InventHelp مخترع توسعه مد ماسک صورت (ALL-2055)

PITTSBURGH, جولای 27, 2020 /PRNewswire/ — “من اغلب مسافرت هر دو سطح ملی و بین المللی و اغلب اوقات من مریض” گفت: یک مخترع از Malaga, اوهایو. “من نیاز به یک شیک تر راه برای پوشش دهان و دست به محافظت در برابر میکروب ها و هوابرد بیماری به ویژه در فرودگاه های, کشتی های کروز و سایر مکان های عمومی, بنابراین من اختراع جلوگیری از.”

این ثبت اختراع اختراع فراهم می کند یک مد ماسک صورت و اختیاری دستکش است که کمک خواهد کرد که جلوگیری از انتقال هوابرد بیماری ها و میکروب ها است. در انجام این کار, آن را فراهم می کند حفاظت در برابر اضافه شده برای پوشنده لباس در حالی که ارائه یک ظاهر شیک. دستکش امر محافظت در برابر آلودگی در مواد غذایی و خدمات به طور خاص رستوران بوفه خطوط و محیط های سفر از جمله کشتی های کروز و خطوط هوایی. این اختراع می تواند مورد استفاده به شدت در مناطق پرجمعیت مانند فرودگاه ها و مطب و اورژانس بیمارستان اتاق به خصوص در طول فصل آنفولانزا. علاوه بر این تغییرات طراحی در دسترس هستند.

مخترع توصیف اختراع طراحی. “من ایده منحصر به فرد است به دلیل آن است که مد روز و محافظت آن در برابر میکروب ها و هوابرد بیماری است.”

طرح اصلی ارائه شد به آتلانتا فروش دفتر InventHelp. آن است که در حال حاضر در دسترس برای صدور مجوز و یا فروش به تولید کنندگان و یا بازاریابان. برای کسب اطلاعات بیشتر نوشتن Dept. 19-همه-2055, InventHelp, 217 نهم, خیابان, Pittsburgh, PA 15222 و یا تماس بگیرید (412) 288-1300 ext. 1368. اطلاعات بیشتر در مورد InventHelp اختراع ارائه خدمات در http://www.InventHelp.com.

منبع InventHelp

لینک های مرتبط

http://www.inventhelp.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im