible در تغییرات طراحی و ایده را می توان به بلندگو نیز هست.

مخترع توصیف اختراع طراحی. “طراحی من تضمین می کند که یک نور است که به آسانی در دسترس برای استفاده است. اختراع سازگار برای استفاده در انواع وسایل نقلیه با چراغهای جلو از جمله خودرو و موتور سیکلت و ATVs و دوچرخه. آن را برای استفاده در هنگام قطع برق.”

طرح اصلی ارائه شد به پورتلند فروش دفتر InventHelp. آن است که در حال حاضر در دسترس برای صدور مجوز و یا فروش به تولید کنندگان و یا بازاریابان. برای کسب اطلاعات بیشتر نوشتن Dept. 18-پو-515, InventHelp, 217 نهم, خیابان, Pittsburgh, PA 15222 و یا تماس بگیرید (412) 288-1300 ext. 1368. اطلاعات بیشتر در مورد InventHelp اختراع ارائه خدمات در http://www.InventHelp.com.

منبع InventHelp

لینک های مرتبط

http://www.inventhelp.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im