InsureMyTrip مسائل جدید “بیمه مسافرتی فهرست” برای مسافران

“به عنوان محدودیت های مسافرتی افول بیشتر مسافران خواهد بود رزرو سفر و خرید بیمه مسافرتی. به راحتی شناسایی سفر برنامه های بیمه با پوشش گسترده تر و انعطاف پذیری حیاتی است می گوید:” InsureMyTrip بیمه مسافرتی کارشناس Meghan Walch. “در حالی که با استفاده از مقایسه ابزار در سایت ما و یا صحبت کردن به طور مستقیم با یک متخصص است که همیشه در دسترس این چک لیست ساده می تواند کمک به مسافران بهتر درک آنچه آنها در حال خرید — و چگونه آن را بهترین حفاظت از آنها.”

هر دلیلی لغو پوشش
برای این فرصت را به انصراف از سفر به دلایل دیگر از کسانی که ذکر شده به عنوان “تحت پوشش دلایل” در سیاست یک مسافر ممکن است در نظر گرفتن یک طرح است که شامل اختیاری انصراف به هر دلیلی (CFAR) بهره مند شوند. این ارتقا شامل گزینه ای برای لغو سفر به دلیل نگرانی بیش از COVID-19 در حالی که سنتی سفر لغو پوشش ندارد.

CFAR اختیاری است حساس به زمان سود موجود در برخی از برنامه های است که اجازه می دهد یک مسافر به انصراف از سفر به هر دلیلی تا 48 ساعت قبل از خروج برنامه ریزی شده. بازپرداخت معمولا 50 تا 75 درصد از پیش پرداخت شده غیر قابل استرداد می باشد هزینه سفر. یک مسافر باید به دیدار خاص الزامات واجد شرایط بودن و باید خرید یک سیاست با CFAR در انتخاب تعداد معینی از روز پس از ساخت اولیه سفر پرداخت و یا سپرده.

مالی پوشش به طور پیش فرض
مالی پوشش به طور پیش فرض در حال حاضر در بسیاری از بیمه مسافرتی جامع برنامه های. این پوشش خاص طراحی شده است برای کمک به مسافران در صورت سفر خود تامین کننده متوقف شده است عملیات کسب و کار با توجه به دلایل مالی.

معمولا شرکت های هواپیمایی و خطوط کروز تور شرکت ها این نوع از تامین کنندگان مالی که به طور پیش فرض خواهد بود تحت پوشش طرح بیمه سفر. مالی به طور پیش فرض پوشش reimburses در-کامل تنها در صورتی که مسافر نمی تواند جایگزین ترتیبات ادامه برنامه های سفر. اگر یک مسافر است که قادر به کتاب پرواز دیگر به عنوان مثال مزایای سپس می توان با توجه به شرایط خاص از سیاست.

توجه داشته باشید: مالی به طور پیش فرض است همان چیزی که به عنوان ورشکستگی. در حالی که برخی از سفر برنامه های بیمه نیز ممکن است ارائه پوشش برای ورشکستگی ترین پیشنهاد مالی تنها به طور پیش فرض مزایای.

بیشتر: Coronavirus و سفر اطلاعات بیمه Hub

مالی پوشش به طور پیش فرض است که معمولا به عنوان یک زمان حساس بهره مند شوند. این به معنی آن ممکن است تنها در دسترس خواهد بود در یک دوره مشخص از زمان پس از ساخت اولیه سفر پرداخت. این مدت زمان متفاوت است با برنامه ریزی و ارائه دهنده است اما به طور معمول در اطراف 10-21 روز. پوشش باید خریداری شود قبل از هر گونه اعلام مسائل مالی ساخته شده توسط این سفر تامین شود.

علاوه بر این بیمه ممکن است به یک دوره انتظار پس از سیاست خود را به اثر می رود. در صورتی که بسیاری از برنامه ها را نمی خواهد اجازه می دهد مزایای برای رفتن به اثر تا پس از دوره انتظار به پایان رسیده است.

در نهایت برخی از شرکت ها تنها به ارائه پوشش مالی به طور پیش فرض انتخاب تامین کنندگان سفر. تماس با شرکت های بیمه سفر به طور مستقیم برای سوال در مورد یک سفر از تامین کنندگان واجد شرایط بودن.

قرنطینه پوشش
قرنطینه پوشش کمتر است به طور گسترده ای مورد صحبت کردیم اما با ارزش پوشش است که می تواند باعث لغو سفر سفر وقفه و/یا تاخیر و مزایای اعمال می شود. این طراحی شده است برای ارائه پوشش در این رویداد یک مسافر مجبور است به قرنطینه به طور معمول توسط یک پزشک باشد. تنها انتخاب سفر برنامه های بیمه ارائه خواهد شد این.

اورژانس های پزشکی پوشش
اورژانس های پزشکی پوشش است که در حال حاضر شامل بیمه مسافرتی جامع برنامه های. این پوشش طراحی شده است برای کمک به پوشش هزینه های غیر منتظره بیمارستان یا دکتر در حالی که در یک سفر. این مهم است که به عنوان خوانده شده سیاست خود را با دقت برای درک هر استثنائات به سفر برخی از طرح های بیمه ممکن است حذف پوشش مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

بیمه مسافرتی کارشناس:
Meghan Walch
401-773-9210
[email protected]

در مورد InsureMyTrip

آن ساده است. InsureMyTrip می یابد و شما حق بیمه سفر برنامه در هر زمان. InsureMyTrip است اقتدار در بیمه مسافرتی. ما متعهد به توانمندسازی مسافران را به بهترین شکل ممکن تصمیم گیری بیمه با اعمال نفوذ فن آوری ما داده ها و اطلاعات و تخصص است. InsureMyTrip رتبه A+ توسط اداره کسب و کار بهتر.

منبع InsureMyTrip

لینک های مرتبط

http://www.insuremytrip.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im