اینتل تایید کرد روز شنبه یکی از کارکنان خود را که به تازگی در یک سفر کسب و کار در آن چندلر پردیس قرارداد جدید کروناویروس.

کارمند شد در چندلر پردیس در نزدیکی چندلر بلوار و جاده روستایی در مارس 2 و 3 سخنگوی شرکت لیندا کیان گفت: Arizona Republic. آنها شده اند به هر Intel دانشگاه در 14 روز قبل و یا پس از آن, او گفت:.

کیان کاهش یافته است به نظر زمانی که و یا که در آن کارکنان تشخیص داده شد با این ویروس همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19.

“ما آرزو می کنیم ما کارمند بازیابی سریع. سلامت و تندرستی ما کارگران و بازدید کنندگان ما هستند در اولویت برنامه” کیان گفت. “ما به همکاری با محلی مقامات بهداشتی به عنوان مورد نیاز است و ما در حال کار برای اطمینان حاصل شود که تمام پرسنل ما باید منابع و اطلاعات آنها نیاز به گفتن امن است.”

در سطح جهانی اینتل کارکنان که قادر به کار از راه دور تا به حال این گزینه برای انجام این کار با توجه به کیان.

Maricopa County Department of Public Health سخنگوی Jeanene فاولر کاهش یافته است به نظر در مورد این پرونده با استناد به محرمانه بودن دلایل. او گفت: Arizona Department of Health Services, صفحه اختصاص داده شده به COVID-19 روز رسانی و آمار به روز است.

از شنبه بعد از ظهر وجود دارد باقی مانده شش COVID-19 موارد در آریزونا که چهار نفر از آنها شد presumptive مثبت با توجه به صفحه وب.

یک presumptive نتیجه تست مثبت به معنی بیمار دارای آزمایش مثبت دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه, اما نتایج در انتظار تایید توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

رسیدن به خبرنگار در chelsea.curtis@arizonarepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de