علاقه مند به گیلبرت شورای شهر وقت ؟ عمل در حال حاضر برای یکی (احتمالا به زودی سه) صندلی

اگر شما علاقه مند در منصوب بودن به گیلبرت شورای شهر در حال حاضر به عمل می کنند.

در حال حاضر وجود دارد یکی باز کردن صندلی — که به تازگی منصوب County Assessor ادی کوک — با پتانسیل برای حداقل دو استعفا در ماه های آینده.

طبخ باقی مانده دو سال خواهد بود در ماه اوت اولیه رای گیری اما شورای نیاز به کسی برای پر کردن صندلی تا زمانی که عضو انتخاب می پیوندد در ماه ژانویه است. منصوب فرد نیز می تواند اجرا برای موقعیت.

آینده استعفا انتظار می رود به عنوان اردن ری در حال اجرا است برای عدالت و صلح در کوهستانی دیوان عدالت و Brigette پترسون برنامه برای اجرا به شهردار. آنها نیاز به استعفا از شورا بعد از 6 آوریل به طور رسمی اجرا برای کسانی که در پست های دیگر. اگر آن خالی رخ می دهد قرار ملاقات خواهد بود برای دو سال و نیم و نمی خواهد انتخاب شود این سقوط با توجه به تاریخ بعد از استعفای.

این شورا ابراز علاقه به داشتن یک فرایند برای تمام آینده خالی.

ساکنان علاقه مند به تامین امنیت در حال حاضر خالی نه ماه انتصاب و یا ممکن است در آینده کرسی خالی باید اعمال می شود در حال حاضر.

جدول زمانی برای ملاقات

جدول زمانی تعیین شده توسط این شورا اجازه می دهد تا فقط خجالتی از دو هفته برای داوطلبان علاقه مند به درخواست برای قرار ملاقات.

  • پنج شنبه, فوریه. 20: گیلبرت شروع تبلیغات برای موقعیت خالی و باز دوره نرم افزار.
  • چهار شنبه, مارس 4: برنامه به دلیل در 4 p. m.
  • پنج شنبه, مارس 5: شورای صفوف برنامه و انتخاب شش مصاحبه شوندگان.
  • سهشنبه, مارس 17: شش نامزد در مصاحبه نشست.

نرم افزار فرآیند مصاحبه و جزئیات

برنامه های کاربردی می تواند به صورت آنلاین با انتخاب منشی در گیلبرت سایت کلیک Broads & کمیسیون و سپس انتخاب هیئت مدیره دهانه از سمت چپ منوی کشویی. چاپ نسخه نیز در دسترس خواهد بود در دفتر منشی در تالار شهر.

متقاضیان مورد نیاز خواهد بود برای ارائه اطلاعات شخصی در یک زمان از سرگیری و 250 کلمه بیانیه که چرا آنها علاقه مند به خدمت در شورا و چرا آنها باید انتخاب شود.

شهردار Jenn Daniels همچنین اضافه شده یک سوال در مورد اینکه آیا متقاضیان علاقه مند در حال اجرا برای موقعیت باقی مانده دو سال است.

تمام مواد باید به town clerk الکترونیکی و یا در هارد کپی کنید. وجود خواهد داشت بدون استثنا به مهلت 4 p. m. 4 مارس و متقاضیان باید با فروشنده را قبل از آن را به مطمئن شوید که تمام مواد خود هستند.

اعضای شورا خواهد شد و سپس رتبه هر نرم افزار در 5 مارس. شش متقاضیان با بهترین رتبه بندی و توافق توسط شورای اجرایی انتخاب خواهد شد مصاحبه در 17 مارس است. مصاحبه شوندگان را از طریق یک چک پس زمینه قبل از مصاحبه.

هر مصاحبه شونده خواسته می شود همان مجموعه ای از شش پرسش که آنها ارائه خواهد شد در پیش است. دانیلز را کامپایل سوال از اعضای شورا بر اساس موضوعات مهم در گیلبرت.

در مارس 17, عمومی, شورای, جلسه, خواهد شد که تلویزیونی در شهر کابل و ایستگاه آنلاین نامزدها هر کدام را یک دقیقه باز کردن اظهارات و یک دقیقه پایانی اظهارات. آنها را به مدت سه دقیقه برای پاسخ به هر یک از شش گنجینه. نامزدهای دیگر خواهد شد به بیرون از اتاق و به آنها اجازه داده نخواهد شد به دستگاه های الکترونیکی.

این شورا ملاقات خصوصی در اجرایی جلسه بعد از مصاحبه به بحث در مورد نامزدها و ممکن است اعلام انتخاب خود را برای کوک صندلی که شب.

یک فرایند احتمالا 3 جای خالی

این شورا با استفاده از نتایج حاصل از این فرایند برای پر کردن کوک خالی و همچنین پتانسیل دیگر کرسی خالی در ماه های آینده.

“ما در حال رفتن به یک استخر بسیار فوق العاده ای متقاضیان” Daniels گفت: از مصاحبه شوندگان. “به کسی که رفتن را از طریق یک فرآیند مصاحبه دو بار در یک دوره بسیار کوتاه از زمان را تا آنجا که من نگران هستم.”

اگر هر کسی که امیدوار است به درخواست برای پر کردن ممکن است کرسی خالی سمت چپ توسط Ray و پترسون آنها نیاز به اعمال نیز از طریق این فرایند در حال حاضر.

دانیلز گفت: این شورا یکی از فوری انتصاب و نگه دارید و بر روی دیگر پنج فینالیست برای آینده هستند.

در حال اجرا برای طبخ صندلی

به دلیل طبخ اعلام کرد استعفای خود را بیش از 30 روز قبل از تاریخ 6 آوریل نامزدی درخواست مهلت دولت قانون می گوید: جای خالی باید پر شود با تعیین وقت قبلی فقط تا انتخابات بعدی.

نامزدها برای دو سال صندلی نیاز به فایل بیانیه ای از علاقه و سپس جمع آوری حداقل 1000 معتبر رای دهندگان امضا. کسانی که در حال حاضر در حال جمع آوری امضا برای دو باز چهار سال شورای موقعیت در اوت رای گیری مجاز به اجرای برای دو سال صندلی.

Town Clerk لیزا ماکسول ذکر شده این امکان را برای افراد به اجرا به نوشتن نامزدها را با توجه به زمان کوتاه برای جمع آوری امضا برای کوک صندلی خالی.

یک داستان در مورد مسا یا گیلبرت? رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>