شانگهای, مارس 8 سال 2020 /PRNewswire/ — 21 چین بین المللی روغن و برنامه نمایشگاه فناوری (Interlubric چین) سازمان شانگهای Intex نمایشگاه شرکت ، Ltd., برگزار خواهد شد در شانگهای هنگقیو نمایشگاه ملی و مرکز کنوانسیون از ژوئن 10-12, 2020.

رمان coronavirus (2019-nCoV) شیوع بیماری در اوایل سال 2020 به طور جدی مختل چین تولید داخلی و فعالیت های کسب و کار. اما با ادامه کنترل و پیشگیری از اقدامات در اثر سراسر کشور پیش بینی آن است که نمایشگاه فعالیت در شانگهای را به تدریج به حالت عادی بازگشت از سه ماهه دوم سال 2020 است.

بنابراین Interlubric چین سازماندهی کمیته اعلام کرده است که کارهای مقدماتی برای این نمایشگاه اقدام در صورت منظم در حالی که همچنین مطیع لازم اپیدمی پیشگیری و کنترل اقدامات است. این نمایشگاه برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده از ژوئن 10ام تا 12ام در شانگهای هنگقیو نمایشگاه ملی و مرکز کنوانسیون. بسیاری از نمایشگاه ها و فعالیت های تبلیغاتی مجموعه را در سه ماهه دوم سال 2020 با توجه به غیر منتظره سرکوب کسب و کار تقاضا در سه ماهه اول.

سازمان شانگهای INTEX نمایشگاه Interlubric چین با موفقیت برگزار شد بیش از 20 را نشان می دهد در پکن, شانگهای و گوانگژو پس از سال 2000 است. این نمایشگاه را پوشش می دهد خودرو گریس و خودرو شیمیایی نگهداری محصولات صنعتی, گریس, پردازش فلز و antirust مواد, تولید, مواد خام و مواد لیز کننده سیستم ها و تجهیزات مرتبط با تجهیزات مرتبط ابزار و سایر خدمات مرتبط. به عنوان به رسمیت شناخته آب و هوا پره از چین, روغن, صنعت, نمایشگاه منحصر به فرد در آن زمینه با یک شهرت قوی در ارائه جامع صنعت پلت فرم برای عرضه محصول ویژگی های بورس, صنعت, گفت و گو, کسب و کار, توسعه, صنعت, آموزش, و خیلی بیشتر.

در علاوه بر این به نمایشگاه Interlubric چین ایجاد کرده است یک سری از فعالیت های جذاب بیش از مدت مشابه در ادامه منجر به این صنعت رو به جلو و پاسخگویی به تقاضای بازار. سه نفر از این فعالیت ها به توجه ویژه:

1. “چین بین المللی روان کننده توسعه صنعت فروم”, ژوئن 8th – 9هفتم سال 2020 است. این headlining فروم به ارمغان می آورد معتبر تجزیه و تحلیل از آخرین جهانی روان کننده روند صنعت و همچنین به عنوان چشم نواز عرضه محصول جدید تکنولوژی جلسات و صنعت تجربه های. در این سال انجمن را به تمرکز بر روی “بررسی نوآوری های فن آوری و سبز روانکاری انقلاب” با دو روز بحث و بررسي و ارائه پوشش داغترین موضوعات از جمله: قدرت جدید و سیستم جدید کنترل انتشار و استانداردهای جدید گرما سیستم های مدیریت و جدید کم ویسکوزیته و-نفت-تغییر مسافت پیموده شده روان فن آوری است.

2. به “روان کننده های نصب شده با نام تجاری کنفرانس توسعه و ظرفیت تولید صفحه نمایش”, ژوئن 10هفتم سال 2020 است. نصب کنفرانس برگزار خواهد شد در دومین روز از این نمایشگاه را پوشش می دهد مباحث زیر است: نحوه انتخاب قابل اطمینان نصب شده; خط تولید برنامه ریزی و طراحی بسته بندی; قیمت های رقابتی سیستم فرمولاسیون; کم هزینه و سریع سرمایه گذاری توسعه و فروشنده فروش و ارتقاء. نیز وجود خواهد داشت یک تظاهرات منطقه برای ظرفیت نصب شده که در آن روان کننده های نصب شده شرکت می تواند ویترین خود مدارک و مزایای روان کننده, تولید, تکنولوژی, تدارکات, ذخیره سازی, خدمات بازاریابی و در همه جنبه های دیگر نصب شده است.

3. “ملی روان کننده و توزیع کنندگان و فروشندگان برنامه” 10 ژوئنth – 11th سال 2020 است.

این برنامه یک قرار دادی صنعت فعالیت برای روان کننده و توزیع عوامل است. پیشرو روان کننده توزیع کنندگان از سراسر کشور دعوت به شرکت, با برنامه با هدف دیدار با توزیع کنندگان فراگیر نیاز به جمع آوری روند صنعت امن, نام تجاری, همکاری و یادگیری از یکدیگر است. سازمان ارائه خواهد شد رایگان اسکان پذیرایی حمل و نقل و دیگر خدمات توقف عوامل شرکت کننده در این رویداد است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Interlubric چین شرکت کنندگان و بازدید کنندگان می توانید ببینید وب سایت رسمی ما www.interlubric.com برای کسب اطلاعات بیشتر. لطفا همچنین با توجه به پرداخت ما WeChat پلت فرم عمومی “روان کننده تمرکز” را به نگه داشتن پهلو به پهلو از تحولات مربوطه در صنعت روان کننده ها و رویدادهای ما.

برای هر پرس و جو, لطفا تماس با دورا و یا لینا در +86(0)21-6295-1239 یا +86(0)21-6295-2132 و یا از طریق ایمیل در [email protected] و یا [email protected].

برای media نمایش داده شد لطفا با ما تماس Lin Qingqing در +86(0)21-6295-2022 و یا از طریق [email protected].

انتشار برجسته:

21 بین المللی, گریس و کاربرد فناوری نمایشگاه برگزار خواهد شد در شانگهای هنگقیو نمایشگاه بین المللی و مرکز کنوانسیون در ژوئن 10-12, 2020. نمایشگاه های مختلف شامل روغن پایه, روان کننده, مواد افزودنی, خودرو, روان کننده ها و خودرو های شیمیایی درمان محصولات گریس صنعتی پردازش فلز و زنگ زدگی-ضد مواد مربوط به تجهیزات و ابزار ،
کلمات کلیدی: گریس گریس, نمایشگاه ها, روغن پایه و مواد افزودنی ، مایعات

منبع شانگهای Intex نمایشگاه شرکت با مسئولیت محدود.

لینک های مرتبط

http://www.interlubric.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de