آتلانتا, Feb. 6, 2020 /PRNewswire/ — رابط, Inc. (نزدک: کاشی) امروز اعلام کرد که قصد دارد به انتشار آن در سه ماهه چهارم و سال مالی 2019 نتایج در چهار شنبه, فوریه. 26, 2020, قبل از باز کردن بازار است. رابط میزبان یک کنفرانس تلفنی صبح روز سه شنبه ، 26, 2020در 8:00 صبح به وقت شرقخواهد شد که به طور همزمان پخش زنده بر روی اینترنت است. Daniel T. هندریکس رئیس جمهور و رئیس اجرایی و Bruce A. Hausmannمعاون رئیس جمهور و رئیس امور مالی برگزار خواهد شد تماس بگیرید.

برخی از اطلاعات مورد بحث در این کنفرانس در دسترس خواهد بود در رابط کاربری وب سایت https://investors.interface.com.

اطلاعات تماس:
چهار شنبه, فوریه. 26, 2020
8:00 صبح به وقت شرق, 7:00 صبح مرکزی, زمان, 6:00 a. m., ديد کوه, زمان, 5:00 صبح زمان اقیانوس آرام

شنوندگان ممکن است دسترسی به کنفرانس زنده بر روی اینترنت در آدرس زیر:
https://event.on24.com/wcc/r/2151065/9E7DBD2CBD534948DDD21B78514F4529

و یا از طریق وب سایت این شرکت در:

https://investors.interface.com.

لطفا اجازه می دهد حداقل 15 دقیقه قبل از تماس برای بازدید از یکی از این سایت و دانلود و نصب هر یک لازم است نرم افزار های صوتی. یک نسخه بایگانی شده از کنفرانس تلفنی در دسترس خواهد بود در این سایت به مدت یک سال آغاز و حدود یک روز پس از تماس به پایان می رسد.

در مورد رابط کاربری
رابط, Inc. جهانی کفپوش شرکت متخصص در خنثی کربن کاشی فرش و پوشش کف انعطاف پذیر از جمله لوکس کاشی وینیل (LVT) و نورا® کفپوش لاستیکی. ما کمک به مشتریان ایجاد عملکرد بالا و فضاهای داخلی است که پشتیبانی خوب بودن بهره وری و خلاقیت و همچنین پایداری این سیاره است. ماموریت ما این آب را پشت™ شما را دعوت به پیوستن به ما به عنوان ما متعهد به عمل در راه است که ترمیمی به این سیاره و ایجاد آب و هوای مناسب برای زندگی است.

اطلاعات بیشتر در مورد رابط کاربری در interface.com و blog.interface.com ما نورا نام تجاری در nora.com و ما FLOR® نام تجاری در FLOR.com.

Follow us on Twitter, YouTube, Facebook, Pinterest LinkedIn Instagram و Vimeo.

منبع رابط, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.interface.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im