InventHelp مخترع توسعه و بهبود راه به وزن یک چمدان (HTM-8412)

PITTSBURGH, مارس 15 سال 2020 /PRNewswire/ — “من می خواستم برای ایجاد یک راه ساده و آسان برای یک مسافر به دانستن وزن خود و یا چمدان” گفت: یک مخترع از لاگوس, نیجریه “بنابراین من اختراع BROZB.”

اختراع فراهم می کند یک راه موثر برای وزن یک چمدان در حالی که بسته بندی و یا سفر. در انجام این کار, آن می تواند کمک به جلوگیری از اضافه وزن کیسه ها و هزینه های مرتبط. به عنوان یک نتیجه از آن موجب صرفه جویی در زمان و تلاش و آن را فراهم می کند اضافه شده صلح از ذهن است. اختراع ویژگی های با دوام طراحی شده است که راحت و آسان برای استفاده و پس از آن ایده آل برای مسافران است. علاوه بر این, آن است که producible در تغییرات طراحی و نمونه اولیه مدل در صورت درخواست موجود است.

مخترع توصیف اختراع طراحی. “طراحی من حذف نیاز به استفاده از و, سفر با دستی در مقیاس.”

طرح اصلی ارائه شد به ملی دفتر فروش از InventHelp. آن است که در حال حاضر در دسترس برای صدور مجوز و یا فروش به تولید کنندگان و یا بازاریابان. برای کسب اطلاعات بیشتر نوشتن Dept. 18-HTM-8412, InventHelp, 217 نهم, خیابان, Pittsburgh, PA 15222 و یا تماس بگیرید (412) 288-1300 ext. 1368. اطلاعات بیشتر در مورد InventHelp اختراع ارائه خدمات در http://www.InventHelp.com.

منبع InventHelp

لینک های مرتبط

http://www.inventhelp.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im