PITTSBURGH, مارس 10 سال 2020 /PRNewswire/ — در حالی که وجود یک تنوع از گزینه های در دسترس برای روشنایی بیرونی یک مخترع از دروازه جنوبی, کالیفرنیا., به دنبال چیزی متفاوت است. بنابراین او به نام خود خلاقیت و مهارت های حرفه ای برای تبدیل قطعه های سنگ در یک خط جدید از چشم انداز چراغ.

او توسعه یک نمونه اولیه برای ثبت اختراع سنگ شیشه چراغ به عنوان یک تزئینی منبع روشنایی بیرونی. به این ترتیب, آن, افزایش, مناظر مسکونی و تجاری چمن و باغ و زمین. ارائه طبیعی محیط زیست نگاه آن طراحی شده است به مقاومت در برابر اثرات آب و هوای نامساعد. این جذاب, رمان, چشم انداز لوازم جانبی نیز آسان به موقعیت و استفاده کنید. علاوه بر این آن را مناسب و موثر و مقرون به صرفه قیمت.

مخترع علاقه شخصی با الهام از این ایده. “من می خواستم برای ایجاد منحصر به فرد هنری و زیبا جایگزین برای روشنایی معمولی است که افزایش هر گونه دکور,” او گفت:.

طرح اصلی ارائه شد به کنار رودخانه دفتر فروش از InventHelp. آن است که در حال حاضر در دسترس برای صدور مجوز و یا فروش به تولید کنندگان و یا بازاریابان. برای کسب اطلاعات بیشتر نوشتن Dept. 18-rv ها-104 در InventHelp, 217 نهم, خیابان, Pittsburgh, PA 15222 و یا تماس بگیرید (412) 288-1300 ext. 1368. اطلاعات بیشتر در مورد InventHelp اختراع ارائه خدمات در http://www.InventHelp.com.

منبع InventHelp

لینک های مرتبط

http://www.inventhelp.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de